Лікарі в Запоріжжі (Комунарський район)

Наталия
Я восхищаюсь вашим профессионализмом , огромное спасибо за красивые зубки.
01 березеня '18 г.
Была у Славчевой. Это женщина-божественная. Может решить любую проблему. Сама доверяю и всем знакомым рекомендую.
01 січня '70 г.
Несколько раз уже было, что разные врачи говорят, что надо оперировать, а Евгения Олеговна все-таки вначале пытается найти лечение без операции. Очень рекомендую.
01 січня '70 г.
Максим
Спасибо Леониду за потраченное на меня время. Два часа работы были потрачены не зря – зуб сохранили и подлечили, до сих пор все в порядке. Классный стоматолог!
10 жовтня '16 г.
Стоматолог-ортопед
Лікар Радчук Леонід Анатолійович, стоматолог-ортопед. Займається пломбуванням, чищенням і різними видами протезування зубів. Ставить коронки будь-якої складності.
Отоларинголог, фоніатр
Викликати лікаря додому
Доктор Славчева Євгенія Олегівна - отоларинголог, фониатр. Протягом 20 років займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань ЛОР-органів. Лікар вищої категорії спеціалізується на патологіях різної етіології розвитку. Приймає пацієнтів в консультативному режимі за попереднім записом.
Стоматолог
Доктор Головко Е. С. спеціалізується галузі дитячої стоматології. Займається терапією карієсу і пульпіту молочного зуба, герметизація фісур, сріблення і фторированием зубів, видаленням молочного зуба і т.д.
Стоматолог-ортопед
Доктор Куніч Володимир Олегович, стоматолог-ортопед. Проводить консультації стоматолога-ортопеда. Займається лікуванням захворювань ясен. Здійснює бюгельне і мостовидне протезування зубів.
Стоматолог
Доктор Чумікова Ю. М. займається діагностикою стану здоров'я зубів і порожнини рота у дітей різної вікової категорії. Стоматолог проводить обстеження пацієнтів і встановлює діагноз, призначаючи відповідне лікування. Лікар здійснює як терапевтичне, так і хірургічне лікування. Надає послуги терапії карієсу, пульпіту та інших поширених захворювань.
Стоматолог
Доктор Сиротенко Анастасія Сергіївна спеціалізується в області стоматології. Проводить консультації з питань профілактики і оптимального лікування захворювань порожнини рота. Займається лікуванням хвороб ясен і зубів, чищенням і відбілюванням зубів і т.д.
Офтальмолог
Лікар-офтальмолог проводить консультації, діагностику зору, а також підбір окулярів і лінз. При необхідності лікар також здійснює промивання слізного каналу і офтальмоскопію очного дна. Васильєва С. А. ставить діагноз, призначає ефективне лікування і контролює здоров'я пацієнта до повного одужання.
Акушер-гінеколог, онкогінеколог
Лікар акушер-гінеколог, онкогінеколог Волошин Андрій Вікторович займається оперативною корекцією та консервативним лікуванням гінекологічних захворювань. Основна сфера діяльності: гінекологічні, онкогінекологічні операції, пластичні операції на зовнішніх статевих органах.
Стоматолог-хірург
Лікар Брежнєв В. П., стоматолог першої кваліфікаційної категорії, спеціалізується в області амбулаторної хірургії. Надає консультаційні послуги з питань необхідності та оптимальних методів видалення зуба. Займається видаленням зубів, капюшона зуба і т.д.
Стоматолог
Доктор Васюкова Олена Євгенівна, стоматолог-терапевт. Надає консультаційні послуги. Займається лікуванням захворювань порожнини рота, в тому числі карієсу, пульпіту, періодонтиту. Проводить чистку і відбілювання зубів і т.д.