Сторінка 23. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Використовує сучасні методи діагностики та лікування гострих і хронічних захворювань органів малого таза, володіє навичками проведення розширеної кольпоскопії, діагностичної прицільної біопсії шийки матки, здійснює лікування захворювань шийки матки методами аргоноплазменной вапоризация, радіохвильової хірургії, виконує малі гінекологічні операції, діагностичну гістероскопію. Веде спостереження і лікування пацієнток з гормональними порушеннями, вагітність, консультує з підбору методу контрацепції. Виконує УЗД органів малого таза (трансвагинально, трансабдоминально), молочної залози, щитовидної залози.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Гінеколог, Акушер-гінеколог
Лікар-акушер-гінеколог, отримала вищу кваліфікаційну категорію, веде прийом і огляд пацієнтів, виконує діагностику патологій, призначає лікування при різних захворюваннях жіночих репродуктивних органів, контролює етапи терапії. Володіє техніками кольпоскопії, УЗ-ехоскопіі. Консультує при вагітності, здійснює супровід до пологів.
Київ пров. Ковальський, 19 (пов. 2) м.Шулявська158м.Лук'янівська4611
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Гінеколог надає послуги по виявленню, діагностики, лікування і профілактики різних захворювань. Консультує, займається біопсією шийки матки, медикаментозним лікуванням ерозії.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-діагност
Акушер-гінеколог вищої категорії надає послуги з ведення вагітності. Займається біопсією і УЗД матки, установкою і видаленням внутрішньоматкової спіралі.
Акушер-гінеколог
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. В роботі використовує хірургічні та консервативні методи. Лікує безпліддя за допомогою допоміжних репродуктивних технологій. Проводить ендоскопічні оперативні втручання.
Консультація от 580 грн.
Акушер-гінеколог, хірург
Доктор Гринда Ігор Євгенович спеціалізується на хірургічному лікуванні хвороб гінекологічного профілю. Проводить як діагностичні оперативні втручання і процедури, включаючи біопсію шийки матки, так і операції з метою лікування. Видаляє доброякісні новоутворення в області репродуктивної системи жінки, лікує позаматкову вагітність, здійснює пластику статевих губ. Також з метою діагностики проводить кольпоскопію і ультразвукові дослідження. В роботі застосовує сучасні засоби, індивідуально підбирає оптимальні методи лікування.
Консультація от 300
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, репродуктолог
Лікар-гінеколог, репродуктолог вищої кваліфікаційної категорії, УЗД-фахівець, надає консультаційні послуги, веде спостереження за вагітністю. Доктор спеціалізується на використанні допоміжних репродуктивних технологій у лікуванні безпліддя, займається питаннями невиношування і лікуванням різних патологій репродуктивної системи у жінок. Володіє навичками ультразвукової діагностики, в тому числі під час вагітності. Доктор Червоткіна займається усуненням позаматкової вагітності, здійснює контроль за станом матері і плоду при виношуванні.
Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікації, гінеколог-ендокринолог, УЗД фахівець займається лікуванням захворювань жіночої репродуктивної системи, включаючи забір матеріалів для досліджень, спостереження вагітності на будь-яких термінах, консультування пацієнтів, терапія патологій внутрішніх і зовнішніх статевих органів. Досконало володіє навичками ультразвукової діагностики органів малого таза. Працює із сучасним обладнанням. Звертатися до Олені Михайлівні можна при кровотечах, болях під час або після статевого акту, різних виділеннях, болях внизу живота.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Бойко Юлія Миколаївна, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області гінекології та ультразвукової діагностики. Проводить обстеження, профілактику, лікування захворювань і патологій жіночих статевих органів. Надає консультації вагітним, спостерігає за станом плоду і майбутньої мами на всіх етапах вагітності. Займається установкою і видаленням внутрішньоматкової спіралі, проводить УЗ-дослідження плоту і органів малого тазу, проводить процедуру відеокольпоскопії.
Акушер-гінеколог, мамолог, гінеколог-ендокринолог
Лікар Соколова Марія Глебовна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Діагностує і лікує захворювань жіночого організму, що стосуються репродуктивної, ендокринної систем і молочних залоз. Розробляє заходи профілактики профільних захворювань. Вивчає гормональні функції і захворювання організму, які пов'язані з порушеною виробленням гормонів. Займається лікуванням захворювань шийки матки, курує вагітність на всіх етапах.