Масажисти в Запоріжжі

Масаж комірцевої зони в клініці «Грефі» 500
Методы работы у Александра Григорьевича впечатляют. Лечиться у него приятно, да и результаты обнадеживают.
04 липня '16 г.
Карина
Мені дуже подобаються лікувально-профілактичні процедури у Врадія. Відчуваю себе після них казково, та й багато нового для себе у доктора дізнаюся.
07 листопада '16 г.
Екатерина
Аллочка прекрасный массажист, владеющий разной техникой и методиками. Она отлично знает, как обеспечить должный эффект на организм пациента своими сеансами, умничка!
21 вересня '16 г.
Алина
Умелые руки Аллочки творят чудеса! Она талантливый массажист с четким пониманием того, что надо конкретному пациенту. Большое спасибо за отношение, правильный подход и неизменно превосходные результаты процедур!
27 серпня '16 г.
Марианна
Не знаю, чтобы я делала, если бы не профессиональные руки Шеремет Аллы Владимировны. Только на ее сеансах мануальной терапии я снова возрождаюсь, как птица-Феникс. Рекомендую всем желающим оздоровить свой организм.
16 лютого '17 г.
Юрий
Супруга буквально не вылазит с сеансов массажа у Ткаченко. Говорит, что лучше специалиста не найти, отличный сервис и стоимость услуг радуют.
15 вересня '16 г.
Звукотерапевт, Біоенерготерапевт, Парапсихолог, Масажист, Інструктор класичної йоги
Спеціаліст займається екстрасенсорною діагностикою, очищенням і гармонізацією біоенергополя людини. Спеціалізується на звуко-вібраційної терапії. Проводить індивідуальні, парні та групові сеанси звукотерапії, тренінги, медитації. Опрацьовує і позбавляє від безсоння, страхів, фобій, депресій, хронічної втоми і психосоматичних розладів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Ортопед
Доктор Матьокін А. В., кандидат наук в області медицини, ортопед вищої категорії, спеціалізується на нехірургічній терапії захворювань і патологій ОПС. Консультує з питань лікування порушення постави, захворювань стоп (у тому числі плоскостопості), артрозів, артритів, наслідків травм і патологій хребта і суглобів, остеохондрозу, протрузії, грижі дисків і т.д.
Косметолог
Доктор Лагода Ірина Олександрівна спеціалізується в області косметології. Лікар проводить діагностику стану шкіри, лікує шкірні захворювання алергічного і запального характеру, здійснює антивікові процедури. Спеціаліст надає послуги косметичного пілінгу шкіри, чищення особи, мезотерапії і Гомеомезотерапія. Лагода І.А. робить масаж обличчя, проводить фотоомолоджування.
Реабілітолог, масажист, кінезіолог, інструктор ЛФК, Фізичний терапевт
Подяка Від Управління освіти Енергодарської міської ради
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Масажист
Лікар Ткаченко Олена Анатоліївна спеціалізується в галузі профілактичної та лікувального масажу. Надає послуги з різних видів масажних процедур. Проводить гінекологічний, лікувальний, точковий, баночний, спортивний, антицелюлітний, класичний, медовий масаж.
Запоріжжя проспект Соборний 135, готель Інтурист 6й поверх кабінет 620, 628. р.Олександрівський
Реабілітолог, остеопат, масажист
Лікар проводить сеанси остеопатії, краніо-сакральної терапії, біо-енергетичний апаратний масаж тіла (з ефектом, подібним до акупунктури, масажу гуаша, туйну, моксо- і вакуумної терапії), остеопатичний лімфодренажний масаж, скульптуруючий масаж, скульптуруючий масаж.
Записатися на прийом1 онлайн запис