Слабий Олександр Іванович

лікар вищої категорії
кандидат медичних наук

Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10 р.Франківський

Немає відгуків

• З 2000 року навчався в Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького, який закінчив з відзнакою в 2006 році за спеціальністю лікувальна справа.
  • 2006-2008 році проходив інтернатуру на кафедрі урології ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, там же в 2008 році був зарахований в клінічну ординатуру по урології, яку закінчив в 2010 році.
  • В 2015 році атестований при Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького та здобув сертифікат спеціаліста за спеціалізацію «Організація і управління охороною здоров’я».
  • В 2016 році закінчив заочне навчання в Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління» з спеціалізацією «Управління охороною здоров’я» та здобув ступінь магістра за спеціальністю «Державне управління» та кваліфікацію Магістр державного управління.
  • В травні 2021 року захистив дисертаційну роботу на здобуття ступеня кандидата медичних наук на тему «Одночасна білатеральна черезшкірна нефролітотрипсія при лікуванні двобічного нефролітіазу».

Лікар-уролог надає послуги

• Весь спектр урологічних послуг, ендоскопічні методи лікування, онкоурологія та андрологія.

Додаткова інформація

• Автор, співавтор більше 30 наукових праць в Україні та закордоном.