Сторінка 20. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог діагностує хвороби жіночої статевої сфери. Звернутися до Бабенко І. В. слід при виникненні таких симптомів, як виділення зі статевих органів, ниючих, різких і тягнуть болю внизу живота, при свербінні і т.п. Лікар займається лікуванням безпліддя, володіє допоміжними репродуктивними технологіями. Володіє методами оперативної та ендоскопічної гінекології.
Київ вул. Багговутівська, 1 (територія Київської обласної лікарні) м.Дорогожичі206м.Лук'янівська238
Акушер-гінеколог, репродуктолог, ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар медичних наук, акушер-гінеколог вищої категорії, надає послуги з ведення пологів при тяжкому перебігу вагітності, виконує кесарів розтин, проводить малі гінекологічні операції. Обстежує безплідні подружні пари з метою виявлення причин патології, виконує інсемінацію за допомогою сперми стороннього донора або чоловіка пацієнтки. Володіє методикою проведення абортів вакуумним способом. Виконує гистероскопию, лапароскопію, пункцію кіст яєчників.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар Кладієв В'ячеслав Миколайович, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на ультразвуковій діагностиці, надає послуги акушера-гінеколога. Веде пацієнтів на всіх етапах вагітності, займається виявленням захворювань і патологій жіночої статевої системи. За допомогою УЗ-діагностики досліджує стан жіночої репродуктивної системи, також візуалізує стан плода. Такий вид обстеження є абсолютно безпечним методом діагностики вагітних.
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних захворювань. Виконує радіохвильове видалення папілом, видалення поліпів матки. Проводить кольпоскопію, УЗД органів малого тазу, молочних залоз і щитовидної залози. Приймає пацієнток з порушенням менструального циклу, патологіями шийки матки, ендометріоз і клімаксом.
Київ м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 14 Ж
Акушер-гінеколог, УЗД-специіаліст
Попова Наталія Юріївна, фахівець вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області гінекології, а також надає послуги фахівця з ультразвукової діагностики. Лікує захворювання репродуктивної системи у жінок, консультує з усіх питань, пов'язаних з вагітністю і родовим процесом. Проводить ультразвукове дослідження органів малого тазу, плода на всіх термінах вагітності.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується в області акушерства та гінекології, виконує УЗД молочних залоз, щитовидної залози, сечового міхура і слинних залоз. Лікує ерозію шийки матки, ендометріоз і клімакс. Проводить діагностичне вишкрібання, поліпекомію і Лабіопластика.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог, спеціалізується на ультразвукової діагностики патологій жіночої сечостатевої системи. Проводить УЗД матки і органів малого тазу. Для постановки діагнозу також використовує кольпоскопію і відеокольпоскопію. Лікує ряд інфекційних захворювань, а також гормональні порушення у жінок. Виявляє причини безпліддя, консультує з планування вагітності.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-діагност
21 рік досвіду
Доктор Новосьолова Зоя Вікторівна спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Лікар другої категорії. Проводить УЗ-моніторинг м'яких тканин, з метою виявлення патологічних відхилень в шкірних і жирових покривах, м'язах. Діагностує за допомогою ультразвуку лімфатичні вузли, молочні і щитовидні залози. Спеціаліст у захворюваннях гінекології. Крім них проводить всі види УЗД, включаючи суглоби, органи черевної порожнини та ін.
Акушер-гінеколог
Лікар-гінеколог, має вищу категорію, виконує лапароскопічні і гістероскопічні операціі.Спеціалізіруется на лікуванні патологій шийки матки, доброякісних утворень яєчників і матки.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, онкогінеколог
Доктор Белобородова Елена Рудольфовна специализируется в лечении гинекологических заболеваний. Проводит плановые осмотры, используя кольпоскопию. Консультирует пациенток при проблемах с репродуктивной системой. Медикаментозно лечит вагинит, кандидоз и ряд ЗППП. Назначает хирургическое вмешательство при патологиях развития тканей матки. Оказывает услуги индивидуального подбора контрацептивных средств.