БЕБІ ЛАК (BABY LUCK), медичний центр

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
Клініка BABY LUCK (БЕБІ ЛАК) в Києві — багатопрофільний медичний центр, що надає широкий спектр лікувальних та діагностичних послуг для дорослих і дітей. Основні напрямки роботи установи: ультразвукова діагностика, кардіологія, гастроентерологія, дерматологія, неврологія, педіатрія, терапія і хірургія. У клініці також можна пройти курс масажу, записатися на прийом до уролога, офтальмолога, ортопеда або отоларинголога.
  • Ціни на послуги

• УЗД судин шиї (дуплексне сканування) 550
  • Нейросонографія (УЗД головного мозку) 400
  • УЗД щитоподібної залози з використанням доплерівського картування 320
  • УЗД слинних залоз з використанням доплерівського картування 375
  • УЗД лімфовузлів з використанням доплерівського картування (вузли однієї анатомічної зони) 375
  • УЗД вилочкової залози з використанням доплерівського картування 375
  • УЗД серця - Ехокардіографія 650
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) 380
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка) з нирками 480
  • УЗД наднирників 380
  • Ваксигрип Тетра 800
  • Інфанрікс Гекса 2 200
  • Вимірювання глюкози в капілярної крові натще 80
  • Консультація гастроентеролога (дитячий) 650
  • Повторна консультація дитячого гастроентеролога протягом 2-х тижнів в рамках одного захворювання 400
  • Консультація дитячого гінеколога (діти з 9 років) 500
  • Консультація дорослого акушер-гінеколога 500
  • Консультація повторна за результатами обстеження без гінекологічного огляду 350
  • Консультація повторна за результатами обстеження з гінекологічним оглядом 450
  • Пакет гінекологісескій (консультація + УЗД + аналіз мікрофлора і цитологія) 1 050
  • Взяття аналізів для обстеження 40
  • Введення внутрішньоматкового контрацептиву (без вартості ВМС) 650
  • Видалення внутрішньоматкового контрацептиву 350
  • Консультація дерматовенеролога (дитячий) 430
  • Консультація дорослого дерматовенеролога 500
  • Повторна консультація дерматовенеролога протягом 2-х тижнів в рамках одного захворювання 380
  • Креодеструукція від 200
  • плазмотерапія волосся 500
  • плазмотерапія рук 400
  • Оперативне лікування врослого нігтя 620
  • Крайова резекція врослого нігтя 520
  • Консультація лікаря кардіолога (дорослий) 500
  • Консультація дитячого кардіоревматолога 450
  • Повторна консультація кардіолога протягом 2-х тижнів в рамках одного захворювання 450
  • Пакет кардіологічний (консультація лікаря + ЕХО + ЕКГ) 1 200
  • Загальний масаж усього тіла від 650
  • Масаж ніг 300
  • Масаж стоп 200
  • Консультація мамолога 450
  • Повторна консультація мамолога в перебігу 2-х тижнів в рамках одного захворювання 400
  • Консультація невролога (дитячий) 650
  • Повторна консультація дитячого невролога протягом 2-х тижнів в рамках одного захворювання 450
  • Консультація ортопеда (дитячий) 430
  • Повторна консультація дитячого ортопеда протягом 2-х тижнів в рамках одного захворювання 380
  • Консультація отоларинголога (ЛОР) 450
  • Повторна консультація отоларинголога протягом 2-х тижнів в рамках одного захворювання 400
  • Мазок з порожнини носа на мікрофлору 30
  • Мазок з порожнини носа на назоцітограму 30
  • Зішкріб слизової носа на цитологію 130
  • Місцеве лікування носової порожнини (анемізія, введення Турунтая, тампонів) 100
  • Зупинка носової кровотечі з області Кіссельбаха від 250
  • Лікування на апараті «ФОСФО» від 50
  • Лікування на апараті «АСО-3УМ» від 30
  • Лікування на апараті «АВМО» від 30
  • Консультація лікаря педіатра 600
  • Повторна консультація дитячого педіатра протягом 2-х тижнів в рамках одного захворювання 380
  • Консультація психіатра 1 000
  • "Внутрішньовенна ін'єкція крапельно" 200
  • "Забір крові на аналіз (1 пробірка)" 30
  • аутогемотерапия 150
  • Консультація лікаря уролога (дитячий) 430
  • Повторна консультація дитячого уролога протягом 2-х тижнів в рамках одного захворювання 380
  • Консультація лікаря хірурга (дитячий) 450
  • Повторна консультація дитячого хірурга на протязі 2-х тижнів в рамках одного захворювання 200
  • Первинна хірургічна обробка рани від 275
  • Накладення швів від 200
  • Perevyazka 200 grn Snyatiye shvov 230 grn Udaleniye kleshcha 400 grn Udaleniye nogtevoy plastiny 500 grn Punktsiya podnogtevoy gematomy 300 grn Udaleniye mozolya 300 grn Udaleniye inorodnogo tela kozhi i podkozhnoy kletchatki khirurgicheskim putem 450 grn 200
  • зняття швів 230
  • Пакет кардіологічний (консультація лікаря + ЕХО + ЕКГ) 400

