Мельничук Наталія Ярославівна

Терапевт, Кардіолог
лікар першої категорії
Лікар-терапевт першої категорії та лікар-кардіолог другої, спеціалізується на діагностиці та лікуванні патологій кардіосистеми, порушень серцевого ритму. У своїй діяльності використовує електрокардіографію, холтерівське моніторювання, дослідження артеріального тиску.

Николай
Батя как стал у Мельничук наблюдаться с больным сердцем, так многие проблемы со здоровьем исчезли. Хороший и ответственный врач.
Іван
03 травня '16р.
Допомагає в лікуванні захворювання серця, мене все задовольняє

• 2006 р. - медичний факультет Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2008 р. - Інтернатура.

Курси

• 2011 р. – Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, спеціалізація "Кардіологія";
  • 2012 р. – Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського, ПАЦ "Терапія";
  • 2013 р. – присвоєна перша кваліфікаційна категорія за спеціалізацією "Терапія";
  • 2015 р. – Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика, ПАЦ "Кардіологія";
  • 2015 р. – присвоєна друга кваліфікаційна категорія за спеціальністю "Кардіологія".
Схожі спеціалісти:
Дерматолог, терапевт, рефлексотерапевт, невролог, трихолог, эпилептолог
Семейный врач, Терапевт, Кардиолог