Сторінка 22. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар-гінеколог, основна діяльність доктора спрямована на виявлення і терапію недуг органів малого таза. Онищенко І. А. веде прийом для жінок з доброкачественними змінами яєчників і матки, діагностує і лікує широкий спектр ЗПСШ. Володіє методиками виконання кольпоскопії, біопсії, УЗД жіночих внутрішніх статевих органів. Займається вивченням патологій, викликаних ендокринними порушеннями, проводить терапевтичні процедури для пацієнток з ерозією шийки матки.
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог вищої категорії надає кваліфіковану медичну допомогу по усуненню проблем, пов'язаних із захворюваннями матки. Спеціалізується виключно на традиційних методах терапії, що застосовуються в такій проблемній ситуації, як безпліддя. До головних сфер діяльності відносяться лікування міоми, діагностування і терапія хвороб органів малого тазу, що мають запальний характер, доброякісних утворень яєчників, ведення вагітності.
Дерматовенеролог
Лікар-дерматовенеролог спеціалізується на лікуванні гострих і хронічних інфекцій, в тому числі шкірних патологій, які передаються статевим шляхом. Досконало володіє навичками урологічних маніпуляцій, діагностичними методами.
Консультація от 500
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Ілона Юріївна спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних захворювань. Проводить встановлення і видалення ВМК, видалення поліпа цервікального каналу, кольпоскопію, УЗД органів малого тазу, щитовидної залози, молочних залоз та ін.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-09-20
Акушер-гінеколог
Здійснює діагностику і лікування захворювань шийки матки, запальних захворювань органів малого таза, порушень менструального циклу. Володіє навичками проведення кольпоскопії, біопсії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Акушер-гінеколог
Лікар Мітіна Ольга Леонідівна молодий, талановитий фахівець в області акушерства та гінекології. Спеціалізується на веденні вагітності. Також проводить прийом на французькій мові.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Гінеколог, гінеколог-Ендокринолог, УЗД-фахівець
Доктор Тригуб Оксана Миколаївна має першу кваліфікаційну категорію в області гінекології. Компетентна в якості УЗД-фахівця, проводить ультразвукові дослідження органів малого таза у жінок, також здійснює кольпоскопію. Консультує, приймає вагітних пацієнток. Лікує запалення, інфекції, включаючи молочницю і папіломовірус, з'ясовує причини безпліддя, крім того надає послуги лікування хвороб, що вражають шийку матки і викликають структурні зміни органів репродуктивної жіночої системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.2
Акушер-гинеколог, Гинеколог, Репродуктолог
Лікар - акушер-гінеколог, репродуктолог, фахівець в області вирішення проблем безпліддя і невиношування вагітності (репродуктолог), займається лікуванням в області ендокринної гінекології, лікування запальних захворювань органів малого таза, гірудотерапії в гінекології, патології шийки матки, ведення вагітних високої групи перинатального ризику. Володіє класичними і малоінвазивними методиками хірургічного лікування органів малого таза, УЗД в гінекології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Київ вул. Авіаконструктора Антонова, 2б (житловий комплекс "Шервуд") м.Університет4728м.Вокзальна3216
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Записатися на прийом8 онлайн записів
Акушер-гінеколог
Доктор Ковальчук Л. О. спеціалізується на лікуванні захворювань гінекологічного профілю. Здійснює терапію вагініту, кандидозу, ендометриту, ерозій та інших патологій репродуктивної системи жінки. Застосовує методи кольпоскопії, проводить профілактичні огляди.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.2
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) м.Вокзальна3914м.Деміївська5618м.Олімпійська5921