Межибецкий Дмитрий Александрович

Стоматолог
Врач высшей категории
Врач Межибецкий Дмитрий Александрович специализируется в области стоматологии, имеет 24-летний стаж работы. В обязанности врача входит удаление зубов любой сложности, проведение зубосохранных операций, вскрытие гнойников, промывание инфицированных полостей, удаление кистозных образований, проведение дентальной имплантации и подготовку к протезированию.

Степан
В моєму випадку все було банально просто. Я не любив лікувати зуби. Якщо звертаюся до Дмитра Олександровича , то йому вже там роботи достатньо. Він молодець!Одного разу навіть гнойник вскривав! Дуже поважаю цю людину, як великого спеціаліста в своїй справі.Дуже вам дякую!
Дарина
29 июня '18г.
Довелося відчути на собі неприємні відчуття , коли прорізувався зуб «мудрості»,.Не знаю,чи стала розумнішою, але роздратованою точно.Немогла навіть їсти, така була нестерпна біль. Сил моїх більше не було терпіти.Звернулася за допомогою до Межибецького Дмитра Олександровича . Він під місцевим знеболенням швидко і вправно його видалив.Я майже не помітила. Дуже вдячна лікарю!

• 1993 г. — Харьковский медицинский институт;
  • 1994 г. — интернатура по специальности стоматология ХМАПО.