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Снежана
Были здесь на консуьтации у детского уролога. Сразу видно, что врач может найти общий язык с ребенком. Сын не успел и оглянуться, как осмотр уже закончился.
Михаил Игоревич отличный узист, всегда делаю УЗИ сыну только у него.
Алла
Хочу похвалить ваш центр за качественное предоставление услуг, опытных специалистов и хорошо оборудованные кабинеты.
Каролина
У меня трое детей, в клинику к педиатру не хожу, практически всегда вызываю на дом. Могу сказать, что в Бэби Лак работают хорошие педиатры.
Уже длительное время пользуемся услугами массажиста из этой клиники. Если болит спина, вам однозначно в Беби Лак.
Хочу выразить благодарность Наталье Ярославовне за то, что помогла улучшить зрение с помощью специальных упражнений. Она отличный офтальмолог.
Рита
Когда у меня родится ребенок, мы его тоже запишем в эту клинику. Взрослые врачи тут замечательные.
Евгения
Здесь делают отменный антицеллюлитный массаж. Кому нужен, берите на заметку.
Таня
В клинике можно проконсультироваться с детским неврологом в онлайн режиме. Это очень удобная штука в период карантина.
Наташа
У дочери с детства атопический дерматит, поэтому наблюдаемся здесь у дерматолога. Хороший врач, систематически меняем курс лечения, но в целом высыпания почти прошли.
Наталія
Була на прийомі в Марченко М. К., дуже задоволена професіоналізмом і компетенцією даної лікаря! Огляд пройшов чудово, на всі турбуючі запитання лікар дала зрозумілу відповідь та консультацію. Буду рекомендувати своїм знайомим! Дякую!
Катерина
Я вже порекомендувала цього лікаря і її послуги трьом людям. Лікар дуже уважно вислухала, дала слушні поради. Не було додаткових нав'язувань з приводу медичних консультацій і препаратів. Прийняла добре та адекватно. Прийдемо ще!
Валерий
Все було чудово, все сподобалося. Ставлення лікаря і сам візит пройшли на всі сто відсотків відмінно. Фахівець уважний, все пояснила, призначив аналізи. Справжній знавець та фанат своєї справи! Безперечно впевнена у позитивному результаті.
Лікар - професіонал. У моєї дити виникло захворювання за його профілем, та плануємо лікуватися у нього. Все пояснив, переваги одного методу операції перед іншим, ризики. Клініка нова, чиста, все за останнім словом техніки. Рекомендую.
Надія
Все було чудово, все добре. Всім задоволені. Ставлення лікаря і сам візит пройшли на всі сто відсотків відмінно. Лікар хороша, уважна, все пояснила, призначив аналізи. Людина знавець своєї справи. Є надія, що все буде добре і що лікар допоможе.
Ігор
Відмінний, професійний лікар. Все розповів, все доступно. Запропонував декілька методів вирішення моєї проблеми, обрали найбільш оптимальний. Зараз почуваю себе добре!
Влад
Через гайморит, вже двічі з дитиною були на прийомі у цього лікаря. Дуже сподобалася відношення, уважна і доброзичлива. Лікар, очевидно дуже обізнаний і професійний. Все якісно та швидко зробила. Дуже задоволені результатами лікування!
Анна Р.
Лікар викликає прихильність до себе і відповідає на всі поставлені питання. Є такі лікарі, яких при розмові починаєш боятися, а цей дуже спокійний, та доброзичлива. Розклала все по поличках. Ми вирішили, що спостерігатися будемо тільки у неї.
Ліда
Однозначно рекомендую. Лікар вислухала, провела огляд. Пояснила діагноз і причини. Зазвичай лікарі обожнюють повторний візит, але тут зовсім не так, всі призначення допомогли з першого разу. Дуже уважна і акуратна. Однозначно рекомендую!
Олег
Дуже задоволений лікарем, дуже вдячний йому. Він прояснив мені ситуацію і розповів, що мені найдоцільніше зробити. Спеціаліст європейського рівня! Я б навіть сказав, лікар від Бога. Уже порекомендував своїм знайомим, у яких такі ж проблеми, як і у мене. С
Ірина
Лікар багато приділив часу для збору анамнезу, повністю обстежила мене, була ввічливою. Видно, що є досвід роботи з пацієнтами, призначила лікування, сподіваємося, що вгадали з фахівцем і через місяць отримаємо результати. Дякуємо!
Ніна
Дуже доброзичливо поставився до дитини, співчутливий, уважно вислухав. Як фахівець, має свою, сформовану, тачку зору на вирішення проблеми. Кваліфікований спеціаліст, та просто чудова людина. Результатами я залишилася задоволена.
Мирослава
Лікар викликає прихильність до себе і відповідає на всі питання. Є такі лікарі, яких при розмові починаєш боятися, а цей лікар дуже спокійна. Розклала все по поличках. Ми з чоловіком вирішили, що спостерігатися будемо тільки у неї.
Антоніна
Лікар грамотний і доброзичливий. До проблеми підходить з усіх боків, тобто вивчає причину хвороби, та детально оглядає дитину. Все чітко і по суті. Сподобалося! Були на прийомі вперше. Проходжу лікування. Неодмінно прийдемо ще!
Станіслава
Все було дуже добре і лікар дуже хороша. Приємний досить-таки центр, знаходження зручне, доктор-чудова жінка, вислухала мене повністю, обстежила мою дитину, врахувала всі нюанси, які я говорила з приводу причини візиту. Лікування допомогло.
Лариса
У Марченко Мирославы Констянтиновны я наблюдалась всю свою беременность. Она очень ответственна. Все проверяла по несколько раз, назначала дополнительные обследования, дабы убедится в здоровом состоянии плода.
Аветисян Мадлена
Замечательный врач!)) Прекрасно и быстро помогла в решении моей проблемы, на приеме была очень приятная атмосфера, доктор сразу располагает к себе, все четко объясняет и консультирует в любом вопросе)) Спасибо большое! Буду лечиться только у вас)
Злата
Марченко Мирослава Констянтиновна-доктор с огромным добрым сердцем. Она востановила мой менструальный цикл, чему я ей очень признательта.Так как мы планируем с мужем иметь еще детей, этот вопрос был для меня очень важен.

