КіндерКлінік (KinderKlinik), медичний центр на Деміївській

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

KINDERKLINIK — єдина спеціалізована мережа клінік для дітей та батьків у Києві. 4 філії у Києві: Виноградар, Печерська. Позняки, Голосієво.

Доказові лікарі для дітей та дорослих. Власна лабораторія. Окремі входи для здорових та хворих пацієнтів.

Для дітей:

• доказові педіатри та лікарі вузького профілю: алерголог, гінеколог, дерматолог, ендокринолог, кардіолог, логопед, ЛОР, масажист, невролог, ортопед-травматолог, офтальмолог, психолог/психіатр
  • діагностика (УЗД, ЕКГ, ЕхоКГ, ЕЕГ, НСГ тощо)
  • патронаж немовлят
  • власна лабораторія із швидкими тестами
  • щеплення вакцинами європейських виробників
  • медичні довідки до дитсадка та школи
  • профілактичні огляди

Для батьків та дорослих:

• доказові лікарі-терапевти та фахівці вузького профілю: гінеколог, гастроентеролог, дерматовенеролог, дієтолог, кардіолог, косметолог, масажист, ортопед-травматолог, отоларинголог, офтальмолог, психолог, терапевт, уролог, хірург
  • діагностика (УЗД, ЕКГ, ЕхоКГ тощо)
  • власна лабораторія із швидкими тестами
  • Лікарі

КіндерКлінік (KinderKlinik), медичний центр на Деміївській, вартість послуг:

