КиндерКлиник (KinderKlinik), медицинский центр на Демеевской

• Описание
  • Цены на услуги
  • Отзывы
  • Врачи

KINDERKLINIK — единая специализировання сеть клиник длядетей и родителей в Киеве. 4 филиала в Киеве: Виноградарь, Печерская. Позняки, Голосеево.

Доказательные врачи для детей и взрослых. Собственная лаборатория. Отдельные входы для здоровых и больных пациентов.

Для детей:

• доказательные педиатры и врачи узкого профиля: аллерголог, гинеколог, дерматолог, эндокринолог, кардиолог, логопед, ЛОР, массажист, невролог, ортопед-травматолог, офтальмолог, психолог/психиатр
  • диагностика (УЗИ, ЭКГ, ЭхоКГ, ЭЭГ, НСГ и т.п.)
  • патронаж младенцев
  • собственная лаборатория с быстрыми тестами
  • прививки вакцинами европейских производителей
  • медицинские справки в детсад и школу
  • профилактические осмотры

Для родителей и взрослых:

• доказательные врачи-терапевты и специалисты узкого профиля: гинеколог, гастроэнтеролог, дерматовенеролог, диетолог, кардиолог, косметолог, массажист, ортопед-травматолог, отоларинголог, офтальмолог, психолог, терапевт, уролог, хирург
  • диагностика (УЗИ, ЭКГ, ЭхоКГ и т.п.)
  • собственная лаборатория с быстрыми тестами
  • Врачи

КиндерКлиник (KinderKlinik), медицинский центр на Демеевской, цены на услуги:

