Поплавська Світлана Іванівна

Гінеколог
лікар першої категорії
Доктор Поплавська Світлана Іванівна - гінеколог, лікар першої категорії. Протягом 10 років допомагає жінкам в питаннях планування вагітності. Розробляє індивідуальні схеми відновлення менструального циклу. Лікує патології шийки матки, запальні процеси репродуктивної системи. Видаляє дрібні новоутворення в області геніталій. Здійснює впровадження внутрішньоматкових спіралей. Консультує з питань контрацепції. Займається перериванням небажаної вагітності.

После отдыха дочка стала жаловаться на странные выделения, я по началу думала, что это просто она взрослеет, но потом все же решила сводить ее к доктору. Спасибо Светлане Ивановне, она поняла причину этих выделений и назначила лечение которое бы не вредило микрофлоре. Теперь только к ней ходим с дочерью, в случае необходимости.
За здоровьем девочек всегда необходимо следить. Ни для кого не секрет, что женская система устроена куда сложнее, потому даже в маленьком возрасте девочке необходимо посещать гинеколога. Светлана Ивановна прекрасно справляется со своими обязанностями, она знает как деликатно говорить с ребенком, чтобы не вызвать страха. Она прекрасный доктор, рекомендую.
Яна
Прекрасный врач!!!! Очень рекомендую!!! Спасибо Вам за внимательность во время ведения беременности и наблюдение после.

• 2008 р. — Харківський національний медичний університет;
  • 2011 р. — сертифікат спеціаліста за спеціальністю акушерство і гінекологія в Харківській національному медичному університеті.

• 2011 р. — Інтернатура в ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології» НАМН.
  • 2016 р. — Курс спеціалізації по гінекології.
  • 2016 р. — Атестація з отриманням другої кваліфікаційної категорії, Департамент охорони здоров’я Київської облдержадміністрації.
  • 2018 р. — Підвищення кваліфікації, курси ТУ «УЗД в акушерстві та гінекології», НМАПО ім. Шупика.
  • З 2019 р. — Учениця Української школи сексології.

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України.
  • Член Асоціації сексологів і сексотерапевтів України.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог