Сторінка 21. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, спеціалізується в області діагностики і лікування запальних, інфекційних захворювань, виявлення онкологічних змін на початкових етапах. Даниленко Людмила Іванівна використовує сучасні методи терапії, включаючи консервативну, медикаментозну, малоінвазивної хірургію, кріодеструкцію, радіохвильової хірургію. Крім того, доктор Даниленко призначає лабораторні дослідження, бере зразки тканин для аналізу, допомагає парам в плануванні вагітності.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
31 рік досвіду
Кандидат медичних наук, акушер-гінеколог вищої категорії, спеціалізується на вивченні захворювань жіночої репродуктивної системи, проводить УЗ-діагностику матки і яєчників з метою виявлення патологій. Надає послуги виконання пренатальної діагностики на будь-яких термінах вагітності. Обстежує пацієнток, які перенесли ЕКО, для контролю розвитку плода та попередження ускладнень. Також Лілія Леонідівна проводить ультразвуковий моніторинг овуляції.
Київ вул. Багговутівська, 1 (територія Київської обласної лікарні) м.Дорогожичі206м.Лук'янівська238
Акушер-гінеколог, мамолог
Лікар акушер-гінеколог, мамолог, спеціалізується на діагностиці та терапії хвороб жіночих репродуктивних органів і молочних залоз. Володіє навичками проведення різних інструментальних досліджень, виконує забір матеріалів для лабораторних аналізів, проводить супровід вагітності, в тому числі патологічні. До Світлани Василівни звертаються при безплідді, під час вагітності для контролю за станом плода, при гормональних розладах і порушення циклу, для вирішення питань планування сім'ї, виборі методу контрацепції.
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117
Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог
Кандидат медичних наук Сіренко Віра Юріївна спеціалізується на лікуванні недуг жіночої статевої сфери, а також профілактиці їх ускладнень. Приймає пацієнток з безпліддям, виконує комплексні обстеження з метою виявлення причини патології. Допомагає жінкам в підготовці до ЕКЗ, володіє досвідом проведення процедур штучного запліднення. Консультує сімейні пари з питань планування вагітності. Проводить УЗ-моніторинг овуляції, використовує медикаментозні методи лікування для пацієнтів з гормональними порушеннями.
Акушер-гінеколог
Лікар першої кваліфікаційної категорії, спеціалізується в області гінекології. Проводить консультативний прийом акушера-гінеколога і гінекологічні консультації для жінок репродуктивного віку. Надає послуги з діагностики та лікування інфекційних і запальних захворювань жіночої статевої системи.
Акушер-гінеколог, хірург, ендоскопіст
Лікар акушер-гінеколог, який оперує гінеколог, хірург-ендоскопіст, має вищу категорію, проводить оперативне лікування по гінекології, хірургічну корекцію трубно-перитонеального безпліддя, хірургічну стерилізацію і корекцію урогенітальних порушень. Ольга Валеріївна регулярно бере участь в міжнародних конференцій і симпозіумів з ендоскопічної хірургії, хірургії тазового дна.
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог надає послуги з лікування полікістозу яєчників, кісти яєчника, міоми матки, лікування запальних захворювань консультує.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Київ вул. Авіаконструктора Антонова, 2б (житловий комплекс "Шервуд") м.Університет4728м.Вокзальна3216
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук. Надає послуги з лікування запальних захворювань органів малого таза, порушень менструального циклу, проводить профілактику і лікування захворювань, що передаються статевим шляхом.
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на комплексній допологової діагностики. Визначає наявність або відсутність вад внутрішньоутробного розвитку на перших трьох місяцях вагітності. Програмно розраховує ймовірність спадкових недуг. Застосовує кольпоскопію і ультразвукове дослідження. Приймає пацієнток з безпліддям, веде вагітних, підбирає індивідуальні засоби контрацепції. Крім того, лікує захворювання шийки матки різної етіології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.4