• Нейросонографія (НСГ) 670
  • Комплексне УЗД в педіатрії (НСГ, кульшові суглоби за Графом) 1 200
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) 770
  • Комплексне УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка, нирки) 930
  • Комплексна ехокардіографія у дітей 950
  • УЗД кульшових суглобів у дітей (за методикою Графа) 700
  • УЗД суглобів та кісток (одна анатомічна ділянка) 650
  • УЗД м'яких тканин (одна анатомічна ділянка) 650
  • УЗД органів заочеревинного простору (нирки, наднирники) 700
  • УЗД сечового міхура з визначенням залишкової сечі 450
  • УЗД органів калитки 650
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) денного сну до 3 год 2 900
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) нічного сну до 12 год (з перебуванням у палаті) 6 800
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) покою у виконанні лікаря-невролога дитячого 950
  • Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) 350
  • Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) з пробою на фізичне навантаження 400
  • Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) з медикаментозною пробою 550
  • Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) з пробою на фізичне навантаження та медикаментозною пробою 650
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) покою 750
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) покою для дорослих 1 000
  • Тимпанометрія 300
  • Кольпоскопія розширена 450
  • Відеокольпоскопія 500
  • Туберкулінодіагностика (Реакція Манту) 360
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Ротатек" (для профілактики ротавірусу) 1 275
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Ротатек" (для профілактики ротавірусу) 1 500
  • Медикаментозні послуги з використанням патчу Європейська панель S-1000 (30 гаптенів) 2 010
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Церварикс" ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз (для профілактики папіломавірусу людини тип 16,18) 2 700
  • Вакцинація з використання вакцини "Гардасил" Merck Sharp & Dohme Idea Inc (для профілактики вірусу папіломи людини (типів 6, 11, 16, 18) 7 850
  • Вакцинація з використанням вакцини: "М-М-Р ВАКСПРО" Мерк Шарп і Доум Б.В., Нідерланди (для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи) 750
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Пріорикс"(для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи) 950
  • Вакцинація з використанням вакцини: "ТікоВак Джуніор" (для профілактики кліщового енцефаліту від 1 до 15 років) 2 500
  • Консультація алерголога 800
  • Консультація лікаря-алерголога дитячого к.м.н./д.м.н. 1 200
  • Провокаційна проба без вартості виробів медичного призначення та мед.препаратів/ алергенів 350
  • Роз'єднання синехій крайньої плоті 750
  • Дерматоскопія 350
  • Кріодеструкція бородавок/ папілом (від 1 до 5 шт) 400
  • Кріодеструкція бородавок/ папілом (від 5 до 9 шт) 600
  • Кріодеструкція бородавок/ папілом (від 10 шт) 800
  • Фітиновий пілінг (1 ступінь) у виконанні лікаря-дерматовенеролога дитячого 1 300
  • Фітиновий пілінг (2 ступінь) у виконанні лікаря-дерматовенеролога дитячого 1 300
  • Пілінг на основі фітиновоі та винноі кислот (3 ступінь) у виконанні лікаря-дерматовенеролога дитячого 1 300
  • Консультація лікаря-дієтолога 1 500
  • Консультація лікаря-імунолога дитячого 750
  • Консультація лікаря-імунолога дитячого експерта напрямку 1 000
  • Консультація лікаря-імунолога дитячого експерта напрямку 1 200
  • Планова специфічна імунотерапія (СІТ) під моніторингом середнього медичного персоналу без вартості алергену 280
  • Консультація лікаря-кардіолога, доктора медичних наук,професора 1 500
  • Консультація лікаря-кардіоревматолога дитячого 750
  • Консультація лікаря-кардіоревматолога дитячого к.м.н./д.м.н. 1 200
  • Кріомасаж обличчя (1 процедура) 390
  • Кріомасаж обличчя (цикл із 5 процедур), включаючи повторну консультацію лікаря-дерматовенеролога дитячого для оцінки динаміки 1 750
  • Кріомасаж обличчя (цикл із 10 процедур), включаючи повторну консультацію лікаря-дерматовенеролога дитячого для оцінки динаміки 3 400
  • Кріомасаж волосистої частини голови (1 процедура) 390
  • Кріомасаж волосистої частини голови (цикл із 5 процедур), включаючи повторну консультацію лікаря-дерматовенеролога дитячого для оцінки динаміки 1 750
  • Кріомасаж волосистої частини голови (цикл із 10 процедур), включаючи повторну консультацію лікаря-дерматовенеролога дитячого для оцінки динаміки 3 400
  • Кріомасаж спини/ зони декольте (1 процедура) 390
  • Кріомасаж спини/ зони декольте (цикл із 5 процедур), включаючи повторну консультацію лікаря-дерматовенеролога дитячого для оцінки динаміки 1 750
  • Кріомасаж спини/ зони декольте (цикл із 10 процедур), включаючи повторну консультацію лікаря-дерматовенеролога дитячого для оцінки динаміки 3 400
  • Консультація логопеда (в т.ч. ПДВ) 650
  • Індивідуальне заняття з логопедом (діти до 7 років) 650
  • Індивідуальне заняття з логопедом (діти від 7 до 18 років) 650
  • Логопедичний масаж (методика Новікової) 300
  • Ручний логопедичний масаж 300
  • Пакет діагностики мовного розвитку 2 050
  • Лікувальний масаж грудного відділу хребта за медичними показниками у відділенні МЦ Кіндерклінік  600
  • 10 сеансів загального лікувального масажу та/ або гімнастики дітей першого року життя вдома для лікування гіпертонуса, гіпотонуса, кривошії, синдрому рухових порушень, затримки моторного розвитку, парезу, тощо (в робочий час, в межах Києва) 5 360
  • Лікувальний масаж попереково-кресцового або попереково-грудного відділу хребта за медичними показниками у відділенні МЦ Кіндерклінік  600
  • Лікувальний масаж вздовж хребта( скаліоз  1-3 ступеню) за медичними показниками  у відділенні МЦ Кіндерклінік  600
  • Лікувальний масаж шийно-комірцевої зони за медичними показниками у відділенні МЦ Кіндерклінік  560
  • Лікувальний масаж нижніх кінцівок за медичними показниками у відділенні МЦ Кіндерклінік  600
  • Лікувальний масаж нижньої кінцівки та попереку (області стопи, гомілки, стегна, сідничної та попереково-кресцової області) за медичними показниками  у відділенні МЦ Кіндерклінік  800
  • Лікувальний масаж кульшового суглоба за медичними показниками у відділенні МЦ Кіндерклінік (один суглоб) 300
  • Консультація лікаря-невролога дитячого к.м.н./д.м.н. 900
  • Елімінація (видалення) атером у дітей старшої вікової категорії 470
  • Парабульбарна ін'єкція 590
  • Консультація лікаря-педіатра з грудного вигодовування 750
  • Консультація чергового лікаря дитячого 750
  • Доплата за одну консультацію дитячого лікаря вузького профілю іноземною (англійською) мовою у відділенні МЦ "КІНДЕРКЛІНІК" 400
  • Пакет "В садочок з KinderKlinik" 1 900
  • Гаряча лінія з лікарем для дорослих 800
  • Оформлення медичної довідки для відвідування басейну 1
  • Оформлення медичної довідки для вступу у ВНЗ - форма № 086/у 1
  • Оформлення медичної довідки про стан здоров'я дитини 230
  • Оформлення медичної довідки про стан здоров'я дитини для дитячого табору - форма № 079/о 1
  • Оформлення медичної довідки - форма № 063 230
  • Оформлення медичної довідки про епідеміологічне оточення 1
  • Оформлення медичної довідки - форма № 086/0-1 і 2 1
  • Оформлення результату лабораторного дослідження англійською мовою 100
  • Консультація лікаря-ортопеда-травматолога дитячого к.м.н./д.м.н. 1 200
  • Консультація лікаря-ортопеда-травматолога дитячого 750
  • Доплата за консультацію у виконанні провідного лікаря-ортопеда-травматолога дитячого 200
  • Консультація лікаря - травматолога-ортопеда 800
  • Проведення маніпуляції з використанням бинта гіпсового TRO-GYPSOPLAST 10*2,7 (1 шт) от 350
  • Проведення маніпуляції з використанням бинт іммобілізаційний Scotchcast от 180
  • Проведення маніпуляції з використанням підкладки трикотажної от 40
  • Ендоскопічне дослідження носогорла 380
  • Ендоскопічне дослідження вуха з фотофіксацією 150

