Реабілітологи в Запоріжжі

Консультація реабілітолога в клініці «Грефі» 400
Жанна
Белоусова – авторитетнейший специалист в реабилитологии. Скольких людей она на ноги поставила, скольким помогла, когда другие отказывали. У нее уникальные методы восстановления – опробовала сама, рекомендую.
08 червеня '16 г.
Григорий
Тамара Павловна - врач с большой буквы. Чуткая, внимательная, заботливая к своим пациентам. Ее опыт и знания позволяют добиться успешных результатов реабилитации.
21 серпня '16 г.
Екатерина
Аллочка прекрасный массажист, владеющий разной техникой и методиками. Она отлично знает, как обеспечить должный эффект на организм пациента своими сеансами, умничка!
21 вересня '16 г.
Алина
Умелые руки Аллочки творят чудеса! Она талантливый массажист с четким пониманием того, что надо конкретному пациенту. Большое спасибо за отношение, правильный подход и неизменно превосходные результаты процедур!
27 серпня '16 г.
Марианна
Не знаю, чтобы я делала, если бы не профессиональные руки Шеремет Аллы Владимировны. Только на ее сеансах мануальной терапии я снова возрождаюсь, как птица-Феникс. Рекомендую всем желающим оздоровить свой организм.
16 лютого '17 г.
Наташа
Обратилась в центр здоровья Грефи. Попала на прием к замечательному вертебрологу. Качеством лечения более чем довольна. Хорошо бы таких специалистов, как Король Игорь Васильевич было больше.
07 січня '17 г.
Ветебролог, Реабілітолог, Ортопед
Лікар-вертебролог вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується також в області реабілітології. Займається відновлювальних лікуванням. Веде консультативний прийом в якості масажиста і вертебрології. В роботі використовує методики мануальної терапії. Діагностує і лікує недуги кістково-м'язової системи, включаючи остеохондроз і викривлення хребта.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.6
Дієтолог, Реабилитолог, лікар ЛФК
Лікар-дієтолог надає послуги зі складання спеціального плану харчування, консультує з питань застосування оздоровчих процедур для контролю за вагою. Доктор також спеціалізується в області реабілітології, кінезіотерапії (лікування рухом), має підготовку в якості інструктора ЛФК, проводить сеанси йоги.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.2
Реабілітолог, масажист, кінезіолог, інструктор ЛФК, Фізичний терапевт
Подяка Від Управління освіти Енергодарської міської ради
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Реабілітолог
Лікар Білоусова Тамара Павлівна, реабілітолог, професор. Займається лікуванням захворювань хребта. Допомагає відновити організм за допомогою мануальної терапії, а також унікальних авторських методик.
Реабілітолог, остеопат, масажист
Лікар проводить сеанси остеопатії, краніо-сакральної терапії, біо-енергетичний апаратний масаж тіла (з ефектом, подібним до акупунктури, масажу гуаша, туйну, моксо- і вакуумної терапії), остеопатичний лімфодренажний масаж, скульптуруючий масаж, скульптуруючий масаж.
Записатися на прийом1 онлайн запис