Васьков Костянтин Сергійович

Уролог
кандидат медичних наук
Костянтин Сергійович спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань сечостатевої системи. Лікує простатит, аденому простати, еректильну дисфункцію, цистит. Проводить консультативний прийом, оперативне лікування фімозу та короткої вуздечки.

Тетяна
Була в Васькова з чоловіком. Лікар призначив нам обом результативне лікування. Лікарю дуже вдячна.
Виктор
Здравствуйте, давно страдаю от простатита и честно говоря начал заниматься самолечением насмотревшись рекламы по телевизору. Но теперь осознаю что сэкономил бы и время и деньги если бы сразу обратился к такому замечательному специалисту как Васьков К.С. Комплексное лечение подобранное специально для меня мне очень помогло, большое спасибо Вам.
Андрей
Столкнулся очень пикантной проблемой в свои то 40 лет, сначала очень расстраивался и ничего не предпринимал. И вот решился обратится к специалисту и просто хорошему человеку Константину Сергеевичу. Спасибо Вам за налаженные отношения со своей женой. Жалею только что не обратился раньше.
Миколай
Чоловічий Лікар з великої букви! Рекомендую його як професіонала своєї справи!

• 1980 р. — Вінницький медичний інститут імені М.І.Пирогова;
  • 1981 р. — інтернатура по загальній хірургії;
  • 1987 р. — заочна аспірантура при Кубанському медичному інституті м. Краснодар.

Курси

• 1982, 1988, 1997, 2012 рр. — курси підвищення кваліфікації при Київській академії післядипломної освіти.