Отзывы и оценки клиники

Тетяна
Щиро вдячні лікарю дерматовенерологу Поповій Наталії Сергіївна за уважність, ввічливість, людяність, і саме головне швидке і якісне лікування. Препарат був підібраний саме той що потрібно, отже висип почав зникати вже на наступний день від початку лікування. Ще дуже приємно те, що лікар не призначив лікування і відпустив, а телефонував і цікавився станом дитини, що дуже важливо. Дякуємо Вам, і рекомендуємо як спеціаліста!
Владимир
Олександр Іванович дуже уважний, професійний лікар. Підібрав найоптимальніший метод оперативного втручання, провів операцію. післяопераційний період протікав без ускладнень. Лікар дійсно компетентний. Рекомендуємо усім знайомим!
Нелі
Дуже приємне спілкування і ставлення до дитини, душевно так все, чудово. Дитина була, чесно кажучи, в захваті. Каже: "Бабуся, а коли ми ще раз прийдемо до цієї тьоті?". В загальному, все пройшло просто супер! Дякуємо за все! Рекомендую!
Yuliia Khoroshova
Дуже уважна, добра, приємний лікар. До дитини швидко знайшла підхід. Проконсультувала, докладно все пояснила і призначила лікування. лікування справді ефективне, а то в інших клініках не допомагало. Дуже задоволені прийомом.
Вадим
Дуже уважний! Вислухав усі скарги, повністю вник у суть проблеми моєї дитини, багато ставив уточнюючих питань. Для того, щоб скласти повну картину проблеми. Запропонував оперативне лікування. Ми погодилися, адже довіряємо лікарю.
Юлія
Чудовий лікар дерматолог Резніченко Олена. Близько місяця назад були в КІНДЕРКЛІНІК. Проколили вушка доці. Їй вже 14 років і вона сама цього захотіла. Добре, що таку послугу можна отримати в клініці. Повести дитину в якийсь салон краси чи тату, я не ризикнула. Процедуру нам провела лікар Резніченко Олена. Я від неї в захваті! Від виконання процедури, від наданих рекомендацій, від її комунікації зі мною і дитиною. Сережки діставались при нас зі спеціальної стерильної упаковки, яка відкривається лише один раз. Вибір сережок хороший як для маленьких так і для підлітків. Пробивали вуха спеціальним пристроєм. Дитина зовсім не відчула болі. Лікар розповіла як правильно доглядати за вушками. Прописала рідину, якою їх необхідно обробляти. Носимо сережки з задоволенням. Крім того лікар дала рекомендації по усуненню деяких дерматологічних проблем. Я навіть не підозрювала, що їх можна усунути і так просто. Чудовий лікар і клініка! Дуже рекомендую!
Щиро вдячна педіатру Кіндерклінік - Броздняковій Наталії Василівні! Я в захваті від її професіоналізму. Сьогодні були у неї на прийомі з доцею (14 років). Дитина підхопила вірус, температура, кашель. Лікар детально провела огляд. Надзвичайно ретельно прослухала легені. Детально нас опитала. Дала чіткі рекомендації, розповіла як лікуватись і що робити далі. Відповідала на усі запитання. Дуже сподобалось як розмовляла з дитиною. Дуже рекомендую! Також великий плюс Кіндерклінік, що у клініки різні входи для здорових і хворих дітей. Ми були на окремому вході, в окремому кабінеті і не пересікалися зі здоровими дітками. Для мене також важливо, щоб моя дитина не заразила інших дітей. Клініці і її лікарям найвищий бал! Послуги на високому рівні!
Проблемы в семейной жизни, на работе и постоянный стресс заставили обратиться за квалифицированной помощью. Долго не могла выбрать хорошего специалиста. Знакомая посоветовала Александру Васильевну.Настоящий знаток своего дела и человеческой души. Благодарю Вас за помощь! После Ваших сеансов чувствую себя намного лучше.
Діна
Не так давно консультувалася у лікаря-гінеколога в клініці "Верум". Лікар уважно вислухав мене, оглянув та направив на УЗД органів малого тазу. Після отримання заключення, призначив лікавання. Вже за декілька днів я почала почувати себе набагато краще. Цілком задоволена роботою клініки. Дякую!
Сергій
Одного разу звернулися за допомогою до Анжеліки Петрівни. Завжди впевнені в позитивних результатах, адже спеціаліст дійсно хороший та кваліфікований у своїй галузі. Рекомендуємо!
Уже декілька років з будь-яких питань здоров'я нашої дитини ми звертаємося лише до Світлани Михайлівни. Висококваліфікований спеціаліст та лікар від Бога! Уважна до найменших дрібниць, завжди чітко та зрозуміло відповідає на поставленні запитання. Щиро вдячні Вам за все що виробите для нашої сім'ї. Рекомендуємо!
Маргарита
Недавно были на консультации в Ольги Игоревны Горбатюк. Если в двух словах, то врач опытный, толковый. Назначенное лечение быстро дало результаты. Теперь наш сын здоров. Рекомендуем.
ВІкторія
Була на косультації у лікаря-мамолга у клініці "Верум". Все дуже сподобалося! Лікар поставився до мене з усією увагою та чуйністю. Призначив обстеження та відповідне лікування. Дуже задоволена результатом!!! Рекомендую!
Світлана
Моя доньки не зважаючи на юний вік уже тривалий час страждає Артеріальною гіпертензією. Ми розуміємо що в такому віці це досить серйозна хвороба, і намагаємося боротися з нею усіма доступними методами. Постійно лікуємося у Голубовської Ю.Є. Дуже вдячні цьому висококваліфікованому фахівцю у допомозі подолання нашої хвороби. Спеціаліст від Бога. Рекомендуємо!
Катерина
Хочу висловити безмежну вдячність Білоусу Михайлу Васильовичу. Цей лікар не просто фахівець у свої галузі, а справжній лікар від Бога! Ми з чоловіком безмежно вдячні йому за допомогу нашій маленькій донечці! Хочемо побажати йому терпіння, наснаги та сталевої витримки у його не легкій праці! Щиро рекомендуємо цього висококваліфікованого фахівця!
Щиро вдячні відмінному спеціалістові Аліні Олександрівні, за допомогу нашій донечці Арінці. Якби не Ви, ми навіть не можемо уявити чим все могло закінчитися. Дуже хороший та відповідальний спеціаліст! Знавець та справжній професіонал у своїй галузі. Рекомендуємо!
Станіслава
Одного разу довелося потрапити на консультацію до клініки "Верум" за рекомедації друзів. Те що я там побачила, мене приємно здивувало. Зручний запис до лікаря, сучасне обладнання, грамотна постановка роботи, що дозволяє проконсультуватися у спеціалістів без черг виводить дану клініку на Європейський рівень обслуговування!. Дякую!
Мирослава
У нашої маленької донечки є досить неприємна проблема. Ми постійно консультуємося у лікарів неврологів. Але якогось суттєвого ефекту ми не помічали. Неодноразово чули хороші відгуки про Оксану Миколаївну. І ось одного разу вирішили звернутися з нашою проблемою. Були приємно здивованні професіоналізмом та підходом лікаря. Уважна, чуйна та висококваліфікований спеціаліст. Завдяки Вам, ми майже подолали нашу проблеми. Дякуємо!
Богдана
Хочемо виразити велику вдячність дитячому анестезіологові-реаніматологові Буяло Вікторові Корнійовичу. Дуже добра людина та високопрофесійний лікар! Саме Вам ми завдячуємо здоров'ям нашого синочка. Безмежно вдячні! Рекомендуємо!
Христина
Декілька днів тому моя маленька дитина захворіла. Все почалося з млявості, зовсім відмовилася від їжі, та підвищилася температура тіла. Звернулися до цього чудового лікаря. Лікар після детального обостеженя поставив діагноз "Ацетонемічний синдром". Зараз лікуємося, почуваємо себе добре. Дякуємо!!!
Когда у моего сына оказалась скарлатина, я очень расстроилась и боялась, чтобы не было осложнений. После консультации наш педиатр Петрук Ирина Васильевна сделала все возможное, чтобы ребенок быстрее выздоровел и окреп. В результате нам удалось избежать осложнений.
Алла
Недавно с острой респираторной вирусной инфекцией попали к педиатру Ирине Васильевне Петрук. От нашего врача я просто в восторге. Она такая внимательная, отзывчивая, всегда на позитиве. Отлично ладит с маленькими пациентами, а их родителям дает полезные рекомендации по уходу.