• Нейросонографія (НСГ) 670
  • Комплексне УЗД в педіатрії (НСГ, кульшові суглоби за Графом) 1 200
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) 770
  • Комплексне УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка, нирки) 930
  • Комплексна ехокардіографія у дітей 950
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) денного сну до 3 год 2 900
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) нічного  сну до 12 год 4 500
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) покою у виконанні лікаря-невролога дитячого 950
  • Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) 350
  • Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) з пробою на фізичне навантаження 400
  • Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) з медикаментозною пробою 550
  • Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) з пробою на фізичне навантаження та медикаментозною пробою 650
  • Розшифровка ЕЕГ денного сну до 3-х год 1 450
  • Кольпоскопія розширена 450
  • Відеокольпоскопія 500
  • Консультація лікаря-алерголога дитячого 800
  • Сеанс симптоматичної небулайзерної терапії без вартості медикаменту 130
  • Провокаційна проба без вартості виробів медичного призначення та мед.препаратів/ алергенів 350
  • Проведення маніпуляції з використанням аспіратора назального 210
  • Перебування під наглядом медичного персоналу, 1 година 400
  • Перебування під наглядом медичного персоналу, від 2-х до 3-х годин 950
  • Перебування під наглядом медичного персоналу, від 3-х до 6-ти годин 1 500
  • Перебування під наглядом медичного персоналу, від 6-ти до 12-ти годин 2 300
  • Виїзд медичної сестри до дому для забору аналізів, або патронаж (в робочий час, в межах Києва) 600
  • Виїзд медичної сестри до дому для забору аналізів, або патронаж (в робочий час, в межах 20 км від кордонів Києва) 800
  • Виїзд медичної сестри до дому для забору аналізів, або патронаж (в робочий час, в межах 20-50 км від кордонів Києва) 950
  • Оформлення медичної довідки для відвідування басейну (після консультації лікарів МЦ Кіндерклінік) 1
  • Оформлення медичної довідки для вступу у ВНЗ - форма № 086/у (після консультації лікарів МЦ Кіндерклінік) 1
  • Ще...
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Інфанрикс Гекса" ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз (Проти дифтерії, кашлюка, правця, поліомієліта, гепатита В та гемофільної палички) 2 200
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Інфанрикс ІПВ" ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз (Проти дифтерії, кашлюка, правця, поліомієліта) 1 600
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Інфанрикс" ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз (Проти дифтерії, кашлюка, правця) 1 400
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Бустрикс Поліо" ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз (Проти дифтерії, кашлюка, правця, поліомієліта для дітей старше 6 років) 1 300
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Бустрикс" ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз (Проти дифтерії, кашлюка, правця для ревакцинації дітей старше 4 років) 1 300
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Пріорикс" ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз (Проти кору, краснухи, епідемічного паротиту) 950
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Хаврикс 1440" GSK (Проти гепатиту А для дорослих та дітей) 960
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Хаврикс 720" ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз (Проти гепатиту А для дітей) 900
  • Вакцинація з використанням вакцини: "Енджерикс-B" ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз (Проти гепатиту B 0,5 мл) 400
  • Консультація лікаря-гастроентеролога дитячого 750
  • Консультація акушера-гінеколога 950
  • Повторна консультація акушера-гінеколога 750
  • Гінекологічні процедури (тампони, ванночки, зрошення) 560
  • Видалення внутрішньоматкової спіралі 1 500
  • Постановка внутрішньоматкової спіралі (без урахування вартості спіралі)не активна 1 050
  • Визначення вагітності (без урахування вартості тесту)не активна 200
  • Ще...
  • Консультація лікаря-дерматовенеролога дитячого (включає дерматоскопію, огляд в лампі Вуда, скарріфікацію, діаскопію, пробу Бальцера та ін.) 750
  • Консультація лікаря-дерматовенеролога 800
  • Кріодеструкція бородавок/ папілом (від 1 до 5 шт) 400
