Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Психологический центр профессора Э.А. Помыткина

7.1
Оплата картой
Бесплатная парковка
Детская комната
Киев, ул. Максима Берлинского, 9
м.Сырец12 10 м.Дорогожичи12 4 м.Берестейская37 8
Пн — Пт: 10:00-21:00 Сб: 10:00-21:00
Записаться на прием
 • Описание
 • Цены на услуги
 • Отзывы
 • Врачи
 • Видео

Консультативно-тренинговый психологический центр профессора Э.А. Помыткина специализируется на оказании психологической помощи взрослым и детям.

Направления работы:

 • Психологическая диагностика;
 • Психологическое консультирование;
 • Тренинги и семинары;
 • Повышение квалификации для психологов – аспиратнура и докторантура.
 • Цены на услуги
 • Отзывы
 • Врачи
 • Видео

Психологический центр профессора Э.А. Помыткина, цены на услуги:

Цены услуг могут незначительно меняться. Точную цену Вам озвучит наш оператор во время записи на приём.

 • Консультация практического психолога 600
 • Консультация кандидата психологических наук 840
 • Консультация доктора психологических наук 1 200
 • Консультация доктора психологических наук, профессора 1 500

Отзывы и оценки клиники

Оцените клинику по 10-и бальной шкале
(отметка "10" является самой высокой оценкой)
* На портале likarni.com публикуются отзывы только тех клиентов, которые были записаны через наш сервис.
Галина
21 марта '20 г.
Сподобалося все! Лікар був доброзичливим, одразу викликає у дитини довіру до себе. Хоча ми були вперше у спеціаліста такого профілю, вона одразу налагодила контакт з дитиною. Відчувається що фахівець досвідчений, та кваліфікований.
10
Анетта
Замечательный врач, профессионал. Очень приятная в общении, корректная. Помогла, разложить все по полочкам, дала ценные практические советы. Нацелена на решение проблем за минимум времени. Обязательно приду ещё, и буду рекомендовать!
8
Юлия Н.
Консультація пройшла дуже плідно. Лікар справив на нас дуже приємне враження, буквально за один сеанс, вона змогла допомогти у подоланні проблем моєї дитини. Я дуже вдячна фахівцю. Сподіваюся що і в подальшому ми будемо співпрацювати.
10
Дарья Б.
16 марта '20 г.
Психолог дуже сподобався! Відразу зрозуміла причину проблеми моєї дитини. Після декількох консультацій. я стала помічати прогрес. Залишилися лише позитивні емоції від консультації. Безперечно лікар справжній знавець своєї справи!
9
Роберт
14 марта '20 г.
Після першої консультації, прийняв рішення, що піду з лікарем далі. Сподобалося, що Іван не дає людині відчуття ілюзії, говорить прямо, по справі, попереджає про те, що доведеться докласти зусиль, щоб знайти причину і усунути її. рекомендую!
8
05.04.2017
13 марта '20 г.
Дуже кваліфікований фахівець і прекрасна людина. Лікар дуже швидко знаходить підхід до дитини. Уважна до найменших дрібниць. Уже за декілька сеансів, Я почала помічати результати проведеної роботи. Щиро вдячні за допомогу! Рекосендую!
8
Леонид
12 марта '20 г.
Спеціаліст чудовий: уважний, тактовний, слухає. Залишає після консультації лише найприємніші враження про себе. Одразу налагодила контакт з дитиною, що не може не радувати! При виникненні проблем обов'язково підемо ще. Рекомендую.
8
Эмма
Досить приємний і уважний лікар, який добре знається на проблемах неврозів. Неодноразово були на консультації у цього лікаря. Все на найвищому рівні, як завжди. Мало де можна знайти такого фахівця! Однозначно буду рекомендувати і звертатися!
10
Вячеслав
05 марта '20 г.
Консультація, дуже сподобалася. Лікар викликає прихильність до себе, сподіваюся на подальшу співпрацю! І виходячи з першої консультації, можу зробити висновок, що фахівець дійсно компетентний. Сподіваюся, що в майбутньому буду з ним працювати!
8
Жана
29 февраля '20 г.
Дуже рада, що обрала для своєї дитини саме цього фахівця! Лікар не тільки професіонал своєї справи, а й дуже приємна, відкрита людина, що вміє завоювати прихильність пацієнтів. Дякую за консультацію і допомогу! Будемо звертатися лише до неї!
10
Заури
29 февраля '20 г.
Лікар кваліфікований, грамотний. Думаю, що напрямок руху вибрано правильно. Лікар толково і дохідливо пояснив суть проблеми та шляхи її вирішення, тому я заспокоїлася і знайшла у собі сили боротися із своєю проблемою. Дякую! Рекомендую!
8
Тамара
27 февраля '20 г.
Прийом пройшов просто відмінно! Лікар з півслова зрозумів всю суть проблеми моєї дитини. Нічого зайвого. Дуже детально пояснив суть проблеми та методи її вирішення. Розповів як правильно діяти в тій, чи іншій ситуації. Я дуже задоволена результатом прийому.
8
Александр
23 февраля '20 г.
Сподобалося, що лікар відразу налагодила контакт з дитиною. Вже неодноразово звертаємося за її кваліфікованою допомогою. Олена Михайлівна, допомогла подолати вже не одну проблему. Задоволена прийомом, та компетентністю спеціаліста!
10
Татьян
17 февраля '20 г.
Консультація пройшла добре і результативно. Ми багато років ходили по лікарях - кардіологів, терапевтів, невропатологів, вважаючи, що проблема криється в якомусь фізичному захворюванні. Зробили десятки досліджень і аналізів, але лікарі нічого конкретного не знаходили. Поки не звернулися до цього фахівця. Як виявилося, проблема крилася зовсім в іншому. Дякуємо лікарю!
10
В.
15 февраля '20 г.
Все пройшло добре! Мені сподобалося! Лікар вник в суть проблеми моєї дитини, та розповів що потрібно робити. Дав відповідні рекомендації. І ми домовилися що через місяць ми знову вийдемо на зв'язок. щоб оцінити результати лікування.
8
Света Ц
Компетенція лікаря не викликає сумнівів, уважна до деталей, делікатна. Консультація проходить в комфортних та спокійних умовах. Все детально розібрано, пояснена суть проблеми. Записалися на наступну консультацію. Дякуємо! Рекомендую!
8
Галина
10 февраля '20 г.
Мені сподобалося ставлення лікаря до дитини, і сама атмосфера. Лікар вислухав мене дуже уважно, швидко налагодив контакт з моєю донькою. Перший позитивний результат я почала помічати уже після другого сеансу. Зараз вже набагато краще.
9
Елена Г.
07 февраля '20 г.
Лікар професіонал найвищої категорії! Настільки точної та конкретного розмови по моїй проблемі, у мене ще не було. Я була у дуже багатьох психологів різноманітних клінік, але зараз я можу точно сказати, що я знайшла потрібного мені фахівця. Дякую!
10
265
04 февраля '20 г.
Дуже приємний і кваліфікований лікар. Все пояснив доступними словами. Описав механізми дії різних психотерапевтичних методик, які потрібні мені, а також, як працюють препарати, скільки і як приймати. Після консультації залишилися дуже приємні враження.
8
Илларион
04 февраля '20 г.
Очень довольна приемом. В общем, хорошее впечатление от врача и от того как она выслушала, и дала советы. В разговоре с врачом, чувствовалось, она тебя слышит, что врач полностью в процессе разговора. Так сказать, всю проблему испытывает на себе.
10

