Лікарі косметологи в Запоріжжі (Вознесенський район)

Очень грамотный специалист. Приятная и компетентная врач. Рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Алина
Лучший дерматолог и косметолог в Запорожье. Очень внимательный и компиетентный специалист. Все назначения только по делу. Очень рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Ігор
Хороший лікар, та спеціаліст екстра класу. Розумна та уважна жінка, розповіла що, чому, і від чого, і як від цього позбутися. Розповіла про кілька шляхів вирішення проблеми. Залишився дуже задоволений. Обов'язково прийду ще. Дякую!
21 лютого '20 г.
Катерина
Хороший та відповідальний спеціаліст! Помітно що справді розуміється у своїй справі. Дуже уважна, при призначенні медикаментів. Знайшла відразу оптимальний варіант: чи не найдорожче, а з адекватними цінами. Однозначно рекомендую!
14 лютого '20 г.
Дерматовенеролог, косметолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань шкірних покривів, а також хвороб, що передаються статевим шляхом. Основна спеціалізація лікаря - усунення дерматиту, екземи, виразок, запальних і грибкових уражень шкіри. Додатково, в сферу обов'язків фахівця входить лікування сифілісу, гонореї, хламідіозу.
Косметолог
Запоріжжя вул. Незалежної України, 72 р.Вознесенський
Косметолог
Лікар спеціалізується на вирішенні естетичних проблем. В обов'язки спеціаліста входить відновлення шкірних покривів і нігтів, розробка індивідуальних схем лікування. Лікар рятує від вугрів, і висипань різної етіології. Робота ведеться після комплексної діагностики.
Дерматовенеролог
Доктор Маслова Анна Вікторівна спеціалізується в області лікарської косметології. Лікар проводить процедури чистки обличча, пілінг, мезотерапію. Надає послуги контурної пластики (збільшення і корекція губ і підборіддя), воскової депіляції і апаратної косметології. Дерматокосметолог також здійснює татуаж брів, губ і очей, омолоджуючі ін'єкції і озонокислородной терапію обличчя і тіла.
Дерматокосметолог
Вікторія Берегулько лікар-дерматокосметолог. Спеціаліст закінчила Запорізький державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа» з присвоєнням кваліфікації лікаря. Проводить процедури по лазерної косметології і лазерному омолодженню на апараті Fotona. Надає широкий спектр послуг в області косметології.