  • Кріодеструкція бородавок/ папілом (від 5 до 9 шт) 600
  • Кріодеструкція бородавок/ папілом (від 10) 800
  • Дерматоскопія 350
  • Корреція росту нігтьової пластини 1 000
  • Крайова резекція нігтьової пластинки 1 300
  • Лікувальна процедура антиакне долгляд із АНА /саліциловим пілінгом 1 год 1 900
  • Консультація лікаря-дієтолога 1 000
  • Розробка програми корекційного маршруту 1 000
  • Корекційне заняття з практичним психологом – та сенсорна інтеграція 1 000
  • Корекційне заняття з логопедом 700
  • Консиліум - консультація логопеда 800
  • 10 сеансів лікувального масажу нижніх кінцівок за медичними показниками  (в робочий час, в межах Києва) 5 850
  • 10 сеансів лікувального масажу шийно-комірцевої зони за медичними показниками (в робочий час, в межах Києва) 5 040
  • 10 сеансів лікувального масажу кульшового суглоба за медичними показниками (два суглоба) (в робочий час, в межах Києва) 5 130
  • Лікувальний масаж нижньої кінцівки ділянки стегна за медичними показниками у відділенні МЦ Кіндерклінік (одина сторона) 550
  • Лікувальний масаж одного суглоба (колінного, ліктьового, плечового) розробка після травм та тривалої фіксації у відділенні МЦ Кіндерклінік 550
  • Лікувальний масаж стопи і гомілки за медичними показниками у відділенні МЦ Кіндерклінік (одна сторона) 400
  • Лікувальний масаж кульшового суглоба+стегно за медичними показниками у відділенні МЦ Кіндерклінік (одна сторона) 600
  • Лікувальний масаж кульшового суглоба за медичними показниками у відділенні МЦ Кіндерклінік (один суглоб) 300
  • Лікувальний масаж нижньої кінцівки та попереку (області стопи, гомілки, стегна, сідничної та попереково-кресцової області) за медичними показниками  у відділенні МЦ Кіндерклінік  800
  • Консультація лікаря-невролога дитячого 750
  • Консультація лікаря-нефролога дитячого 750
  • Консультація лікаря-ортопеда-травматолога дитячого 750
  • Консультація лікаря-ортопеда-травматолога дитячого експерта напрямку 850
  • Консультація лікаря-ортопеда-травматолога дитячого к.м.н./д.м.н. 1 200
  • Доплата за консультацію лікаря-ортопеда-травматолога дитячого к.м.н. Пилипчука О.Р. 600
  • Плантографія 300
  • Склерозування халязіонів у дітей старшої вікової категорії 890
  • Видалення сторонніх тіл коньюнктиви чи\та рогівки 690
  • Парабульбарна ін'єкція 590
  • Підбір окулярів 350
  • Проведення маніпуляції з використанням окулярів для фототерапії гіпербілрубінемії 150
  • Визначення гостроти зору (візометрія) 300
  • Консультація лікаря-педіатра при першому зверненні до лікаря-педіатра 750
  • Консультація лікаря-педіатра 750
  • Консультація лікаря-педіатра іноземною (англійською, арабською) мовою 1 200
  • Доплата за одну консультацію у виконанні провідного дитячого лікаря (на території МЦ) 200
  • Доплата за одну консультацію у виконанні лікаря-педіатра к.м.н. (на території МЦ) 330
  • Доплата за одну консультацію дитячого лікаря вузького профілю іноземною (англійською) мовою у відділенні МЦ "КІНДЕРКЛІНІК" 400
  • Консультація чергового лікаря дитячого 750
  • Консультація лікаря загальної практики - сімейного лікаря 750
  • Гіпсування стоп за методикою І. Понсеті (без врахування матеріалів) 650
  • Зняття швів 350
  • Накладання скотчкастів (без урахування матеріалів) 950
  • Проведення маніпуляції з використанням бинта гіпсового TRO-GYPSOPLAST 10*2,7 (1 шт) 350
  • Проведення маніпуляції з використанням підкладки підшинної Cast Padding 10х2,7м (1 шт) 60
  • Проведення маніпуляції з використанням підкладки трикотажної Stockinet 10,1х22,8м (1 шт) 60
  • Проведення маніпуляції з використанням підкладки трикотажної Stockinet 5х22,8м (1 шт) 40
  • Проведення маніпуляції з використанням підкладки трикотажної Stockinet 7,6х22,8 (1 шт) 50
  • Проведення маніпуляції з використанням бинт іммобілізаційний Scotchcast 10,1*3,6м 240
  • Консультація лікаря-трихолога 750
  • Консультація лікаря-уролога дитячого 750
  • Корекційні заняття з фізіотерапевтом 700
  • Консиліум - консультація фізіотерапевта 600
  • Консультація лікаря-хірурга дитячого 750
  • Консультація лікаря-хірурга дитячого експерта напрямку 850
  • Консультація лікаря-хірурга дитячого к.м.н./д.м.н. 1 200
  • Встановлення/видалення шлункового зонду без вартості виробів медичного призначення 250
  • Мале хірургічне амбулаторне втручання 1-ї категорії складності 1 500
  • Консультація лікаря-ендокринолога дитячого 750

