Врачи гинекологи в Харькове (метро Турбоатом)

Вероника
Мене все влаштувало, лікар хороший спеціаліст. Доктор дуже ввічливий, комунікабельний, вивчила проблему в повному обсязі. Прийом пройшов на найвищому рівні, все чітко, зрозуміло пояснила. У мене не залишилося жодного питання. Дякую!
Oksana
Лікар допоміг мені, вирішити дві серйозні проблеми. Я завдячую їй своїм здоров'ям. Це висококваліфікований фахівець, великим досвідом. Таких лікарів дійсно мало! Я постійно звертаюся до неї за допомогою. Мені все сподобалося. Дякую!
Саша
Консультацією залишилася задоволена. Лікар все доступно пояснила, призначила лікування. Сподобався підхід і ставлення. Обстеження пройшло в комфортних умовах, а не так, як це буває в державних поліклініках, де кабінети в жахливих станах.
Алексій
Доктор професіонал своєї справи, кваліфіковано підійшла до моєї проблеми.Вміє знайти підхід до пацієнта, ретельно провела обстеження і направила на аналізи. Я залишилася задоволена візитом. Після лікування прийду на повторний огляд.
Акушер-гинеколог
Врач занимается диагностикой и терапией гинекологических патологий. Лечит эндометриоз, климакс, предменструальный синдром, кисты яичников, эндометрит, различные патологии шейки матки. Консультирует по поводу подбора контрацепции. Для уточнения диагноза назначает УЗИ органов малого таза, кольпоскопию, биохимический анализ крови, анализы на TORCH инфекции, ВИЧ и гепатит.
Записаться на приемСредняя оценка пользователей 8.5
Акушер-гинеколог
Профилактика ЗППП. Лечение климакса, дисфункции яичников, эрозии и других заболеваний шейки матки. Выполняет установку внутриматочной спирали.