Психологический центр профессора Э.А. Помыткина

• Цены на услуги
  • Отзывы
  • Врачи
  • Видео

Консультативно-тренинговый психологический центр профессора Э.А. Помыткина специализируется на оказании психологической помощи взрослым и детям.

Направления работы:

• Психологическая диагностика;
  • Психологическое консультирование;
  • Тренинги и семинары;
  • Повышение квалификации для психологов – аспиратнура и докторантура.
  • Цены на услуги

• Консультация кандидата психологических наук от 840
  • Консультация доктора психологических наук от 1 200
  • Консультация доктора психологических наук, профессора от 1 500

Отзывы и оценки клиники

Сподобалося все! Лікар був доброзичливим, одразу викликає у дитини довіру до себе. Хоча ми були вперше у спеціаліста такого профілю, вона одразу налагодила контакт з дитиною. Відчувається що фахівець досвідчений, та кваліфікований.
Анетта
Замечательный врач, профессионал. Очень приятная в общении, корректная. Помогла, разложить все по полочкам, дала ценные практические советы. Нацелена на решение проблем за минимум времени. Обязательно приду ещё, и буду рекомендовать!
Юлия Н.
Консультація пройшла дуже плідно. Лікар справив на нас дуже приємне враження, буквально за один сеанс, вона змогла допомогти у подоланні проблем моєї дитини. Я дуже вдячна фахівцю. Сподіваюся що і в подальшому ми будемо співпрацювати.
Дарья Б.
Психолог дуже сподобався! Відразу зрозуміла причину проблеми моєї дитини. Після декількох консультацій. я стала помічати прогрес. Залишилися лише позитивні емоції від консультації. Безперечно лікар справжній знавець своєї справи!
Роберт
Після першої консультації, прийняв рішення, що піду з лікарем далі. Сподобалося, що Іван не дає людині відчуття ілюзії, говорить прямо, по справі, попереджає про те, що доведеться докласти зусиль, щоб знайти причину і усунути її. рекомендую!
05.04.2017
Дуже кваліфікований фахівець і прекрасна людина. Лікар дуже швидко знаходить підхід до дитини. Уважна до найменших дрібниць. Уже за декілька сеансів, Я почала помічати результати проведеної роботи. Щиро вдячні за допомогу! Рекосендую!
Леонид
Спеціаліст чудовий: уважний, тактовний, слухає. Залишає після консультації лише найприємніші враження про себе. Одразу налагодила контакт з дитиною, що не може не радувати! При виникненні проблем обов'язково підемо ще. Рекомендую.
Эмма
Досить приємний і уважний лікар, який добре знається на проблемах неврозів. Неодноразово були на консультації у цього лікаря. Все на найвищому рівні, як завжди. Мало де можна знайти такого фахівця! Однозначно буду рекомендувати і звертатися!
Вячеслав
Консультація, дуже сподобалася. Лікар викликає прихильність до себе, сподіваюся на подальшу співпрацю! І виходячи з першої консультації, можу зробити висновок, що фахівець дійсно компетентний. Сподіваюся, що в майбутньому буду з ним працювати!
Жана
Дуже рада, що обрала для своєї дитини саме цього фахівця! Лікар не тільки професіонал своєї справи, а й дуже приємна, відкрита людина, що вміє завоювати прихильність пацієнтів. Дякую за консультацію і допомогу! Будемо звертатися лише до неї!
Заури
Лікар кваліфікований, грамотний. Думаю, що напрямок руху вибрано правильно. Лікар толково і дохідливо пояснив суть проблеми та шляхи її вирішення, тому я заспокоїлася і знайшла у собі сили боротися із своєю проблемою. Дякую! Рекомендую!
Тамара
Прийом пройшов просто відмінно! Лікар з півслова зрозумів всю суть проблеми моєї дитини. Нічого зайвого. Дуже детально пояснив суть проблеми та методи її вирішення. Розповів як правильно діяти в тій, чи іншій ситуації. Я дуже задоволена результатом прийому.
Александр
Сподобалося, що лікар відразу налагодила контакт з дитиною. Вже неодноразово звертаємося за її кваліфікованою допомогою. Олена Михайлівна, допомогла подолати вже не одну проблему. Задоволена прийомом, та компетентністю спеціаліста!
Татьян
Консультація пройшла добре і результативно. Ми багато років ходили по лікарях - кардіологів, терапевтів, невропатологів, вважаючи, що проблема криється в якомусь фізичному захворюванні. Зробили десятки досліджень і аналізів, але лікарі нічого конкретного не знаходили. Поки не звернулися до цього фахівця. Як виявилося, проблема крилася зовсім в іншому. Дякуємо лікарю!
В.
Все пройшло добре! Мені сподобалося! Лікар вник в суть проблеми моєї дитини, та розповів що потрібно робити. Дав відповідні рекомендації. І ми домовилися що через місяць ми знову вийдемо на зв'язок. щоб оцінити результати лікування.
Света Ц
Компетенція лікаря не викликає сумнівів, уважна до деталей, делікатна. Консультація проходить в комфортних та спокійних умовах. Все детально розібрано, пояснена суть проблеми. Записалися на наступну консультацію. Дякуємо! Рекомендую!
Мені сподобалося ставлення лікаря до дитини, і сама атмосфера. Лікар вислухав мене дуже уважно, швидко налагодив контакт з моєю донькою. Перший позитивний результат я почала помічати уже після другого сеансу. Зараз вже набагато краще.
Елена Г.
Лікар професіонал найвищої категорії! Настільки точної та конкретного розмови по моїй проблемі, у мене ще не було. Я була у дуже багатьох психологів різноманітних клінік, але зараз я можу точно сказати, що я знайшла потрібного мені фахівця. Дякую!
Дуже приємний і кваліфікований лікар. Все пояснив доступними словами. Описав механізми дії різних психотерапевтичних методик, які потрібні мені, а також, як працюють препарати, скільки і як приймати. Після консультації залишилися дуже приємні враження.
Илларион
Очень довольна приемом. В общем, хорошее впечатление от врача и от того как она выслушала, и дала советы. В разговоре с врачом, чувствовалось, она тебя слышит, что врач полностью в процессе разговора. Так сказать, всю проблему испытывает на себе.

