Яренко Ірина Леонідівна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Лікар акушер-гінеколог, УЗ-діагност вищої категорії. Надає послуги з ведення вагітності, лікування ЗПСШ, порушень менструального циклу, запальних захворювань органів малого таза, виконує підбір методів контрацепції, медикаментозне переривання вагітності. Закінчила Донецький державний медичний інститут.
Лікар працює в клініках: Лікар працює в клініках:

Евгения
Я не первый раз пользуюсь услугами Ирины Леонидовны. Очень довольна ее отношением и оказанной помощью! Яренко для меня самый замечательный врач-гинеколог. Всем советую!
Анастасия
Хочу отметить высокую скорость диагностики, постановки диагноза. Спасибо за эффективное лечение.
Высококвалифицированный женский специалист. Огромное спасибо ему за помощь!

• 1992 р. — Донецький державний медичний інститут, лікувальний факультет;
  • 1995 р. – інтернатура на базі Донецького регіонального центру охорони материнства та дитинства.

• 1997 р. — передатестаційний цикл «Актуальні питання перинатології»;
  • 2000 р. — Тематичне удосконалення «Анестезія та інтенсивна терапія в акушерстві та гінекології»;
  • 2001 р. — курси «УЗД в акушерстві та гінекології»;
  • 2003 р. — Тематичне удосконалення «Оперативне акушерство та гінекологія»;
  • 2009 р. — тематичне удосконалення «Патологія шийки матки та кольпоскопія»;
  • 2011 р. — Тематичне удосконалення «Актуальні питання профілактики та лікування інфекцій в акушерстві та гінекології»;
  • 2012 р. — Тематичне удосконалення «Комплексна медична допомога при небажаній вагітності»;
  • 2014 р. — тематичне удосконалення «Основи гістеро та лапароскопії в гінекології»;
  • 2014 р. — курси «УЗД в акушерстві та гінекології».
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог, УЗД-фахівець