Лікарі клініки БЕБІ ЛАК (BABY LUCK), медичний центр

• Психотерапевт
  • Терапевт
  • Хірург
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Консультативно-тренінговий психологічний центр професора Е.А. Помиткіна спеціалізується на наданні психологічної допомоги дорослим і дітям.
Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А
Багатопрофільна клініка сімейної медицини "Пульс" надає такі послуги: консультація сімейного лікаря, педіатра, гінеколога, УЗД, отоларинголога, офтальмолога, уролога, кардіолога, ендокринолога, дерматолога, ортопеда-травматолога, хірурга, гастроентеролога, невролога, повний спектр лабораторних аналізів, вакцинації, виклик лікаря додому тощо.
Еврімед — це сучасний діагностичний центр, що спеціалізується на електропунктурному дослідженні організму. Кваліфіковані фахівці завдяки впливу на активні точки оцінюють загальний стан органів та систем, включаючи їх функціональний стан. Всього за 2 години пацієнт отримує інформацію про свій організм, без додаткового втручання. Ця дія дозволяє значно скоротити тимчасові витрати і виключити дискомфорт в процесі обстеження.
Пн — Пт: 10:00-18:00
Вертебра (VERTEBRA) — це клініка вертебрології і нейроортопедії, яка займається комплексною діагностикою та лікуванням захворювань хребта. У центрі використовується сучасне технічне оснащення, аналогів якому не існує.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00