Сіті Клініка на Ахматової

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Пропозиції
Багатопрофільний медичний заклад "Сіті Клініка" охоплює три напрямки — сімейна медицина, гінекологія і малоінвазивна хірургія одного дня. У штаті клініки досвідчені лікарі, серед яких доктори та кандидати наук в галузі медицини.

Сіті Клініка на Ахматової, вартість послуг:

дивитися усі ціни

• Дуплексне сканування вен або артерій нижніх (або верхніх) 2-х кінцівок 780
  • Дуплексне сканування артерій або вен нижніх кінцівок (1-й кінцівки) 470
  • Вагітність I триместр УЗД (пренатальний скрінінг 11-13 тижнів) 900
  • Вагітність II триместр УЗД (скрінінг 15-28 тижнів) 1 200
  • Вагітність III триместр (фетометрія + доплерометрія за показаннями) (УЗД 29-40 тижнів) 1 300
  • УЗД органів малого тазу (ранні терміни вагітності) 590
  • УЗД 1 скрінінг (11-13 т.в. двійня) 1 295
  • УЗД 2 скрінінг (18-22 т.в. двійня) 1 570
  • УЗД 3 скрінінг (32-34 т.в. двійня) 1 675
  • Трансабдомінальне УЗД органів малого таза у жінок (матка, придатки, яєчники) 500
  • УЗД плода з об'ємною реконструкцією зображення 3D/4D(одноплідна вагітність) 1 100
  • ЕКГ з описом 350
  • Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) 400
  • Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) з пробою на фізичне навантаження 450
  • Дослідження функції зовнішнього дихання (спірографія) з медикаментозною пробою 550
  • Гістероскопія діагностична з аспірацією ендометрія 5 500
  • Внутрішньовенна анестезія до 30 хв 1 500
  • Блокада при больовому синдромі без вартості медикаментів 300
  • Комбінована (спінальна анестезія) 2 500
  • Консультація гастроентеролога 720
  • Ендоскопічна поліпектомія шлунково-кишкового тракту 1-кат. під час ВЕГДС / КС (до 1,0 см. 1 поліп без вартості ПГД) 1 700
  • Ендоскопічна поліпектомія шлунково-кишкового тракту 2 -кат. під час ВЕГДС / КС (більше 1,0 см 1 поліп без вартості ПГД) 3 000
  • Послідовна дворазова внутрішньовенна крапельна інфузія (без вартості препаратів) 400
  • Послідовна триразова внутрішньовенна крапельна інфузія (без вартості препаратів 450
  • Консультація гінеколога 750
  • Аспіраційна біопсія ендометрія 1 210
  • Біопсія шийки матки 1 200
  • Радіохвильова деструкція патології шийки матки (1-2 зони) 3 300
  • Вакуумрегуляція завмерлої вагітності за медичними показами (до 6 тижнів) 5 300
  • Біопсія цервікального каналу 1 200
  • Фонофорез (ультразвукова терапія) 1 сеанс 250
  • Ультразвукова чистка обличчя 1 000
  • Лазерне видалення ліпоми, атероми мошонки 3 450
  • Видалення папілом, кондилом, кератозу радіохвильовим методом 1 шт 250
  • Видалення поверхневих доброякісних новоутворень (невус, атерома, ліпома, інші) 1 500
  • Консультація дерматолога 720
  • Дерматоскопія 2 х і більше утворень у складі консультації 850
  • Видалення папілом, кондилом, кератозу радіохвильовим методом 1шт (10-20шт - знижка 10%, 20-40 - знижка 15%) 250
  • Видалення бородавок радіохвильовим методом 1шт 400
  • Дерматоскопія 150
  • Дерматоскопія 1 утворення в складі консультації 800
  • Консультація дієтолога первинна +аналіз харчових щоденників і призначення аналізів (за потреби) 800
  • Консультація дієтолога повторна 700
  • Вливання лікарських засобів в гортань 280
  • Репозиція кісток носа (без вартості анестезії) 3 450
  • Септопластика 11 500
  • Консультація пластичного хірурга 720
  • Хірургічна блефаропластика верхніх повік ( без врахування вартості анестезії ) 18 000
  • Хірургічна блефаропластика нижніх повік ( без врахування вартості анестезії ) 20 000
  • Хірургічна кругова блефаропластика ( без врахування вартості анестезії ) 32 000
  • Хірургічне лікування гінекомастії ( без врахування вартості анестезії ) 20 000
  • Ліпосакція 1 зона тулуба - живіт, бока, спина, ноги, зона галіфе ( 1 зона 10х10 см ) ( без врахування вартості анестезії ) 5 000
  • Ліпосакція підборіддя ( ціна за все підборіддя, без врахування вартості анестезії ) 9 000
  • Підтяжка брiв I категорії ( без врахування вартості анестезії ) 18 000
  • Консультація проктолога 750
  • Видалення внутрішнього гемороїдального вузла (1шт) 4 600
  • Видалення зовнішніх кондилом періанальної області (радіохвильовий метод) 4 000
  • Лазерне висічення анальної тріщини 10 000
  • Консультація гінеколога репродуктолога 750
  • Консультація лікаря загальної практики-сімейний лікар 720
  • Внутрішньом'язова / внутрішньошкірна / підшкірна ін'єкція 100
  • Консультація терапевта 720
  • Механотерапія спини (шийний, грудний, поперековий відділ) або уздовж хребта 670
  • Механотерапія шийно-комірцевої (попереково-крижової) зони 550
  • Радикальна комбінована флебектомія 1 категорії складності 30 000
  • Пункція суглобу 700
  • Накладення гіпсової повязи (1 категорія) 1 160
  • Фасціоектомія (закрита) контрактури Дюпіетрена І категорія складності 6 335
  • Внутрішньосуглобова/навколосуглобова ін'єкція (PRP-терапія, ''омолодження суглобу'') 1 045
  • Внутрішньосуглобова/навколосуглобова ін'єкція (PRP-терапія, ''омолодження суглобу'') під контролем УЗД 1 333
  • Видалення гігроми 1-ї категорії складності 10 360
  • Пластика паруса калитки 10 000
  • Бужування уретри 600
  • Хірургічне видалення кісти сім'яного канатика 1кат 10 000
  • Хірургічне видалення новоутворення уретри 9 000
  • Тромбектомія зовнішнього гемороїдального вузла методом радіохвильової хірургії 4 600
  • Консультація судинного хірурга 720
  • Консультація ендокринолога 720
  • Програма «Ендокринологія, обмін речовин і вага» 3 430
  • Програма «Ендокринологія, щитоподібна залоза» 2 560
  • Часткова резекція щитоподібної залоза (гемітиреоідектомія) 19 000
  • Пункційна біопсія щитоподібної залози 1 320
  • Ендоскопічна біопсія шлунково-кишкового тракту під час ЕФГДС / КС (без вартості ПГД) 800

