Іваськевич Данило Зіновійович

Уролог дитячий
Лікар першої кваліфікаційної  категорії. Напрямки спеціалізації — дитяча хірургія, урологія. Надає консультації та кваліфіковану лікарську допомогу. Займається діагностикою та лікуванням розладів органів сечової та статевої системи чоловіків і жінок (уретрит, цистит, простатит, сечокам'яна хвороба, інфекції, що передаються статевим шляхом та ін.), вад розвитку та патологій сечостатевої сфери у дітей (фімоз, водянка яєчка, зрощення малих статевих губ і т.д.).

Софія
Данило Зіновійович дуже хороший спеціаліст. Консультуємось 3 рік, приїзджаємо на планові огляди.За допомогою команди професіоналів хірургів- урологів вдалося виправити вроджену патологію рефлюкс 4 ст.Щиро дякую ,лікарю!
08.04.2017
30 листопада '-1р.
Коли я помітила, що дочка часто проситься до туалету, запідозрила, що у неї цистит. Звернулися до Данила Зіновійовича. Мої здогадки підтвердилися, лікар поставив діагноз «цистит». Іваськевич призначив лікування, через кілька днів дочці стало набагато легше. Я вдячна лікарю за кваліфіковану допомогу.
15.04.2017
30 листопада '-1р.
Ми з чоловіком помітили, що у сина виникають проблеми під час сечовипускання. Звернулися до Іваськевича Данила Зіновійовича. Він поставив діагноз «фімоз». До цього часу ми про таку хворобу не чули, тому були налякані. Але лікар заспокоїв, сказав, що до статевого дозрівання проблема повинна зникнути. Він дав багато корисних порад для усунення проблеми. Тепер ми спостерігаємося у цього лікаря.