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Тетяна
Щиро вдячні лікарю дерматовенерологу Поповій Наталії Сергіївна за уважність, ввічливість, людяність, і саме головне швидке і якісне лікування. Препарат був підібраний саме той що потрібно, отже висип почав зникати вже на наступний день від початку лікування. Ще дуже приємно те, що лікар не призначив лікування і відпустив, а телефонував і цікавився станом дитини, що дуже важливо. Дякуємо Вам, і рекомендуємо як спеціаліста!
Владимир
Олександр Іванович дуже уважний, професійний лікар. Підібрав найоптимальніший метод оперативного втручання, провів операцію. післяопераційний період протікав без ускладнень. Лікар дійсно компетентний. Рекомендуємо усім знайомим!
Нелі
Дуже приємне спілкування і ставлення до дитини, душевно так все, чудово. Дитина була, чесно кажучи, в захваті. Каже: "Бабуся, а коли ми ще раз прийдемо до цієї тьоті?". В загальному, все пройшло просто супер! Дякуємо за все! Рекомендую!
Yuliia Khoroshova
Дуже уважна, добра, приємний лікар. До дитини швидко знайшла підхід. Проконсультувала, докладно все пояснила і призначила лікування. лікування справді ефективне, а то в інших клініках не допомагало. Дуже задоволені прийомом.
Вадим
Дуже уважний! Вислухав усі скарги, повністю вник у суть проблеми моєї дитини, багато ставив уточнюючих питань. Для того, щоб скласти повну картину проблеми. Запропонував оперативне лікування. Ми погодилися, адже довіряємо лікарю.
Юлія
Чудовий лікар дерматолог Резніченко Олена. Близько місяця назад були в КІНДЕРКЛІНІК. Проколили вушка доці. Їй вже 14 років і вона сама цього захотіла. Добре, що таку послугу можна отримати в клініці. Повести дитину в якийсь салон краси чи тату, я не ризикнула. Процедуру нам провела лікар Резніченко Олена. Я від неї в захваті! Від виконання процедури, від наданих рекомендацій, від її комунікації зі мною і дитиною. Сережки діставались при нас зі спеціальної стерильної упаковки, яка відкривається лише один раз. Вибір сережок хороший як для маленьких так і для підлітків. Пробивали вуха спеціальним пристроєм. Дитина зовсім не відчула болі. Лікар розповіла як правильно доглядати за вушками. Прописала рідину, якою їх необхідно обробляти. Носимо сережки з задоволенням. Крім того лікар дала рекомендації по усуненню деяких дерматологічних проблем. Я навіть не підозрювала, що їх можна усунути і так просто. Чудовий лікар і клініка! Дуже рекомендую!
Щиро вдячна педіатру Кіндерклінік - Броздняковій Наталії Василівні! Я в захваті від її професіоналізму. Сьогодні були у неї на прийомі з доцею (14 років). Дитина підхопила вірус, температура, кашель. Лікар детально провела огляд. Надзвичайно ретельно прослухала легені. Детально нас опитала. Дала чіткі рекомендації, розповіла як лікуватись і що робити далі. Відповідала на усі запитання. Дуже сподобалось як розмовляла з дитиною. Дуже рекомендую! Також великий плюс Кіндерклінік, що у клініки різні входи для здорових і хворих дітей. Ми були на окремому вході, в окремому кабінеті і не пересікалися зі здоровими дітками. Для мене також важливо, щоб моя дитина не заразила інших дітей. Клініці і її лікарям найвищий бал! Послуги на високому рівні!
Проблемы в семейной жизни, на работе и постоянный стресс заставили обратиться за квалифицированной помощью. Долго не могла выбрать хорошего специалиста. Знакомая посоветовала Александру Васильевну.Настоящий знаток своего дела и человеческой души. Благодарю Вас за помощь! После Ваших сеансов чувствую себя намного лучше.
Діна
Не так давно консультувалася у лікаря-гінеколога в клініці "Верум". Лікар уважно вислухав мене, оглянув та направив на УЗД органів малого тазу. Після отримання заключення, призначив лікавання. Вже за декілька днів я почала почувати себе набагато краще. Цілком задоволена роботою клініки. Дякую!
Сергій
Одного разу звернулися за допомогою до Анжеліки Петрівни. Завжди впевнені в позитивних результатах, адже спеціаліст дійсно хороший та кваліфікований у своїй галузі. Рекомендуємо!
Уже декілька років з будь-яких питань здоров'я нашої дитини ми звертаємося лише до Світлани Михайлівни. Висококваліфікований спеціаліст та лікар від Бога! Уважна до найменших дрібниць, завжди чітко та зрозуміло відповідає на поставленні запитання. Щиро вдячні Вам за все що виробите для нашої сім'ї. Рекомендуємо!
Маргарита
Недавно были на консультации в Ольги Игоревны Горбатюк. Если в двух словах, то врач опытный, толковый. Назначенное лечение быстро дало результаты. Теперь наш сын здоров. Рекомендуем.
ВІкторія
Була на косультації у лікаря-мамолга у клініці "Верум". Все дуже сподобалося! Лікар поставився до мене з усією увагою та чуйністю. Призначив обстеження та відповідне лікування. Дуже задоволена результатом!!! Рекомендую!
Світлана
Моя доньки не зважаючи на юний вік уже тривалий час страждає Артеріальною гіпертензією. Ми розуміємо що в такому віці це досить серйозна хвороба, і намагаємося боротися з нею усіма доступними методами. Постійно лікуємося у Голубовської Ю.Є. Дуже вдячні цьому висококваліфікованому фахівцю у допомозі подолання нашої хвороби. Спеціаліст від Бога. Рекомендуємо!
Катерина
Хочу висловити безмежну вдячність Білоусу Михайлу Васильовичу. Цей лікар не просто фахівець у свої галузі, а справжній лікар від Бога! Ми з чоловіком безмежно вдячні йому за допомогу нашій маленькій донечці! Хочемо побажати йому терпіння, наснаги та сталевої витримки у його не легкій праці! Щиро рекомендуємо цього висококваліфікованого фахівця!
Щиро вдячні відмінному спеціалістові Аліні Олександрівні, за допомогу нашій донечці Арінці. Якби не Ви, ми навіть не можемо уявити чим все могло закінчитися. Дуже хороший та відповідальний спеціаліст! Знавець та справжній професіонал у своїй галузі. Рекомендуємо!
Станіслава
Одного разу довелося потрапити на консультацію до клініки "Верум" за рекомедації друзів. Те що я там побачила, мене приємно здивувало. Зручний запис до лікаря, сучасне обладнання, грамотна постановка роботи, що дозволяє проконсультуватися у спеціалістів без черг виводить дану клініку на Європейський рівень обслуговування!. Дякую!
Мирослава
У нашої маленької донечки є досить неприємна проблема. Ми постійно консультуємося у лікарів неврологів. Але якогось суттєвого ефекту ми не помічали. Неодноразово чули хороші відгуки про Оксану Миколаївну. І ось одного разу вирішили звернутися з нашою проблемою. Були приємно здивованні професіоналізмом та підходом лікаря. Уважна, чуйна та висококваліфікований спеціаліст. Завдяки Вам, ми майже подолали нашу проблеми. Дякуємо!
Богдана
Хочемо виразити велику вдячність дитячому анестезіологові-реаніматологові Буяло Вікторові Корнійовичу. Дуже добра людина та високопрофесійний лікар! Саме Вам ми завдячуємо здоров'ям нашого синочка. Безмежно вдячні! Рекомендуємо!
Христина
Декілька днів тому моя маленька дитина захворіла. Все почалося з млявості, зовсім відмовилася від їжі, та підвищилася температура тіла. Звернулися до цього чудового лікаря. Лікар після детального обостеженя поставив діагноз "Ацетонемічний синдром". Зараз лікуємося, почуваємо себе добре. Дякуємо!!!
Когда у моего сына оказалась скарлатина, я очень расстроилась и боялась, чтобы не было осложнений. После консультации наш педиатр Петрук Ирина Васильевна сделала все возможное, чтобы ребенок быстрее выздоровел и окреп. В результате нам удалось избежать осложнений.
Алла
Недавно с острой респираторной вирусной инфекцией попали к педиатру Ирине Васильевне Петрук. От нашего врача я просто в восторге. Она такая внимательная, отзывчивая, всегда на позитиве. Отлично ладит с маленькими пациентами, а их родителям дает полезные рекомендации по уходу.

