Сторінка 18. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог, маммолог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-діагност
Доктор Дрозд Катерина Миколаївна працює в області діагностики, надає послуги з проведення ультразвукового дослідження. Лікар другої категорії, має 7-річний стаж. У спектр послуг фахівця входить виконання кольпоскопії, видалення поліпів шийки матки, лікування безпліддя, різних порушень менструального циклу, сальпингоофорита, ендометриту. Приймає онлайн.
Акушер-гінеколог
Доктор Грабовенко Яна Станіславівна - акушер-гінеколог. Досвід роботи 4 роки. Спеціаліст консультує вагітних жінок, веде облік, допомагає в підготовці до пологів. Займається терапією безпліддя, розробляє схеми відновлення діяльності репродуктивної системи. Спеціалізується на захворювання, що передаються статевим шляхом. Призначає терапію інфекційних і запальних процесів в органах малого таза. Допомагає жінкам в плануванні вагітності. Приймає в консультативної формі.
Акушер-гінеколог
Доктор Безуглий Дмитро Миколайович спеціалізується в області гінекології. Пропонує пацієнтам консультації акушера-гінеколога щодо проблем процесу зачаття і виношування дитини. Займається лікуванням інфекційних захворювань ЗПСШ, хвороб слизової оболонки матки, поразок міометрія, сальпінгіти. Також лікує кісти яєчників, ерозію шийки матки, пухлини.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань статевої системи у жінок. Визначає функціональне призначення органів, розробляє індивідуальні схеми для лікування безпліддя. Веде облік вагітних, проводить ультразвукове дослідження плоду. Приймає пологи і допомагає породіллям у післяпологовий період.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог першої категорії. Надає послуги з діагностики та лікування запальних гінекологічних захворювань, порушень менструального циклу та інших гормональних порушень, патологій шийки матки (фонові захворювання, дисплазії, ерозії). Закінчила медичний факультет Української медичної академії.
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Спеціалізується на ультразвукової діагностики стану жіночої репродуктивної системи і плода під час вагітності, в тому числі - при багатоплідній вагітності, дослідженні молочних залоз, щитовидної залози. Володіє навичками проведення простий і розширеної кольпоскопії, малих гінекологічних операцій. Використовує сучасні методи діагностики та лікування гострих і хронічних захворювань органів малого таза, порушень менструального циклу, ендокринних розладів, сечостатевих інфекцій, патології шийки матки. Здійснює ведення одноплодной і багатоплідної вагітності.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар здійснює прийом пацієнток з гінекологічними захворюваннями. Лікує молочницю, міому матки, кісти яєчників, клімакс, ендометрит, ендометріоз, ерозію шийки матки і безпліддя. Виконує ультразвукове дослідження органів малого тазу і відеокольпоскопію. В роботі використовує сучасні методики.
Ендоскопіст
Лікар спеціалізується на виявленні патологічних відхилень органів травної системи. Діагностує поліпи в шлунку, дивертикулез кишечника, коліт, виразку і гастрит. Оцінює загальний стан слизових оболонок органів шлунково-кишкового тракту. Приймає по запису.
УЗД-фахівець, Репродуктолог, Акушер-гінеколог
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Акушер-гінеколог, репродуктолог, надає послуги діагноста. Веде консультативний прийом, займається діагностикою та лікуванням інфекційних і запальних захворювань репродуктивної системи, проводить пренатальну діагностику. Виконує лапароскопічні операції в гінекології.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Доктор Петрик Наталія Дмитрівна спеціалізується в області гінекології, виявленні різних порушень і патологій в роботі жіночої репродуктивної системи. Доктор проводить абдомінальне і трансвагінальне ультразвукове обстеження, пренатальний скринінг з метою контролю за розвитком плоду. Надає послуги 3D і 4D УЗ-досліджень на всіх термінах вагітності.