Бідованець Тарас Юліанович

Терапевт
Лікар займається діагностикою та лікуванням терапевтичних захворювань у дорослого населення. Володіє широкими практичними навичками в лікуванні ревматологічних захворювань. Являється учасником та переможцем низки всеукраїнських студентських олімпіад, неодноразово проходив стажування в найкращих закордонних та українських клініках.

Алла
Тарас Юліанович допоміг мені впоратися з захворюванням верхніх дихальних шляхів. Лікар уважний та ввічливий. Завдяки лікуванню, що він призначив, я швидко повернулася до звичного студентського життя.

• 2010-2016 рр. – навчання в Тернопільському державному медичному університеті ім.. І. Я. Горбачевського, спеціальність «лікувальна справа».
  • 2014-2015 рр. - Навчання за програмою міжнародних академічних обмінів Erasmus Mundus (MEDEA), м. Вільнюс, Литва.

• 2015 р. – переможець (ІІІ місце) з Всеукраїнської олімпіади з «Онкології», м. Полтава.
  • 2016 р. – переможець (І місце) Всеукраїнської олімпіади з «Терапії», м. Івано-Франківськ.
  • 2016 р. - стажування в Інституті Серця МОЗ України.
  • 2017 р. – участь у конференції "Хвороби-сирітки у кардіології".
  • 2016-2018 рр. – інтернатура за спеціальністю "Внутрішні хвороби" на базі ТМКЛ №2 та Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського. Робота у блоці інтенсивної терапії спеціалізованого кардіологічного відділення.
  • 2018 р. – аспірантура за спеціальністю «Медицина» у Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського.
  • 2018 р. – участь у конференції "Хвороби-сирітки у кардіології".
  • 2019 р. – участь у конференції "Жіноче серце у всі вікові періоди: акушерська кардіологія та кардіохірургія".
Схожі спеціалісти:
Семейный врач, терапевт, УЗИ-специалист
Маммолог, Хирург-онколог, Пластический хирург
Терапевт, УЗИ-специалист, гастроэнтеролог
Врач общей практики-семейный врач, терапевт, гастроэнтеролог