Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Іваськевич Данило Зіновійович

Уролог дитячий
6,85
Дитячий лікар
Лікар першої кваліфікаційної  категорії. Напрямки спеціалізації — дитяча хірургія, урологія. Надає консультації та кваліфіковану лікарську допомогу. Займається діагностикою та лікуванням розладів органів сечової та статевої системи чоловіків і жінок (уретрит, цистит, простатит, сечокам'яна хвороба, інфекції, що передаються статевим шляхом та ін.), вад розвитку та патологій сечостатевої сфери у дітей (фімоз, водянка яєчка, зрощення малих статевих губ і т.д.).
Запис до лікаря через сервіс Likarni.com тимчасово припинений

Відгуки пацієнтів

08.04.2017
30 ноября '-1р.
Коли я помітила, що дочка часто проситься до туалету, запідозрила, що у неї цистит. Звернулися до Данила Зіновійовича. Мої здогадки підтвердилися, лікар поставив діагноз «цистит». Іваськевич призначив лікування, через кілька днів дочці стало набагато легше. Я вдячна лікарю за кваліфіковану допомогу.
8
15.04.2017
30 ноября '-1р.
Ми з чоловіком помітили, що у сина виникають проблеми під час сечовипускання. Звернулися до Іваськевича Данила Зіновійовича. Він поставив діагноз «фімоз». До цього часу ми про таку хворобу не чули, тому були налякані. Але лікар заспокоїв, сказав, що до статевого дозрівання проблема повинна зникнути. Він дав багато корисних порад для усунення проблеми. Тепер ми спостерігаємося у цього лікаря.
9
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс