КиндерКлиник (KinderKlinik), медицинский центр на Демеевской

м.Оболонь

57 11
  • Описание
  • Врачи

Медицинский центр KinderKlinik – это сеть медицинских центров, направленных на оказание комплексной помощи детям с рождения и до совершеннолетия. Высокое качество лечения, современные технологии и профессиональный подход позволяют устранять сложные заболевания, проводить комплексные диагностические мероприятия и проводить консультации.

Основные направления деятельности медицинского центра KinderKlinik:

• аллергология;
  • хирургия;
  • эндокринология;
  • психология;
  • логопедия и т.д.

Опытные неонатологи проводят патронаж новорожденных, с последующим наблюдением. В центре можно пройти полное обследование первого месяца жизни с последующими посещениями согласно индивидуальному графику. Дополнительно осуществляется вакцинация с использованием импортной вакцины.

На территории медицинского центра KinderKlinik есть диагностический кабинет с современным оборудованием и персональная лаборатория. Прием пациентов ведется в круглосуточном режиме. Возможен вызов врача на дом.

Ключевыми достоинствами современного центра выступают:

• современное оборудование;
  • частная лаборатория;
  • многопрофильность, с включением врача диетолога;
  • контрактная основа;
  • персональный подход;
  • приемлемый ценовой сегмент.

В медицинском центре доступны индивидуальные пакеты обследования перед поступлением в детский сад/школу, а также комплексные программы для новорожденных. Для постоянных клиентов действуют бонусные программы и акционные предложения.

Записаться на прием или вызвать врача на дом можно по указанным номерам телефонов, а также через специальную онлайн-форму. В экстренных ситуациях, специалисты принимают в круглосуточном режиме.

• Врачи

КиндерКлиник (KinderKlinik), медицинский центр на Демеевской, цены на услуги:

• Електрокардіографія спокою 180
  • Електрокардіографія спокою з розшифровкою 230
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) покою 650
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) сну у дітей от 750
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Ротарикс" ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз (Проти ротавірусу) 950
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Варілрикс" ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз (Проти ветряної віспи) 1 350
  • "Вакцинація АКДП з KinderKlinik" 1 150
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Infanrix hexa" GSK (Проти дифтерії, кашлюка, правця, поліомієліта, гепатита В та гемофільної палички) 1 950
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Infanrix"GSK (Проти дифтерії, кашлюка, правця) 1 200
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Engerix B" GSK (Проти гепатиту B 0,5 мл) 240
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Varilrix" GSK (Проти ветряної віспи) 1 350
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Cervarix" GSK (Проти папіломавірусу людини тип 16,18). Дата поставки: 22.06.18 1 240
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Hiberix" GSK (Проти гемофільної палички) 550
  • Консультація лікаря-алерголога дитячого 580
  • Доплата за виконання лабораторних досліджень в період з 22:00 до 08:00 80
  • Загальноклінічний аналіз крові (параметри аналізатора, лейкоцитарна формула) от 180
  • Загальноклінічний аналіз сечі з мікроскопією 160
  • Дослідження на демодекс (шкіра, вії, брови) 190
  • Консультація лікаря-гастроентеролога дитячого 580
  • Пакет "Комплексна консультація дітей з порушеннями харчової поведінки" 900
  • Консультація лікаря-гематолога дитячого к.м.н./д.м.н. 1 200
  • Фітиновий пілінг (1 ступінь) у виконанні лікаря-дерматовенеролога дитячого Виконується виключно після консультації лікаря-дерматолога дитячого 1 300
  • Фітиновий пілінг (2 ступінь) у виконанні лікаря-дерматовенеролога дитячого Виконується виключно після консультації лікаря-дерматолога дитячого 1 300
  • Пілінг на основі фітиновоі та винноі кислот (3 ступінь) у виконанні лікаря-дерматовенеролога дитячого Виконується виключно після консультації лікаря-дерматолога дитячого 1 300
  • Карбоновий пілінг у виконанні лікаря-дерматовенеролога дитячого 800
  • Консультація лікаря-дерматовенеролога дитячого (включає дерматоскопію, огляд в лампі Вуда, скарріфікацію, діаскопію, пробу Бальцера та ін.) 580
  • Пакет "Комплексна консультація дітей з гармональними акне" 900
  • Крайова резекція нігтьової пластинки 1 000
  • Пакет "Фототерапія вдома" (в рабочий час, в межах 20 км від кордонів Києва) 3 250
  • Пакет "Фототерапія вдома" (в рабочий час, в межах 20-50 км від кордонів Києва) 3 750
  • Консультація лікаря-дієтолога 650
  • Консультація лікаря-імунолога дитячого експерта напрямку 850
  • Консультація лікаря-кардіоревматолога дитячого 700
  • Консультація лікаря-кардіоревматолога дитячого к.м.н./д.м.н. 1 200
  • Кріомасаж обличчя (1 процедура) Виконується виключно після консультації лікаря-дерматолога дитячого 250
  • Кріомасаж обличчя (цикл із 5 процедур), включаючи повторну консультацію лікаря-дерматовенеролога дитячого для оцінки динаміки Виконується виключно після консультації лікаря-дерматолога дитячого 1 090
  • Кріомасаж обличчя (цикл із 10 процедур), включаючи повторну консультацію лікаря-дерматовенеролога дитячого для оцінки динаміки Виконується виключно після консультації лікаря-дерматолога дитячого 1 900
  • Кріомасаж волосистої частини голови (1 процедура) Виконується виключно після консультації лікаря-дерматолога дитячого 220
  • Кріомасаж волосистої частини голови (цикл із 5 процедур), включаючи повторну консультацію лікаря-дерматовенеролога дитячого для оцінки динаміки Виконується виключно після консультації лікаря-дерматолога дитячого 960
  • Кріомасаж спини/ зони декольте (1 процедура) Виконується виключно після консультації лікаря-дерматолога дитячого 270
  • Кріомасаж спини/ зони декольте (цикл із 5 процедур), включаючи повторну консультацію лікаря-дерматовенеролога дитячого для оцінки динаміки Виконується виключно після консультації лікаря-дерматолога дитячого 1 170
  • Кріомасаж спини/ зони декольте (цикл із 10 процедур), включаючи повторну консультацію лікаря-дерматовенеролога дитячого для оцінки динаміки Виконується виключно після консультації лікаря-дерматолога дитячого 2 030
  • Лікувальна комбінована чистка обличчя (1 ступінь) у виконанні лікаря-дерматовенеролога дитячого Виконується виключно після консультації лікаря-дерматолога дитячого 1 000
  • Консультація логопеда 650
  • Консультація лікаря-нефролога дитячого к.м.н./д.м.н. 1 200
  • Консультація лікаря-ортопеда-травматолога дитячого 580
  • Накладання скотчкастів (без урахування матеріалів) 650
  • Консультація лікаря-отоларинголога дитячого 580
  • Консультація лікаря-офтальмолога дитячого перед лікувальною процедурою (за наявності направлення лікаря) 350
  • Консультація лікаря-офтальмолога дитячого 580
  • Консультація лікаря-педіатра при першому зверненні до лікаря-педіатра 580
  • Консультація лікаря-педіатра 550
  • Консультація лікаря-педіатра іноземною (англійською, арабською) мовою при першому зверненні до лікаря-педіатра 950
  • Консультація лікаря-педіатра іноземною (англійською, арабською) мовою 750
  • Консультація лікаря-педіатра з грудного вигодовування 580
  • Доплата за одну консультацію дитячого лікаря вузького профілю іноземною (англійською) мовою у відділенні МЦ 370
  • Пакет "Перший рік з KinderKlinik Simple" 14 570
  • Лікування баланопастита з промиванням препуциального мішка 800
  • Консультація лікаря-хірурга дитячого 580
  • Консультація лікаря-ендокринолога дитячого 700

Владимир
Олександр Іванович дуже уважний, професійний лікар. Підібрав найоптимальніший метод оперативного втручання, провів операцію. післяопераційний період протікав без ускладнень. Лікар дійсно компетентний. Рекомендуємо усім знайомим!
Нелі
Дуже приємне спілкування і ставлення до дитини, душевно так все, чудово. Дитина була, чесно кажучи, в захваті. Каже: "Бабуся, а коли ми ще раз прийдемо до цієї тьоті?". В загальному, все пройшло просто супер! Дякуємо за все! Рекомендую!
Yuliia Khoroshova
Дуже уважна, добра, приємний лікар. До дитини швидко знайшла підхід. Проконсультувала, докладно все пояснила і призначила лікування. лікування справді ефективне, а то в інших клініках не допомагало. Дуже задоволені прийомом.
Вадим
Дуже уважний! Вислухав усі скарги, повністю вник у суть проблеми моєї дитини, багато ставив уточнюючих питань. Для того, щоб скласти повну картину проблеми. Запропонував оперативне лікування. Ми погодилися, адже довіряємо лікарю.
Юлія
Чудовий лікар дерматолог Резніченко Олена. Близько місяця назад були в КІНДЕРКЛІНІК. Проколили вушка доці. Їй вже 14 років і вона сама цього захотіла. Добре, що таку послугу можна отримати в клініці. Повести дитину в якийсь салон краси чи тату, я не ризикнула. Процедуру нам провела лікар Резніченко Олена. Я від неї в захваті! Від виконання процедури, від наданих рекомендацій, від її комунікації зі мною і дитиною. Сережки діставались при нас зі спеціальної стерильної упаковки, яка відкривається лише один раз. Вибір сережок хороший як для маленьких так і для підлітків. Пробивали вуха спеціальним пристроєм. Дитина зовсім не відчула болі. Лікар розповіла як правильно доглядати за вушками. Прописала рідину, якою їх необхідно обробляти. Носимо сережки з задоволенням. Крім того лікар дала рекомендації по усуненню деяких дерматологічних проблем. Я навіть не підозрювала, що їх можна усунути і так просто. Чудовий лікар і клініка! Дуже рекомендую!
Юлия
Щиро вдячна педіатру Кіндерклінік - Броздняковій Наталії Василівні! Я в захваті від її професіоналізму. Сьогодні були у неї на прийомі з доцею (14 років). Дитина підхопила вірус, температура, кашель. Лікар детально провела огляд. Надзвичайно ретельно прослухала легені. Детально нас опитала. Дала чіткі рекомендації, розповіла як лікуватись і що робити далі. Відповідала на усі запитання. Дуже сподобалось як розмовляла з дитиною. Дуже рекомендую! Також великий плюс Кіндерклінік, що у клініки різні входи для здорових і хворих дітей. Ми були на окремому вході, в окремому кабінеті і не пересікалися зі здоровими дітками. Для мене також важливо, щоб моя дитина не заразила інших дітей. Клініці і її лікарям найвищий бал! Послуги на високому рівні!
Проблемы в семейной жизни, на работе и постоянный стресс заставили обратиться за квалифицированной помощью. Долго не могла выбрать хорошего специалиста. Знакомая посоветовала Александру Васильевну.Настоящий знаток своего дела и человеческой души. Благодарю Вас за помощь! После Ваших сеансов чувствую себя намного лучше.
Діна
Не так давно консультувалася у лікаря-гінеколога в клініці "Верум". Лікар уважно вислухав мене, оглянув та направив на УЗД органів малого тазу. Після отримання заключення, призначив лікавання. Вже за декілька днів я почала почувати себе набагато краще. Цілком задоволена роботою клініки. Дякую!
Сергій
Одного разу звернулися за допомогою до Анжеліки Петрівни. Завжди впевнені в позитивних результатах, адже спеціаліст дійсно хороший та кваліфікований у своїй галузі. Рекомендуємо!
Людмила
Уже декілька років з будь-яких питань здоров'я нашої дитини ми звертаємося лише до Світлани Михайлівни. Висококваліфікований спеціаліст та лікар від Бога! Уважна до найменших дрібниць, завжди чітко та зрозуміло відповідає на поставленні запитання. Щиро вдячні Вам за все що виробите для нашої сім'ї. Рекомендуємо!
Маргарита
Недавно были на консультации в Ольги Игоревны Горбатюк. Если в двух словах, то врач опытный, толковый. Назначенное лечение быстро дало результаты. Теперь наш сын здоров. Рекомендуем.
ВІкторія
Була на косультації у лікаря-мамолга у клініці "Верум". Все дуже сподобалося! Лікар поставився до мене з усією увагою та чуйністю. Призначив обстеження та відповідне лікування. Дуже задоволена результатом!!! Рекомендую!
Світлана
Моя доньки не зважаючи на юний вік уже тривалий час страждає Артеріальною гіпертензією. Ми розуміємо що в такому віці це досить серйозна хвороба, і намагаємося боротися з нею усіма доступними методами. Постійно лікуємося у Голубовської Ю.Є. Дуже вдячні цьому висококваліфікованому фахівцю у допомозі подолання нашої хвороби. Спеціаліст від Бога. Рекомендуємо!
Катерина
28 декабря '19 г.
Хочу висловити безмежну вдячність Білоусу Михайлу Васильовичу. Цей лікар не просто фахівець у свої галузі, а справжній лікар від Бога! Ми з чоловіком безмежно вдячні йому за допомогу нашій маленькій донечці! Хочемо побажати йому терпіння, наснаги та сталевої витримки у його не легкій праці! Щиро рекомендуємо цього висококваліфікованого фахівця!
Валентина
28 декабря '19 г.
Щиро вдячні відмінному спеціалістові Аліні Олександрівні, за допомогу нашій донечці Арінці. Якби не Ви, ми навіть не можемо уявити чим все могло закінчитися. Дуже хороший та відповідальний спеціаліст! Знавець та справжній професіонал у своїй галузі. Рекомендуємо!
Станіслава
26 декабря '19 г.
Одного разу довелося потрапити на консультацію до клініки "Верум" за рекомедації друзів. Те що я там побачила, мене приємно здивувало. Зручний запис до лікаря, сучасне обладнання, грамотна постановка роботи, що дозволяє проконсультуватися у спеціалістів без черг виводить дану клініку на Європейський рівень обслуговування!. Дякую!
Мирослава
25 декабря '19 г.
У нашої маленької донечки є досить неприємна проблема. Ми постійно консультуємося у лікарів неврологів. Але якогось суттєвого ефекту ми не помічали. Неодноразово чули хороші відгуки про Оксану Миколаївну. І ось одного разу вирішили звернутися з нашою проблемою. Були приємно здивованні професіоналізмом та підходом лікаря. Уважна, чуйна та висококваліфікований спеціаліст. Завдяки Вам, ми майже подолали нашу проблеми. Дякуємо!
Богдана
20 декабря '19 г.
Хочемо виразити велику вдячність дитячому анестезіологові-реаніматологові Буяло Вікторові Корнійовичу. Дуже добра людина та високопрофесійний лікар! Саме Вам ми завдячуємо здоров'ям нашого синочка. Безмежно вдячні! Рекомендуємо!
Христина
18 декабря '19 г.
Декілька днів тому моя маленька дитина захворіла. Все почалося з млявості, зовсім відмовилася від їжі, та підвищилася температура тіла. Звернулися до цього чудового лікаря. Лікар після детального обостеженя поставив діагноз "Ацетонемічний синдром". Зараз лікуємося, почуваємо себе добре. Дякуємо!!!
19 декабря '16 г.
Когда у моего сына оказалась скарлатина, я очень расстроилась и боялась, чтобы не было осложнений. После консультации наш педиатр Петрук Ирина Васильевна сделала все возможное, чтобы ребенок быстрее выздоровел и окреп. В результате нам удалось избежать осложнений.
Алла
Недавно с острой респираторной вирусной инфекцией попали к педиатру Ирине Васильевне Петрук. От нашего врача я просто в восторге. Она такая внимательная, отзывчивая, всегда на позитиве. Отлично ладит с маленькими пациентами, а их родителям дает полезные рекомендации по уходу.

Врачи клиники КиндерКлиник (KinderKlinik), медицинский центр на Демеевской

Оториноларинголог
Жданович Ольга Валериевна
Диетолог
Кащенко Александра Игоревна
Педиатр, консультант по грудному вскармливанию
Дидычук Вадим Витальевич
  • Травматолог
  • Хирург
  • Эндокринолог
очистить

Обратите внимание на другие клиники:
Флеболог Константин Барабой принимает пациентов с сосудистыми заболеваниями на территории персонального кабинета. Высокая квалификация доктора позволяет рассматривать и успешно завершать серьезные клинические случаи. Положительные отзывы о специалисте подчеркивают его экспертность в вопросах диагностики и лечения сосудистых патологий.
Astra Dent (Астра Дент) на ВДНХ — медицинский центр, специализирующийся на предоставлении пациентам широкого спектра стоматологических услуг. Клиника оснащена всем необходимым оборудованием для диагностики заболеваний ротовой полости. Лечение выполняется в соответствии с мировыми стандартами, благодаря чему вероятность возникновения осложнений сводится к минимуму.
Отделение пластической хирургии и лазерной урогинекологии Клинической академии лазерной медицины Calm (КАЛМ) предоставляет пациентам множество услуг и оказывает помощь тем, кто нуждается в пластической операции.
МедКлиник (MedClinic) — это клиника хирургии и реабилитации, специализирующаяся на проведении оперативных вмешательств и восстановлении функций опорно-двигательного аппарата. В центре работают квалифицированные специалисты, способные подобрать индивидуальную схему лечения с учетом особенностей каждого клиента.