УЗД лімфатичних вузлів в Ужгороді

Токмакова Кароліна Юріївна
Дуже сподобалася професіоналізм лікаря геніколога Пузако. Уважно, обережно і дуже тактовно із турботою про здоров'я пацієнта, запропонувала низку аналізів та ліки для зняття дискомфорту
Тетяна
Бистро и хорошо обслужили: без шума и пыли
Вікторія Іванівна
Прочитала в інтернеті, що жінки все частіше хворіють раком молочних залоз. 98 % одужують, якщо рак виявити на начальній стадії. У зв’язку з тим раз на рік прохожу УЗД молочних залоз. Обираю медичний центр "ОН Клінік" на Свободи. Сучасне обладнання, гарне відношення и кваліфікований персонал. Що ще потрібно?
Евгенія
Добре, що в медичному центрі "ОН Клінік" надають послуги дерматолога. Ми з жінкою були вражені результатом. Новоутворення на спині видалили якісно, шраму не залишилося. Звісно за послуги потрібно платити, ціни тут не вищі ніж в інших центрах.
Надія
Від своєї подруги чула багато позитивних відгуків про медичний центр "ОН Клінік". Коли запідозрила проблеми по жіночому здоров’ю, звернулась саме сюди. На відміну від державних лікарень, тут відносяться гарно, з повагою. Гінеколог виявилася гарним спеціалістом. Все детально розповіла. Рекомендую.
Ельвіра
Були на прийомі у Надії Степанівни. Все дуже сподобалося, уважний та кваліфікований спеціаліст. В подальшому будемо звертатися до неї!

На жаль,

за напрямком "УЗД лімфатичних вузлів" лікарень та діагностичних центрів в Ужгороді на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
9,8