Лікарі гастроентерологи в Запоріжжі (Вознесенський район)

Маргарита
Хочу выразить слова благодарности Скалозубовой от всей нашей семьи! На протяжении многих лет мы обращаемся к ней за медицинской помощью, и она всегда нам очень квалифицированно помогает.
02 жовтня '16 г.
Мне Литвиненко без таблеток в свое время помог. Интересные у него методики лечения , а самое главное помогают.
21 липня '16 г.
Хочу, чтобы мой ребенок лечился в хороших условиях и у лучших врачей. Поэтому, когда у нас были проблемы с пищеварением, записались к Скалозубовой, она один из лучших гастроэнтерологов.
14 травня '16 г.
Максим
Литвиненко хороший и внимательный диагност с безупречным знанием своей работы, тщательно проводит исследование, результаты точные – у меня так было.
08 серпня '16 г.
Гастроентеролог, Ендоскопіст
Лікар вищої категорії Скалозубова І.Б спеціалізується в галузі дитячої гастроентерології. Надає консультативну, діагностичну та лікувально-профілактичну допомогу при захворюваннях шлунково-кишкового тракту. У спектр послуг входить лікування гастриту, виразкової поразки шлунка, кишечника, панкреатиту, холециститу.
Запоріжжя вул. Гончаренка (кол. Панфіловців), 7 р.Вознесенський
Озонотерапевт, Лазеротерапевт
Доктор Литвиненко В. В., озонотерапевт, лазеротерапевт, гастроентеролог, ендоскопіст першої категорії, УЗ-фахівець. Проводить озоно- і лазеротерапію. Займається діагностикою та лікуванням запальних захворювань, дерматитів, екземи. Надає послуги з ультразвукового дослідження.
Запоріжжя вул. Олександрівська, 60 р.Вознесенський
Гастроентеролог
Лікар-гастроентеролог вищої категорії займається діагностикою, терапією і профілактикою хвороб травної системи. Доктор проводить консультаційні прийоми пацієнтів зі скаргами на запори, здуття кишечника, болі після прийому їжі і іншими подібними симптомами. Надає кваліфіковану допомогу в лікуванні дисбактеріозу кишечника, цирозу печінки, гастриті, панкреатиті, холециститі. Приймає пацієнтів з виразковою хворобою шлунка, проводить профілактичні консультації на предмет попередження недуги.
Гастроентеролог
Доктор Корольова Н. І. спеціалізується на захворюваннях, пов'язаних з роботою шлунка, кишечника та інших органів травлення. Займається діагностикою гастритів, ентероколітів, панкреатитів. На основі анамнезу захворювання складає індивідуальний план лікування, проводить консультації щодо загострення хронічних недуг. Оглядає хворих з такими симптомами, як печія, нудота, біль в животі і т. П.
Гастроентеролог
Гастроентеролог вищої категорії надає послуги з лікування широкого спектру патологій травної системи. Проводить огляди пацієнтів з метою виявлення причин захворювання, при необхідності призначає УЗ-діагностику, ендоскопічні дослідження або доплерографію. На основі отриманих результатів призначає оптимальну терапію, регулярно спостерігає пацієнтів, які перебувають на лікуванні.