Врачи клиники КиндерКлиник (KinderKlinik), медицинский центр на Демеевской

• Психолог
  • Травматолог
  • Хирург
очистить

Обратите внимание на другие клиники:
Флеболог Константин Барабой принимает пациентов с сосудистыми заболеваниями на территории персонального кабинета. Высокая квалификация доктора позволяет рассматривать и успешно завершать серьезные клинические случаи. Положительные отзывы о специалисте подчеркивают его экспертность в вопросах диагностики и лечения сосудистых патологий.
Astra Dent (Астра Дент) на ВДНХ — медицинский центр, специализирующийся на предоставлении пациентам широкого спектра стоматологических услуг. Клиника оснащена всем необходимым оборудованием для диагностики заболеваний ротовой полости. Лечение выполняется в соответствии с мировыми стандартами, благодаря чему вероятность возникновения осложнений сводится к минимуму.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Вс: 09:00-21:00
МедКлиник (MedClinic) — это клиника хирургии и реабилитации, специализирующаяся на проведении оперативных вмешательств и восстановлении функций опорно-двигательного аппарата. В центре работают квалифицированные специалисты, способные подобрать индивидуальную схему лечения с учетом особенностей каждого клиента.
Консультативно-тренинговый психологический центр профессора Э.А. Помыткина специализируется на оказании психологической помощи взрослым и детям.