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Василь
Був на прийомі на УЗД , лікар Ольга Викторовна при проведенні процедури все пояснювала покроково, також підказала в якому напрямку шукати відповідного лікаря для подальшого лікування.
Богдана Александровна
Моя дочь очень сильно боится врачей. После укуса осы началась покраснение в области укуса, отек, рвота, кашель. Были подозрения на аллергию. Родная сестра посоветовала обратиться к Алене Ярославне. Она наша спасительница. После ее назначенного лечения, ребенку стало намного легче. А как она наладила с ней контакт! Дочка только о ней и говорила. Приятая женщина. Она наш теперь семейный врач.
Юля
Сьогодні дуже важко знайти нормальну клініку - і по ціні і по відношенню до пацієнта.. Сіті клініка мені подобається тим, що змогла у собі це поєднати. Лікарі не просто хороші, але й знають, що лікувати
Хочу выразить свою признательность специалисту-кардиологу Матейчук за профессионализм и человеческие качества. После такого приёма хочется верить и жить! Спасибо.
Маргарита
Доктор Чекмарев выполнял мне сложную операцию, не буду вдаваться в подробности какую. Одно хочу сказать, что это грамотный, рассудительный и опытный врач. Если кому-то понадобиться помощь в области хирургии, буду рекомендовать только вас.
Ярослава
Юлия, очень хороший врач, приятная в общении и прекрасный специалист. я осталась довольна полученной консультацией!
Год назад сделала операцию на ноге,результатом довольна,нога не болит,отеков никаких не было.Элина Владимировна это специалист своего дела и опытный доктор.Изначально собиралась делать операцию по знакомству в государственной больнице,но после того как доктор осмотрел мою ногу на полу,в полумраке и отправил на УЗД к другому врачу, пришла к выводу,что надо искать другого доктора и наверное в частной клинике.Когда попала к Элине Владимировне была приятно удивлена её професионализму, сама делает УЗД и все объясняет, как есть на самом деле и чего ожидать после операции.Побольше бы таких врачей!!!Очень ей благодарна.Теперь раз в год ходу к ней на консультацию
Наташа
Систематически хожу в Сити Клинику на лимфодренажный массаж. Благодаря этому нет целлюлита и улучшается самочувствие. Я очень довольна результатом.
Олена
Дуже сподобалася Сіті Клініка на Ахматової, доступні ціни, відчувається уважне ставлення до пацієнтів з боку всього персоналу. Відразу видно, що лікарі — професіонали!
Яна
Користуюся послугами цього центру протягом 2-х років, постійно ходжу до одного і того ж лікаря. Доктором задоволена. Клініка просто небо і земля в порівнянні з міською поліклінікою.
Ира
В течение двух лет не могла забеременеть, все разводили руками и не могли назвать причину. В Сити Клинику пришла по совету знакомой. Хочу поблагодарить персонал клиники, ведь мы с мужем стали не просто родителями, а счастливыми людьми! Спасибо!
Хочу оставить свой отзыв о центре Сити Клиника, а особенно поблагодарить гинеколога Коханенко Светлану. Я наконец осуществила свою мечту, я стала мамой. Спасибо за кропотливую работу, неутомимый труд и веру!
Олена
У Сіті Клініка завжди відмінне, а головне якісне обслуговування. Завдяки сучасному обладнанню результати УЗД дуже точні. Це величезний плюс в карму клініки та адміністрації!
Катя
Благодарна специалистам центра Сити Клиника за профессиональное отношение к пациентам и за индивидуальный подход в работе. Желаю Вам терпения, вдохновения и благодарных клиентов!
Алина Алексеевна
Я очень благодарна врачам Сити Клиника, они смогли наладить работу моего организма, чувствую себя прекрасно! Всем знакомым уже посоветовала эту клинику. Благодарю за помощь!
Ирина Петровна хороший специалист. Она помогает людям в устранении различных заболеваний. Благодаря ее квалификации мы обращаемся к ней всей семьей. Если проблемы серьезные, примет в первых рядах и быстро отправит к профильному специалисту.
Роман
