Дорофєєва Алла Григорівна

Стоматолог
Спеціаліст в галузі стоматології надає пацієнтам терапевтичну допомогу, лікує запальні та інфекційні процеси зубів і рота. Сфера діяльності Дорофеєвої Алли Григорівни також пов'язана з дитячою стоматологією. Доктор проводить огляди на предмет запальних захворювань, таких як пульпіт, гінгівіт та ін. Надає допомогу в боротьбі з періодонтитом, ефективно усуває карієс, займається профілактикою ускладнень недуги.

Оля
Алла Григорьевна замечательный врач у нас мягко сказать проблемные зубки у дочки но мы все смогли вылечить и привести улыбку в эстетический вид дочка очень бриться врачей а с Аллой мы вылечили все зубки теперь у нас все в порядке к тому же она отвечает на все вопросы интересующие вас и с лёгкостью находит подход к ребенку
Дочка только у Аллы Григорьевны не боится зубы лечить. Приятный и квалифицированный стоматолог, всегда – только к ней.
Карина
Да, могу подтвердить, что Дорофеева классный стоматолог. Я лично у нее почти год обслуживаюсь, последний раз чистку камней делала – все гуд, нравится.

• 2002-2007 р. — Дніпропетровська державна медична академія;
  • 2007-2009 р. — інтернатура за спеціальністю стоматологія терапевтична;
  • 2010 р. — атестація з спеціальності дитяча стоматології.

• Курс лекцій «Психологічний підхід до дитини в стоматології», «Методи впливу в залежності від медичного статусу», «Техніка анестезії, седації, наркозу», «Сучасні концепції ендодонтичного лікування молочних та молодих постійних зубів», м. Донецьк у 2010 році;
  • Курс навчання на тему "Художнє моделювання зубів", м. Київ у 2015 році.
  • Курс «Лікування пульпітів та пародонтиті в дитячій стоматології» за участю доктора Антоніни Гецман, у 2016 році.
  • Конференція "Ендодонтія 1.0. Ефектність та ефективність» за участю доктора Кулігіна Олега Борисовича - індивідуальний курс «Сучасна концепція дитячого стоматологічного прийому" у 2017 році.
  • Індивідуальний курс дитячої стоматології в New Smile Education у 2018 році.