Врачи клиники Психологический центр профессора Э.А. Помыткина

Заяц Иван Витальевич
Психолог
7,60
Консультация 600 грн.
Записаться на прием
Игнатович Елена Михайловна
Практический психолог
8,35
Консультация 1200 грн.
Записаться на прием
Иванова Оксана Викторовна
Психолог
8,10
Консультация 840 грн.
Записаться на прием
Павлык Наталия Васильевна
Психолог
8,10
Консультация 1200 грн.
Записаться на прием
Помыткин Эдуард Александрович
Практический психолог
8,15
Консультация От 2000 грн.
Записаться на прием
Шевенко Алла Николаевна
Психолог
7,85
Консультация 600 грн.
Записаться на прием
Татаурова-Осыка Галина Петровна
Практический психолог
8,10
Консультация 840 грн.
Записаться на прием
Рыбалка Валентин Васильевич
Практический психолог
7,60
Консультация от 1500 грн.
Записаться на прием
Радзимовская Оксана Витальевна
Психолог
8,60
Консультация 840 грн.
Записаться на прием
Выбрать специальность
 • Психолог
очистить

Видео о клинике

Записаться на прием

** Информация, полученная администрацией клиники согласно договору о предоставлении услуг записи пациентов, является проверенной и актуальной.

Обратите внимание на другие клиники:
Киев г. Вишневое, ул. Молодежная, 32 А
8,1
Многопрофильная клиника семейной медицины "Пульс" предоставляет такие услуги: консультация семейного врача, педиатра, гинеколога, УЗИ, отоларинголога, офтальмолога, уролога, кардиолога, эндокринолога, дерматолога, ортопеда-травматолога, хирурга, гастроэнтеролога, невропатолога, полный спектр лабораторных анализов, вакцинации, вызов врача на дом и многое другое.
Записаться на прием
Эвримед — это современный диагностический центр, специализирующийся на электропунктурном исследовании организма. Квалифицированные специалиста благодаря воздействию на активные точки оценивают общее состояние органов и систем, включая их функциональное состояние. Всего за 2 часа пациент получает информацию о своем организме, без дополнительного вмешательства. Это действие позволяет значительно сократить временные затраты и исключить дискомфорт в процессе обследования.
Записаться на прием
Пн — Пт: 10:00-18:00
Вертебра (VERTEBRA) — это клиника вертебрологии и нейроортопедии, которая занимается комплексной диагностикой и лечением заболеваний позвоночника. В центре используется современное техническое оснащение, аналогов которому не существует.
Записаться на прием
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Вс: 09:00-21:00
Киев ул. Богдановская, 7 В м.Вокзальная14 13
8,1
Клиника Oksal.Med — это специализированный центр, предоставляющий комплексные услуги по онкохирургии, эстетической хирургии и маммологии. В центре используется современное техническое оснащение, позволяющие провести комплексную диагностику и получить достоверные результаты.
Записаться на прием
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 10:00-18:00 Вс: 10:00-18:00