Лікарі ендокринологи в Запоріжжі (Вознесенський район)

Іванна
Я дуже вдячна лікарю! Мені дуже сподобався професіоналізм, по справжньому людське та добре ставлення - дуже уважне до пацієнта! Все, що Олена Іванівна мені рекомендувала, я все старанно виконуватиму! Мені дуже пощастило, що я потрапила до цієї людини ! Я дуже вдячна! Щиро рекомендую!
29 січня '20 г.
Лікар просто супер! Уже порекомендувала всім знайомим! Сподобалося те, що Олена Анатоліївна пояснює все просто, розповідає в чому суть проблеми, чому так сталося. Чуйна, дуже приємна людина, з якою просто і легко спілкуватися на делікатні теми, які у мене були. Величезне Вам спасибі за Ваш професіоналізм!
03 січня '20 г.
Ендокринолог
Займається проблемами діагностики захворювань ендокринної системи, призначає профілактику і лікування. У сфері компетенції доктора лікування цукрового діабету, ожиріння, гормональних розладів.
41 рік досвіду
Спеціаліст в області лікування діабету, хвороб щитовидної залози, надниркових залоз. Призначає дослідження, складає план терапевтичних заходів залежно від результатів діагностики.
Ендокринолог
Доктор Сойнікова Олена Андріївна працює з вагітними пацієнтками і проводить лікувальні і профілактичні заходи при хворобах щитовидної залози, надниркових залоз, цукрового діабету. Лікар надає послуги комплексного лікування з індивідуальним підходом до кожного пацієнта, а також проводить необхідні консультації при виявленні схильності до того чи іншого захворювання, які входять в сферу компетенції доктора.
Ендокринолог
Ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії пропонує послуги лікування і діагностики ожиріння, цукрового діабету, щитовидної залози, надниркових залоз, інших залоз внутрішньої секреції. Пацієнт отримає кваліфіковану медичну допомогу, а також докладну консультацію, що стосується його стану здоров'я.