Сторінка 17. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог
Доктор акушер, гінеколог, спеціалізується на діагностиці та терапії захворювань жіночих статевих органів, жіночого безпліддя, ЗПСШ. Надає допомогу пацієнтам з лімактеріческімі розладами, вульвітов, трихомоніазом, кандидозом, цервицитом, молочницею, вагінітом. Шпура Людмила Володимирівна веде вагітних, готує їх до пологів. Проводить діагностичне вишкрібання, кольпоскопію, трансвагинальную і абдоминальную ультразвукову діагностику.
Консультація от 300 грн.
Гінеколог
Лікар спеціалізується на лікуванні гінекологічних захворювань на тлі порушень в роботі ендокринної системи. Веде консультативний прийом.
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5 м.Театральна1215м.Хрещатик114
Гінеколог, Ендокринолог
Займається лікуванням гінекологічних патологій, використовує сучасні методи: кольпоскопію, радіохвильової терапію, лазерну вапоризації, профілактику раку шийки матки за допомогою вакцинації. Веде спостереження вагітних жінок протягом всього терміну вагітності. Здійснює діагностику і лікування безпліддя, проводить УЗД ОМТ.
Гінеколог-ендокринолог, гінеколог, Ендокринолог
Лідія Олександрівна спеціалізується в області діагностики і лікування гінекологічних захворювань. Доктор лікує запальні захворювання органів малого таза, безплідність, патологічний клімакс, невиношування, порушення менструального циклу, запальні захворювання піхви і шийки матки. Виконує введення і видалення ВМС, біопсію шийки матки, кольпоскопію, діатермокоагуляцію шийки матки та ін. Має величезний практичний досвід і вищу лікарську категорію.
Акушер-гінеколог
Лікар здійснює ведення фізіологічної вагітності, а також вагітності з високим ступенем ризику. Виконує повний обсяг гінекологічних оперативних втручань лапаротомним доступом. Проводить реконструктивно-пластичні операції в гінекології. Надає оперативну допомогу при пологах.
Онколог, Гінеколог, Хірург, УЗД-фахівець
21 рік досвіду
Досвідчений лікар-онкогінеколог, проводить комплексне обстеження та лікування пацієнток з різними гінекологічними захворюваннями: як доброякісними, так і злоякісними.Володіє всіма методами діагностики і лікування хворих з передпухлинними захворюваннями, раком шийки матки, раком тіла матки, яєчників і вульви.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
У компетенції лікаря діагностика і лікування патологій шийки матки (кольпоскопія, біопсія, радіохвильова коагуляція, конізація шийки матки), лікування запальних процесів ОМТ, включаючи ІПСШ.
21 рік досвіду
Займається діагностикою та лікуванням гінекологічних патологій у дорослих і дітей, в тому числі і лікування гіперпластичних процесів ендометрія і аденоміозу у жінок репродуктивного віку.
Викликати лікаря додому
Лікар акушер-гінеколог Норенко Юлія Василівна займається лікуванням молочниці, гіпертрофії матки, ерозії шийки матки, синдрому полікістозних яєчників, лейкоплакії піхви, аменореї. Проводить кольпоскопію, в роботі застосовує методи ультразвукової діагностики. Також надає послугу ведення і підготовки до вагітності.