Лікарі дієтологи в Запоріжжі (Вознесенський район)

Когда начался подростковый период, мою дочь будто подменили. Я была в отчаянии и чувствовала, что теряю контакт с любимым ребенком. Обращение к психологу было моей последней надеждой! И она помогла! Благодаря сеансам у Златы Бурих удалось наладить общение с ребенком!
19 березеня '19 г.
Психолог, біосуггестівний терапевт, дієтолог
Викликати лікаря додому
Вітаю вас, дорогі друзі! З 2005 року я допомагаю людям справлятися з труднощами, які перешкоджають повноцінному життю. Я безперервно навчаюсь і підвищую свою кваліфікацію, розвиваю навички та компетентності у авторитетних фахівців Великобританії, США, Ізраїлю, України та Нідерландів. У своїй роботі я використовую тільки провідні МЕТОДИ ПСИХОТЕРАПІЇ, з доведеною клінічною ефективністю: Cognitive behavioural therapy, schema therapy, Emotionally Focused Therapy, Acceptance and Commitment Therapy, Mindfulness. Проблеми з якими я працюю: депресія, нав'язливі стани, тривога, напади паніки, фобії, розлади адаптації, соматоформні психосоматичні розлади, посттравматичний стресовий розлад і важкі емоційні травми, булімія, нервова анорексія, низька стресостійкість, акцентуйовані особистісні риси і розлади особистості, проблеми самооцінки, невпевненість, почуття нереалізованості і життєвого глухого кута, складності з усвідомленням цінностей і сенсу життя, сімейні проблеми, втрата близьких, важкі розставання, безсоння, порушення пам'яті і будь-які інші складності, які перешкоджають повноцінного життя.
Консультація 500/300 грн.