Лікарі хірурги в Запоріжжі (Вознесенський район)

Очень довольно клиникой,всем ее рекомендую !)))). Персонал супер. Обслуживание отличное. Доктора молодцы . Особенно хочу сказать спасибо Шестопалову Виктору Владимировичу, быстро решил мою проблему , рекомендую его как специалиста . Атмосфера в клинике замечательная ))))).
08 грудня '19 г.
Ира
клиника Европейского уровня. Была на приёме у Шестопалова Виктора доктор очень внимательный, опытный, назначил лечение которое мне помогло. В клинике чисто, внимательный и заботливый персонал, администраторы и ассистенты умнички.
20 лютого '20 г.
Богдан
Посетил клинику, остался очень довольный приёмом, был у Шестопалова Виктора Владимировича, доктор профессионал, качественная консультация и без боли процедура. Благодарю также ассистента Яну и администраторов на ресепшене Карину и Валерию. Буду советовать родным и друзьям.
24 лютого '20 г.
Дуже чудовий лікар, він також дуже хороший і як людина. Пояснює все доступними до розуміння словами, а не медичною термінологією. Обстежив, розібрався в першопричині та призначив лікування. Надзвичайно задоволена професіоналізмом ескулапа. Тепер буду лікуватися лише у нього! Рекомендую!
14 січня '20 г.
Серцево-судинний хірург
Спеціаліст в області судинної хірургії, має кандидатський ступінь. Займається хворобами судин. Автор понад 30 наукових публікацій. Проходив стажування в зарубіжних клініках Франції, Іспанії, Німеччини. Має навички проведення різних операцій на серці.
Шестопалов Віктор Володимирович
Лікар спеціалізується на терапії захворювань промежини, тонкого і товстого кишківника. Проводить комплексне лікування геморою, поліпів, анальних тріщин. Спеціалізується на видаленні новоутворень різного характеру. Проводить плановий прийом.
Онколог
Доктор Гузек С. О. спеціалізується в області онкології першої категорії. Займається комплексними обстеженнями і ранньою діагностикою злоякісних новоутворень. Проводить медичні консультації та огляди з подальшим супроводом пацієнта на всіх етапах лікування.
Судинний хірург
Лікар Тория Раміні Гіглайович, кардіохірург, судинний хірург. Проводить оперативне видалення судинних зірочок. Займається лікуванням вродженої вади серця.
Запоріжжя вул. Олександрівська, 60 р.Вознесенський
Хірург, панкреотолог, онколог
51 рік досвіду
Провідний спеціаліст у галузі хірургії, професор, має значний практичний досвід. Проводить оперативне лікування захворювань, в тому числі злоякісних.
Уролог
Лікар-уролог вищої категорії, має кандидатську ступінь, спеціалізується на лікуванні патологій сечостатевої системи. У своїй практиці застосовує апаратні методи виявлення причин сексуальної дисфункції. Проводить терапію бактеріального простатиту, інфекційних захворювань, передчасного сім'явиверження, аденоми простати.
Запоріжжя вул. Гончаренка (кол. Панфіловців), 7 р.Вознесенський
Запоріжжя вул. Олександрівська, 60 р.Вознесенський
Уролог
Лікар-уролог спеціалізується на наданні допомоги пацієнтам, що страждають виразкою шлунка, недугами, пов'язаними з сечокам'яною хворобою, безпліддям (чоловіки) і передміхуровою залозою, усуває вроджені аномалії сечостатевої системи. Проводить консультації щодо подальшого попередження загострень і призначає необхідні процедури.
Судинний хірург, флеболог
Спеціалізується на малоінвазивні лікуванні захворювань судин нижніх кінцівок. У тому числі варикозної хвороби, судинних зірочок, трофічних виразок, тромбозу глибоких вен.
Хірург-імплантолог
Хірург-імплантолог проводить видалення зубів будь-якої складності, імплантацію зубів, кісткову пластику, видалення новоутворень (кіст). Лікар проводить всі види хірургії в умовах седації,проводить консультування щодо складання комплексного індивідуального плану лікування.
Онколог, Хірург
Доктор Семидоцкий Александр Александрович специализируется на проведении операций у пациентов с онкозаболеваниями. С диагностической целью проводит цифровую дерматоскопию, УЗ-сканирование, КТ, рентгенологическое исследование, анализирует данные биохимических показателей. Владеет хирургическими методами удаления патологических новообразований, составляет и корректирует схемы химиотерапии.
Консультація от 250
Запоріжжя вул. М. Гончаренка, 13 А р.Вознесенський