Сторінка 24. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії гінекологічних хвороб. Займається лікуванням безпліддя із застосуванням різних допоміжних технологій, виконує ультразвукове дослідження органів малого таза. Лікує різні патології шийки матки, ендометріоз, ендометрит і кісти яєчників.
Київ вул. Олени Пчілки, 4 м.Позняки278м.Харківська348
Акушер-гінеколог, фахівець естетичної гінекології, лікар УЗ діагностики
21 рік досвіду
Акушер-гінеколог вищої лікарської категорії спеціалізується на питаннях репродуктивного питання жінки і впливу гормонального фону на можливість зачаття. Кандидат медичних наук, лікує безпліддя та порушення менструації. Компетентна в проведенні ультразвукових діагностичних дослідженнях для вагітних, а також при підозрі на патологію органів жіночої сечостатевої системи. Крім того, проводить УЗД молочних залоз і залоз внутрішньої секреції, спостерігає вагітних, займається лікуванням полікістозу яєчників, інфекційних і запальних недуг.
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог другої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на онкогінекології, проводить пластику жіночих статевих органів. Виконує весь спектр досліджень для постановки діагнозу, включаючи огляд за допомогою кольпоскопа, біопсію, УЗД, а також діагностичне вишкрібання. Застосовує медикаментозну терапію і радіохвильове лікування. Лікує запальні процеси, пухлини, віруси. Крім того, проводить консультації, підбирає засоби контрацепції, оглядає в плановому порядку.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
21 рік досвіду
Лікар акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на розпізнаванні, лікуванні та профілактиці гінекологічних захворювань. Надає професійну допомогу із збереженням репродуктивного здоров'я жінки. Веде прийом хворих, виконує профілактичні гінекологічні огляди, надає консультативну допомогу. У своїй роботі застосовує кольпоскопію, УЗ-діагностику, малоінвазивні лікувальні процедури. Для лікування і профілактики використовує передові методики, клінічно апробовані сучасні препарати.
Акушер-гінеколог
Спеціалізується на лікуванні онкогінекологічних патологій, передпухлинних захворювань жіночої репродуктивної системи. Автор і співавтор понад 50 наукових статей.
Гінеколог, лікар УЗД
Займається діагностикою та лікуванням порушень менструального циклу, інфекційних і запальних захворювань жіночих статевих органів, кліматичних розладів. Проводить УЗ-діагностику дорослим і дітям.
Гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар Кіпіані Марине Венедиктівна, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Надає послуги акушера-гінеколога, проводить ультразвукове дослідження вагітних. Допомагає пацієнтам у разі проблем із зачаттям, курирує стан вагітної, бере участь у пологах. Займається діагностикою хвороб жіночої репродуктивної системи. За допомогою УЗ-діагностики доктор візуалізує стан плода, наявність відхилень у розвитку.
21 рік досвіду
Діагностика, лікування гінекологіескіх патологій.
Акушер-гінеколог
Лікар першої категорії, фахівець в області акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Займається патологіями шийки матки, ендокринними порушеннями, запальними та інфекційними жіночими захворюваннями. Зокрема, лікує ерозію, дисплазію шийки матки, ендометрит, ендометріоз, хламідіоз, уреаплазмоз, безпліддя. У своїй лікарській практиці застосовує кольпоскопію, УЗД органів малого тазу, класичні та малоінвазивні методики хірургічного лікування.
Записатися на прийом19 онлайн записів