Бідованець Тарас Юліанович

Лікар-терапевт
Консультація 250 грн.
Лікар займається діагностикою та лікуванням терапевтичних захворювань у дорослого населення. Володіє широкими практичними навичками в лікуванні ревматологічних захворювань. Являється учасником та переможцем низки всеукраїнських студентських олімпіад, неодноразово проходив стажування в найкращих закордонних та українських клініках.

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініках:
Тернопіль просп. С. Бандери, 41
Тернопіль вул. Качали, 5

Відгуки пацієнтів

Немає відгуків
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 2010-2016 рр. – навчання в Тернопільському державному медичному університеті ім.. І. Я. Горбачевського, спеціальність «лікувальна справа».
  • 2014-2015 рр. - Навчання за програмою міжнародних академічних обмінів Erasmus Mundus (MEDEA), м. Вільнюс, Литва.

Курси підвищення кваліфікації

• 2015 р. – переможець (ІІІ місце) з Всеукраїнської олімпіади з «Онкології», м. Полтава.
  • 2016 р. – переможець (І місце) Всеукраїнської олімпіади з «Терапії», м. Івано-Франківськ.
  • 2016 р. - стажування в Інституті Серця МОЗ України.
  • 2017 р. – участь у конференції "Хвороби-сирітки у кардіології".
  • 2016-2018 рр. – інтернатура за спеціальністю "Внутрішні хвороби" на базі ТМКЛ №2 та Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського. Робота у блоці інтенсивної терапії спеціалізованого кардіологічного відділення.
  • 2018 р. – аспірантура за спеціальністю «Медицина» у Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського.
  • 2018 р. – участь у конференції "Хвороби-сирітки у кардіології".
  • 2019 р. – участь у конференції "Жіноче серце у всі вікові періоди: акушерська кардіологія та кардіохірургія".