Лікарі клініки КіндерКлінік (KinderKlinik), медичний центр на Деміївській

Сажина Диана Ивановна
Сиротинская - Прилипко Наталья Владимировна
Гінеколог дитячий та підліткового віку
Вельгус Елена Ивановна
  • Психолог
  • Травматолог
  • Хірург
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Флеболог Костянтин Барабой приймає пацієнтів з судинними захворюваннями на території персонального кабінету. Висока кваліфікація доктора дозволяє розглядати і успішно завершувати серйозні клінічні випадки. Поз
Astra Dent (Астра Дент) на ВДНГ — медичний центр, що спеціалізується на наданні пацієнтам широкого спектру стоматологічних послуг. Клініка оснащена всім необхідним обладнанням для діагностики захворювань ротової порожнини. Лікування виконується відповідно до світових стандартів, завдяки чому ймовірність виникнення ускладнень зводиться до мінімуму.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00
МедКлінік (MedClinic) — це клініка хірургії та реабілітації, що спеціалізується на проведенні оперативних втручань і відновленні функцій опорно-рухового апарату. У центрі працюють кваліфіковані фахівці, здатні підібрати індивідуальну схему лікування з урахуванням особливостей кожного клієнта.
Консультативно-тренінговий психологічний центр професора Е.А. Помиткіна спеціалізується на наданні психологічної допомоги дорослим і дітям.