Лечился в Сити Клиника на Ахматовой у проктолога. Врач понравился, все толково рассказал и по существу. Клиника аккуратная и без очередей, я остался доволен, рекомендую.
Юля
Проходила терапию у Юлии Анатольевны, все очень понравилось. Она провела комплексное обследование, помогла справиться с заболеванием. Теперь хожу к ней на профилактические приемы, всем довольна.
Ника
К Юлии Антоновне обратилась при сильном дискомфорте в области горла. Оказалось, что щитовидная железа перестала нормально работать, и появился зоб. Сколько я намучилась. Если бы не Юлия Анатольевна, заболевание прогрессировало бы дальше.
Вика
Медкомиссию для работы проходила в Сити Клинике на Ахматовой. Понравилось отсутствие очередей, так как все строго по записи.
Вероника
Довольна работой Ирины Петровны, рекомендую ее всем. Специалист хороший, несмотря на такой относительно маленький опыт. Мне кажется, она понимает, в чем проблема с полуслова. Компетентный врач, рекомендую!
Константин
В эту клинику я пришел, потому что болела сильно спина. Попал на прием к мануальному терапевту. Спасибо золотым рукам профессионала, что вернули мне радость к жизни!
Петр
В Сити Клинике на Ахматовой работает классный дерматовенеролог. Всегда найдет правильные слова и подберет эффективное лечение. А что еще надо от хорошего врача и для успешного лечения?
21 травня '18р.
Прекрасная клиника, здесь работают настоящие профи своего дела. Была здесь неоднократно, пока проходила лечение у гинеколога. Сервисом осталась довольна.
Егор
02 травня '18р.
По направлению эндокринолога попал в Сити Клинику, нужно было сделать УЗИ щитовидной железы. Все сделали быстро и четко. Спасибо врачам за Ваш труд!
Оксана Куликова
29 квітня '18р.
Новейшее оборудование, светлые комнаты, уютный дизайн, вежливый, не ленивый персонал - что еще нужно, для того, чтобы ваша беременность протекала без стрессов и ненужных проблем?
26 квітня '18р.
Была на УЗИ у Юлии Владимировны первый раз, осталась ну очень довольна, очень внимательный и позитивный врач, всем рекомендую!!!
Женя
15 квітня '18р.
Кольпоскопия у вас просто класс. Рекомендую всем девчонкам,которые столкнулись с такой же проблемой. Медсестры и врач оказались обыкновенными людьми, добрые и отзывчивые.
Марьяна
Классно, что в вашей клинике появилась детская комната, пока я на процедурах, моя семья всегда рядом со мной, не нужно переживать и кататься по всему городу. А массажисты у вас просто волшебники!
Мариша
Слава Богу теперь и у нас на Ахматовой есть профи клиника и теперь я не парюсь по поводу своей беременности. Не нужно кататься в разные уголки города чтобы проделывать различные процедуры и сдавать многочисленные анализы. Все в одном месте, в Сити. Я очень рада!
Камила Штань
Делала УЗИ в двух клиниках, никак не могли определить пол ребенка. Только у вас я наконец то узнала кто же пополнит ряды нашей семьи. Новая аппаратура вашей клиники быстро и четко все показала.
Андрей и Елена
Рекомендую доктора Артемьева!!! Спасибо, что есть такие доктора. Большая редкость когда доктор лечит пациента с заинтересованностью. Доктор очень опытный и вежливый!
Даша
Всю беременность отслеживалась в вашей клинике Сити. Минусов никаких не обнаружила. Есть дневной стационар, это очень важно было для меня, потому что это у меня была вторая беременность и я не могла бросать своего первого ребенка на долгое время.
Надія
Терміново шукала флеболога для лікування чоловіка. Випадково знайшла на цьому сайті, почитала відгуки і записала чоловіка на прийом до Еліни Володимирівни. Наше враження від лікаря - справжній фахівець своєї справи, надає максимальну інформацію стосовно стану хворого, можливі наслідки та рекомендації щодо лікування. Вона особисто робить УЗД судин і проводить операцію та усі післяопераційні процедури. Якби всі лікарі були такими, наша медицина була би на вищому рівні. Рекомендую Герасимову Е.В.!!!
Эллине Владимировне, большое спасибо за операцию. Прошло 1,5 месяца, на ноге ни шрама, хожу в спортзал и чувствую себя отлично. Вены нет. Побольше таких специалистов!!!

