Безуглий Максим Борисович

Офтальмолог
Лікар-офтальмолог, який спеціалізується в галузі хірургії заднього відрізка ока, патологій сітківки, в тому числі вікових і дистрофічних, глаукоми і катаракти. Складається в Європейському суспільстві вітреоретінальних хірургів.
Лікар працює в клініках:
Запоріжжя вул. Незалежної України, 34 р.Вознесенський

Безуглый хороший офтальмолог, вовремя и грамотно провел лечение, удалось избежать осложнений. Довольна вполне!
Юрий
Я так понял, что для Безуглого сложностей постановки диагноза не существует. Когда я к нему обратился, легко установил заболевание, выписал лекарства и назначил процедуры – я быстро вылечился.

• Запорізький державний медичний університет (1999 р.);
  • Інтернатура з офтальмології на базі кафедри очних хвороб Запорізької медичної академії післядипломної освіти (2001 р.);
  • Аспірантура на кафедрі очних хвороб Запорізької медичної академії післядипломної освіти (2006 р.);
  • Науковий ступінь – Кандидат медичних наук

Участь в товариствах

• Член Європейського товариства вітреоретинальних хірургів;
  • Член Товариства офтальмологів України;
  • Член Асоціації офтальмологів України.
  • Є постійним учасником міжнародних офтальмологічних науково-практичних конференцій в Україні та за кордоном.