Межибецкий Дмитро Олександрович

Стоматолог
Лікар вищої категорії
Лікар Межібецкій Дмитро Олександрович спеціалізується в галузі стоматології, має 24-річний стаж роботи. В обов'язки лікаря входить видалення зубів будь-якої складності, проведення зубосохранних операцій, розтин гнійників, промивання інфікованих порожнин, видалення кістозних утворень, проведення дентальної імплантації і підготовку до протезування.

Степан
В моєму випадку все було банально просто. Я не любив лікувати зуби. Якщо звертаюся до Дмитра Олександровича , то йому вже там роботи достатньо. Він молодець!Одного разу навіть гнойник вскривав! Дуже поважаю цю людину, як великого спеціаліста в своїй справі.Дуже вам дякую!
Дарина
Довелося відчути на собі неприємні відчуття , коли прорізувався зуб «мудрості»,.Не знаю,чи стала розумнішою, але роздратованою точно.Немогла навіть їсти, така була нестерпна біль. Сил моїх більше не було терпіти.Звернулася за допомогою до Межибецького Дмитра Олександровича . Він під місцевим знеболенням швидко і вправно його видалив.Я майже не помітила. Дуже вдячна лікарю!

• 1993 р. — Харківський медичний інститут;
  • 1994 р. — інтернатура за спеціальністю стоматологія ХMAПO.