Завгородня Тетяна Сергіївна

Офтальмолог, Офтальмохирур
Лікар-офтальмолог, офтальмохірург. Займається корекцією аномалій рефракції (блізоруості, далекозорості, астигматизму), практикує ексимерлазерну корекцію зору, лікує кератоконус та інші патології органів зору.
Лікар працює в клініках:
Запоріжжя вул. Незалежної України, 34 р.Вознесенський

Дара
Из-за работы с мелким текстом при плохом освещении значительно ухудшилось зрение. Обратилась к Завгородней, она провела диагностические тесты и определила курс лечения моей близорукости. В итоге она провела мне эксимерлазерную коррекцию зрения, и я очень благодарна Татьяне Сергеевне за значительные улучшения.
Спасибо Татьяне Сергеевне за профессионально выполненную работу. Очень рада, что зрение восстановлено, жизнь продолжается.
Николай
05 травня '16р.
Мне вовремя порекомендовали Татьяну Сергеевну. Грамотное лечение под его наблюдением помогло избежать серьезных проблем и хирургического вмешательства.

• Спеціалізація з підбору нічних лінз «PARAGON CRT», США (2005 р.);
  • Спеціалізація з рефракційної хірургії, Мюнхен (2006 р.);
  • Науковий ступінь – Кандидат медичних наук

• Член Товариства офтальмологів України;
  • Член Російського товариства рефракційних і катарактальних хірургів.
Учасник міжнародних з'їздів та Конгресів Європейського та Американського товариства рефракційних і катарактальних хірургів.