Самарський Олександр Іванович

Стоматолог
21 рік досвіду
Доктор Самарський Олександр Іванович надає широкий перелік послуг з діагностики та лікування захворювань ротової порожнини. Проводить консультаційні прийоми, дає рекомендації щодо догляду за зубами і профілактики поширених недуг. Займається лікуванням запальних і інфекційних патологій ротової порожнини. Зокрема, надає допомогу в усуненні карієсу, пародонтозу, гінгівіту, зубного каменю. Виробляє якісне відбілювання зубів.

Яна
Один из самых лучших стоматологов. Дает подробные рекомендации, если в этом есть необходимость. Профессионал своего дела.
Лиза
С Александром Ивановичем знакома два года. С тех пор я и вся моя семья периодически посещаем этого стоматолога. Можем похвастаться крепким здоровьем своих зубов. Поэтому даже не сомневайтесь в своем выборе. Со всеми стоматологическими проблемами сразу на прием к Самарскому.
Денис
Достаточно быстро и качественно прошел лечение у Самарского. Пол года прошло, никаких замечаний – все сделано на совесть.
Для консультации обратилась к Самарскому. Приятно было общаться и получить дельные рекомендации, как лучше и недорого мне пролечиться. Записалась на прием к Александру, уверена все будет ОК!

Лікар-стоматолог надає послуги

• первинний огляд;
  • первинна консультація
  • профілактичні маніпуляції;
  • відбілювання зубів
  • робота з кореневими каналами зубів;
  • гігієна.

Лікар-стоматолог займається лікуванням захворювань