Лікарі гінекологи в Харкові (метро Турбоатом)

Вероника
Мене все влаштувало, лікар хороший спеціаліст. Доктор дуже ввічливий, комунікабельний, вивчила проблему в повному обсязі. Прийом пройшов на найвищому рівні, все чітко, зрозуміло пояснила. У мене не залишилося жодного питання. Дякую!
01 лютого '20 г.
Oksana
Лікар допоміг мені, вирішити дві серйозні проблеми. Я завдячую їй своїм здоров'ям. Це висококваліфікований фахівець, великим досвідом. Таких лікарів дійсно мало! Я постійно звертаюся до неї за допомогою. Мені все сподобалося. Дякую!
15 березеня '20 г.
Саша
Консультацією залишилася задоволена. Лікар все доступно пояснила, призначила лікування. Сподобався підхід і ставлення. Обстеження пройшло в комфортних умовах, а не так, як це буває в державних поліклініках, де кабінети в жахливих станах.
04 лютого '20 г.
Алексій
Доктор професіонал своєї справи, кваліфіковано підійшла до моєї проблеми.Вміє знайти підхід до пацієнта, ретельно провела обстеження і направила на аналізи. Я залишилася задоволена візитом. Після лікування прийду на повторний огляд.
07 лютого '20 г.
Акушер-гінеколог
Лікар займається діагностикою та терапією гінекологічних патологій. Лікує ендометріоз, клімакс, передменструальний синдром, кісти яєчників, ендометрит, різні патології шийки матки. Консультує з приводу підбору контрацепції. Для уточнення діагнозу призначає УЗД органів малого таза, кольпоскопію, біохімічний аналіз крові, аналізи на TORCH інфекції, ВІЛ і гепатит.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Акушер-гінеколог
Профілактика ЗПСШ. Лікування клімаксу, дисфункції яєчників, ерозії та інших захворювань шийки матки. Виконує установку внутрішньоматкової спіралі.