Лікарі ревматологи в Запоріжжі (Вознесенський район)

Станислав
врач просто супер большое спасибо
Анастасия
Очень довольны посещением доктора. Смогла определить заболевание после детального анализа. Супер!
30 листопада '-1 г.
Один из лучших специалистов в стране. Большой респект клинике, что сотрудничаете с такими докторами. Спасибо за эффективное и грамотное лечение.
Лариса
У моєї мами з віком сустави постійно заважають, болять сильно. Ми шукали лікаря довго, та нам порадили звернутися до Онищенко. Ми дуже вдячні та задоволені. Мама почуває себе краще, лікування їй допомагає.
03 січня '17 г.
Ревматолог
41 рік досвіду
Лікар Онищенко Р. М. спеціалізується на захворюваннях суглобів і сполучної тканини. Проводить обстеження і призначає лікування широкого спектру хвороб, в тому числі остеоартрозу, остеоартриту, артрозу, виразкової хвороби шлунку, подагри, системної склеродермії.
Запоріжжя вул. Сєдова, 3 р.Вознесенський
Терапевт
31 рік досвіду
Лікар-кардіолог, ревматолог та терапевт має ступінь доктора медичних наук. Професор кафедри внутрішніх хвороб. Практикуючий кардіолог і ревматолог вищої категорії. Голова комісії з біоетики та член обласної комісії з розгляду важких клінічних ситуацій, пов'язаних з внутрішніми хворобами. Головний редактор ряду наукових зарубіжних журналів. Проводить консультації та профілактичні огляди в області своєї спеціалізації, направляючи пацієнтів, при необхідності, на стаціонарне лікування.
Запоріжжя вул. Сєдова, 3 р.Вознесенський