Врачи клиники Психологический центр профессора Э.А. Помыткина

Заяц Иван Витальевич
Иванова Оксана Викторовна
Павлык Наталия Васильевна
Помыткин Эдуард Александрович
Практический психолог
Консультация От 2000 грн.
Шевенко Алла Николаевна
Татаурова-Осыка Галина Петровна
Рыбалка Валентин Васильевич
Практический психолог
Консультация от 1500 грн.
Радзимовская Оксана Витальевна
Выбрать специальность
  • Психолог
очистить

Видео о клинике

Обратите внимание на другие клиники:
Киев г. Вишневое, ул. Молодежная, 32 А
Многопрофильная клиника семейной медицины "Пульс" предоставляет такие услуги: консультация семейного врача, педиатра, гинеколога, УЗИ, отоларинголога, офтальмолога, уролога, кардиолога, эндокринолога, дерматолога, ортопеда-травматолога, хирурга, гастроэнтеролога, невропатолога, полный спектр лабораторных анализов, вакцинации, вызов врача на дом и многое другое.
Эвримед — это современный диагностический центр, специализирующийся на электропунктурном исследовании организма. Квалифицированные специалиста благодаря воздействию на активные точки оценивают общее состояние органов и систем, включая их функциональное состояние. Всего за 2 часа пациент получает информацию о своем организме, без дополнительного вмешательства. Это действие позволяет значительно сократить временные затраты и исключить дискомфорт в процессе обследования.
Пн — Пт: 10:00-18:00
Вертебра (VERTEBRA) — это клиника вертебрологии и нейроортопедии, которая занимается комплексной диагностикой и лечением заболеваний позвоночника. В центре используется современное техническое оснащение, аналогов которому не существует.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Вс: 09:00-21:00
MyDerm на Подоле – это современна клиника, специализирующаяся на диагностике кожных заболеваний, лидирующая в области диагностики рака кожи. Профильные узкопрофильные специалисты, современное оборудование.