Сторінка 11. Лікарі в Запоріжжі (Вознесенський район)

Безуглый хороший офтальмолог, вовремя и грамотно провел лечение, удалось избежать осложнений. Довольна вполне!
19 листопада '16 г.
Дарья
Спасибо огромное Наталье Григорьевне! Она - просто волшебник!! Вернула моему племяннику зрение. Мы в восторге, восхищении и очень Вам благодарны.
04 листопада '16 г.
Юрий
Я так понял, что для Безуглого сложностей постановки диагноза не существует. Когда я к нему обратился, легко установил заболевание, выписал лекарства и назначил процедуры – я быстро вылечился.
13 липня '16 г.
Николай
Наталья Григорьевна опытнейший офтальмолог, приятная и обходительная женщина. Я всего один раз у нее лечился, но впечатления действительно самые лучшие.
09 червеня '16 г.
Офтальмолог, офтальмохірурги
Доктор Завгородня Н. Г. Має докторський науковий ступінь, фахівець в області офтальмохірургії. Займається впровадженням нових методів і технологій діагностики і терапії захворювань очей. Проводить операції при глаукомі, факоемульсифікації катаракт.
Офтальмолог
Лікар-офтальмолог, який спеціалізується в галузі хірургії заднього відрізка ока, патологій сітківки, в тому числі вікових і дистрофічних, глаукоми і катаракти. Складається в Європейському суспільстві вітреоретінальних хірургів.
Офтальмолог, офтальмохірурги
Лікар-офтальмолог, офтальмохірург, успішно захистила кандидатську дисертацію, член товариства офтальмологів України. Спеціалізується на катаральної хірургії та запобігання післяопераційних ускладнень. Є автором 40 публікацій, має 2 патенти на корисну модель.
Психотерапевт
Доктор Лозанов Анатолій Борисович, психотерапевт. Проводить лікування фобій і неврозів, виводить з депресії, алкогольної і наркологічної залежності.
Запоріжжя пр-т Соборний, 135 р.Вознесенський
Гінеколог, дитячий гінеколог, фахівець УЗД
Лікар оцінює загальний стан органів статевої системи у пацієнтів будь-якої вікової категорії. Займається визначенням функціонального стану, призначає додаткові діагностичні заходи. Лікує запальні захворювання, проводить консультативний прийом.
Імунолог
Доктор призначає лабораторну діагностику, виявляє порушення в роботі імунної системи, розробляє індивідуальні схеми лікування.
Терапевт
Лікар загальної практики, приймає дорослих пацієнтів, займається діагностикою та лікуванням ГРВІ, хвороб шлункової, дихальної системи, серцево-судинних недуг.
Рентгенолог
Лікар-рентгенолог, здійснює діагностику прихованих патологій молочних залоз, поводить мамографію і розшифровує результати досліджень.
Гастроентеролог
Гастроентеролог вищої категорії надає послуги з лікування широкого спектру патологій травної системи. Проводить огляди пацієнтів з метою виявлення причин захворювання, при необхідності призначає УЗ-діагностику, ендоскопічні дослідження або доплерографію. На основі отриманих результатів призначає оптимальну терапію, регулярно спостерігає пацієнтів, які перебувають на лікуванні.
Невропатолог
Доктор Чорна В. В. спеціалізується в області невропатології. Займається діагностикою та лікуванням центральної і периферичної нервової системи. Підбирає медикаментозну схему лікування, а також призначає терапію, що включає лікувальну фізкультуру, масажі, магнітотерапію.