Лікарі клініки Сіті Клініка на Ахматової

Дидоренко Ирина Юрьевна
Булана Светлана Олеговна
Сімейний лікар, УЗД-фахівець
Кучеренко Виктория Александровна
Ендокринолог, терапевт, спеціаліст з ультразвукової діагностики
Яренко Ирина Леонидовна
  • Ендокринолог
очистити

Пропозиції клініки

«ПОСТ COVID» програма від Сіті Клініки
Фахівці Сіті Клініки розробили програми лабораторної діагностики організму та консультації терапевта, спрямовані на реабілітацію пацієнтів після перенесеного коронавірусу. Діє знижка 10%.

1920 грн
«Профілактичний огляд» гінекологічна програма від Сіті Клініки
Програма «Профілактичний огляд» передбачає гінекологічні дослідження та консультацію фахівця у Сіті Клініці.

875 грн
«Міні» гінекологічна програма від Сіті Клініки
Сіті Клініка надає можливість пройти гінекологічне обстеження з аналізами, діагностикою та консультацією спеціаліста.

965 грн
«Стандарт+» гінекологічна програма від Сіті Клініки
Пакет досліджень «Стандарт+» від Сіті Клініки передбачає різноманітні гінекологічні обстеження, серед яких кольпоскопія, УЗД, забір матеріалу та аналізи, а також консультацію фахівця.

1600 грн
Програма «Ведення вагітності до 40 тижня» в Сіті Клініці
У Сіті Клініці Ви зможете придбати комплексну програму з ведення вагітності до 40 тижнів, яка включає всі необхідні заходи, необхідні для оцінки перебігу вагітності, стану майбутньої мами і дитини.

26000 грн
«Ведення вагітності до 30 тижнів» програма від Сіті Клініки
Сіті Клініка пропонує комплексну програму ведення вагітності, яка включає всі необхідні дослідження, діагностику та консультації спеціалістів для майбутньої мами і дитини до 30 тижнів.

22000 грн
«Річне спостереження» програма від Сіті Клініки
Пакетна пропозиція від Сіті Клініки з консультаціями терапевта, необхідними аналізами, діагностикою та ін.

5500 грн
Придбати

Зверніть увагу на інші клініки:
Лікар-генетик, перинатолог, дієтолог, нутриціолог, має науковий ступінь кандидата медичних наук, старший науковий співробітник кафедри Медінституту. На рахунку доктора Турової більше 80 наукових праць, 4 патенти, авторство Першої онлайн школи сучасної дієтології. В роботі використовує індивідуально підібрані програми збалансованого харчування, які побудовані на даних комплексної діагностики організму.
Вт: 10:00-19:00 Чт: 10:00-19:00 Пт: 10:00-19:00
Київ вул. Драгоманова, 17 м.Харківська21 5 м.Позняки18 6
Гінекологічний медичний центр "Атланта" спеціалізується в області жіночого репродуктивного здоров'я, займається лікуванням і діагностикою захворювань.
Лабораторія «Нова діагностика» була організована в 2005 році. Один з підрозділів лабораторії «Нова діагностики» знаходиться на Маяковського.
"Допомога Плюс" в Феофанії — медичний заклад, що поєднує досвід, високу кваліфікацію лікарів і надсучасне обладнання для проведення лабораторно-діагностичних досліджень і хірургічних втручань різної складності. У клініці ведуть прийом гінекологи, проктологи, мамологи, пластичні хірурги та інші фахівці.
Пн — Пт: 08:30-20:00 Сб: 08:30-20:00 Н: 08:30-20:00