Каверіна Вікторія Олексіївна

Гінеколог, Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Завідуючий відділенням
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар-гінеколог, репродуктолог, акушер-гінеколог, має вчений ступінь, к. М. Н., Вища кваліфікаційна категорія. Веде діагностично-консультативний прийом, проводить огляд пацієнток, призначає лікування захворювань шийки матки, встановлює і видаляє ВМС, проводить вишкрібання. Пройшла стажування в Німеччині, автор 25 наукових статей.

28 травня '19р.
Тупая как пробка. Только и делает, разводит всех на ЭКО. Лечением не занимается вообще. Очень разочарована в этой тетке. С обычным воспалением несет сразу диагнозы про бесплодие.
Римма
Врач очень грамотная. Были на консультации и получили массу полезных знаний.
Анастасия
Повезло попасть к ней на прием. Компетентный специалист, к которому у меня высокое доверие.
Світлана
Дуже задоволена цією, дійсно професіоналом, лікаркою. Результат, я вагітна! Вікторія Олексіївна дуже чітка і в одночас чуйна людина. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта, це ми відмітили особисто. На всі телефонні дзвінки відповідає та дійсно допомогає! Лікар від бога! А ті хто пишуть гадості, просто не розуміють напевно своєї проблеми і винять всіх у всьому.

• Донецький національний медичний університет імені М. Горького;
  • Клінічна ординатура за спеціальністю «акушерство та гінекологія»;
  • Науковий ступінь -Кандидат медичних наук.

• Стажування в клініці професора Хойме (Ерфурт, Німеччина);
  • Регулярно бере участь у міжнародних конференціях, симпозіумах, з'їздах Європейської асоціації репродукції та ембріології людини (ESHRE);
  • Численні спеціалізовані тренінги, семінари та технічні вдосконалення;
  • Захистила кандидатську дисертацію на тему «Профілактика та лікування ендометріозу шийки матки у жінок репродуктивного віку»;
  • Автор понад 25 наукових статей.

• Член Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ);
  • Член Європейської асоціації репродукції людини та ембріології (ESHRE).