Лікарі неврологи в Запоріжжі (Вознесенський район)

Роман
Очень доволен, что попал к Марине Анатольевне. Лечение - в точку, еще курс не закончил (колю препараты), но уже легче. Внимательная. Небезразличная. Красивая. Марина Анатольевна, спасибо Вам.
22 лютого '19 г.
Игорь
Очень хороший специалист. Понравилось то что доктор очень внимательно провела осмотр, детально расписала и пояснила лечение, дала ответы на все интересующие вопросы. Рекомендую данного специалиста.
01 січня '70 г.
Искала доктора для мамы, у нее уже 3 недели болела спина, терапевт рекомендовал обратиться к невропатологу. Приемом осталась очень довольна, доктор внимательно осмотрела и опросила, разъяснила данные наших обследований и свои назначения. Уже через несколько дней маме стало намного легче. Рекомендую.
Маргарита
Очень все понравилось, хороший врач, доброжелательная, внимательная, профессионал. Приемом осталась довольна.
Невролог
Лікар-невролог. Також надає послуги в області рефлексотерапії і гомеопатії. Веде консультативний прийом невролога. Займається діагностикою та лікуванням головного болю, запаморочення, хвороби Меньєра, вегетосудинної дистонії, порушень мозкового кровообігу. Здійснює індивідуальний підбір препаратів для гомеопатичного лікування захворювань, а тому числі ендокринної та ревматологической патологій.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.1
Запоріжжя вул. Незалежнойі України, 53 (МЦ Денсегріті) р.Вознесенський
Невропатолог
Доктор спеціалізується на лікуванні захворювань нервової системи, розробляє для пацієнтів індивідуальні схеми лікування, застосовує медикаментозну і не медикаментозну терапію.
Невропатолог
Невропатолог вищої категорії, надає послуги діагностики відхилень і патологій нервової системи (порушення кровообігу в головному мозку, розлади в роботі вегетативно-судинної системи) і розробляє ефективні методи їх лікування. Лікар індивідуально підбирає методику лікування для кожного пацієнта, поєднуючи традиційну медикаментозну терапію з електролікування, магнітотерапія, лікувальною фізкультурою.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-01
Запоріжжя вул. Незалежної України, 68 А р.Вознесенський
Невролог
Доктор Миленька О. І. спеціалізується в дитячій неврології. Проводить профілактичні огляди дітей у віці до одного року, веде пацієнтів з органічними захворюваннями неврологічного профілю. Займається лікуванням перинатальної патології нервової системи, головних болів різного походження, епілептичного синдрому, черепно-мозкових травм, носових кровотеч, усуває затримки мовного розвитку.
Запоріжжя вул. Олександрівська, 60 р.Вознесенський
Лікар УЗ-діагностики
Доктор Егорченко Оксана Борисовна, высшая квалификационная категория в области детской кардиологии. Проводит разностороннюю диагностику и терапию цереброваскулярных заболеваний, гипертонии, ИБС, нарушений ритма и других патологий сердечно-сосудистой системы. Оказывает консультационные услуги по вопросам профилактики и необходимости оперативного вмешательства.
Запоріжжя вул. Гончаренка (кол. Панфіловців), 7 р.Вознесенський
Невропатолог
Доктор Чорна В. В. спеціалізується в області невропатології. Займається діагностикою та лікуванням центральної і периферичної нервової системи. Підбирає медикаментозну схему лікування, а також призначає терапію, що включає лікувальну фізкультуру, масажі, магнітотерапію.
Невролог
Ординатор вищої категорії надає послуги відповідно до своєї спеціалізації, займається лікуванням і діагностикою лицьових болів нез'ясованого походження, остеопорозу, порушень кровообігу головного мозку. Використовує в своїй практиці медикаментозні, не медикаментозні і гомеопатичні методи лікування пацієнтів.
Невропатолог
Доктор Кобзєва Світлана Валентинівна спеціалізується в області невропатології. Лікар вищої категорії, надає послуги ранньої діагностики хвороб нервової системи і лікування різних захворювань, в тому числі таких, як інсульт, розсіяний склероз, хвороба Паркінсона, розлади нервово-м'язового характеру. Невропатолог застосовує найсучасніші методи обстеження (ультразвукова доплерографія, комп'ютерна томографія, реенцелографія).
Невролог
Я Пухальський Микола Павлович, лікар-невролог та функціональний діагност. В своїй роботі я керуюсь сучасними доказовими медичними даними та індивідуальним підходом до лікування За свою практичну діяльність я пройшов різні рівні роботи в неврології: кафедра, поліклініка, стаціонар, клінічні дослідження, діагностична діяльність, а тому знаю, як надається неврологічна допомога і яких недоліків можна уникнути Зокрема через це виникла ідея створити медичний центр «NEURO», робота якого базується на засадах доказової медицини, сучасних медичних даних та неупередженості, завдяки чому пацієнт отримує точну та комплексну інформацію про стан свого здоров'я. В умовах МЦ «NEURO» у вас є можливість отримати якісні неврологічні послуги, а також пройти діагностику периферичної нервової системи за допомогою електронейроміографії (ЕНМГ)
Записатися на прийом4 онлайн записи
Запоріжжя вул. Незалежної України, 47 р.Вознесенський