Рибак Ігор Романович

Алерголог-імунолог
Лікар вищої категорії
Главный внештатный иммунолог Запорожья.
Діагностує і лікує алергію, астму та імунологічні розлади, включаючи первинні порушення імунодефіциту. Призначає медикаментозну терапію, антигістамінні препарати, розробляє індивідуальні схеми лікування для пацієнтів в залежності від складності захворювання.
Запоріжжя вул. Сєдова, 3 р.Вознесенський

Руслан
З дитинства хворію бронхіальною астмою. Надзвичайно неприємна хвороба. Але найгірше -це весною, коли природа оживає та починають цвісти рослини. В цей період хоч бери, та й не виходь на вулицю. Вже багато років лікуюся у Ігоря Романовича. Дійсно хороший спеціаліст. Неодноразово допомагав мені з моєю проблемою. Щиро вдячний йому з все що він для мене робить!
Благодарна доктору, он решил мою проблему со здоровьем. Раньше меня врачи отправляли то к одному, то к другому, лечение назначали абы как. Игорь Романович отнёсся с высокой ответственностью, назначил грамотное лечение. Спасибо Вам доктор от души!