Віта Медікал, медичний центр на Бальзака

Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-18:00 Н: 09:00-16:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Віта Медікал — це сучасний медичний центр на Бальзака у Києві. Це унікальне місце, основне завдання якого полягає в збереженні міцного здоров'я та гарного самопочуття на довгі роки.

Медичний центр надає комплексні послуги за наступними напрямками:

• профілактика та лікування захворювань шлунково-кишкового тракту;
  • профілактика та лікування захворювань репродуктивної системи;
  • профілактика та лікування захворювань щитовидної залози;
  • профілактика та лікування захворювань серця;
  • профілактика та лікування захворювань кишечника;
  • профілактика та лікування захворювань органів зору;
  • профілактика та лікування захворювань центральної нервової системи;
  • профілактика та лікування захворювань дихальної системи.

На території медичного центру приймають профільні фахівці, які регулярно підвищують рівень кваліфікації. Додатково, клініка надає комплексні послуги в напрямку:

• отоларингології;
  • психіатрії;
  • косметології;
  • сімейної медицини;
  • алергології;
  • інструментальної діагностики (ендоскопія, УЗД, рентгенографія);
  • травматології та ортопедії.

На території центру можна пройти курс лікувального, відновлюючого та точкового масажу.

Лікування здійснюється згідно встановленим медичним стандартам, з впровадженням передових технологій. Діагностика проводиться на оновленому обладнанні, що дозволяє отримати достовірний результат в стислі терміни.

Додатково в центрі надаються такі послуги:

• фіброгастродуоденоскопія (ФГДС);
  • холтерівське моніторування;
  • процедура «Зозуля»;
  • видалення сторонніх тіл з гортані та слухових проходів.

Ключовими перевагами медичного центру виступають:

• комплексний підхід;
  • лікування відповідно до світових стандартів;
  • індивідуальні схеми терапії;
  • якісне обслуговування;
  • комфортні умови;
  • сучасне технічне оснащення;
  • лояльна цінова політика;
  • широкий спектр медичних послуг;
  • комфортне розташування центру;
  • доброзичлива атмосфера.

Європейський медичний центр сімейного типу надає повноцінну підтримку та допомогу пацієнтам будь-якого віку. На території клініки приймають профільні сімейні лікарі, які надають повний спектр послуг. Проведений в центрі час запам'ятається дбайливим ставленням та відчуттям комфорту.

У клініці працюють досвідчені лікарі різних спеціальностей, що дозволяє надавати допомогу за всіма медичними напрямками. Центр має сучасне технічне обладнання, а в лабораторії знаходяться точні та якісні реактиви. Правильно поставлений діагноз -— це запорука ефективної терапії.

Для запису на прийом до профільного фахівця, звертайтеся за вказаними номерами телефонів. Прийом ведеться згідно з графіком роботи клініки.

Віта Медікал — це міцне фізичне та емоційне здоров'я!

• Ціни на послуги

• Рентгенографія ребер в 2 проєкціях 650
  • Рентгенографія кисті або стопи в 2 проєкціях 650
  • Рентгенографія обох кистей або стоп в одній проєкції (пряма проєкція) 600
  • ТРУЗД передміхурової залози 530
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) - пакет 600
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, нирки) - пакет 720
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, нирки, сечовий міхур) - пакет 760
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) з визначенням функції жовчного міхура 670
  • УЗД органів черевної порожнини (1 орган) 320
  • ВГДС з визначенням Нр + pH-метрія + Відеоколоноскопія з анестезією 4 900
  • Кольпоскопія 330
  • Дренування абсцесу калитки 7 000
  • Ревізія органів калитки при травматичном ушкодженні яєчка 10 000
  • Хірургічне втручання при водянці яєчка (операція Бергмана або Вінкельмана) 1 категорії 11 400
  • Хірургічне втручання при водянці яєчка (операція Бергмана або Вінкельмана) 2 категорії 13 000
  • Масаж передміхурової залози (1 сеанс) 380
  • Пластика вуздечки (радіохвильовий метод) 6 700
  • Лазерне або радіохвильове лікування фімозу (циркумцизіо) 12 600
  • Первинний прийом, огляд, консультація лікаря-вертебролога 650
  • Повторна консультація лікаря-вертебролога 560
  • Первинний прийом, огляд, консультація лікаря-гастроентеролога 650
  • Повторна консультація лікаря-гастроентеролога 560
  • Первинний прийом, огляд, консультація лікаря-гінеколога, акушера-гінеколога 650
  • Повторна консультація лікаря-гінеколога 560
  • Розтин, дренування абсцесу бартолінової залози (без урахування анестезії) 3 200
  • Гіменопластика (відновлення дівочої пліви) 5 200
  • Лабіопластика (пластика статевих губ) 1 губа (з урахуванням 3 перев'язок) 6 700
  • Лабіопластика (пластика статевих губ) 2 губи (з урахуванням 3 перев'язок) 12 000
  • Введення / видалення вагінального песарія (без вартості песарія) 250
  • Введення внутрішньоматкового контрацептиву (без вартості спіралі) під контролем УЗД 1 000
  • Установка внутрішньоматкової спіралі (типу Мірена) (без вартості спіралі, під контролем УЗД ) 1 300
  • Ще...
  • Первинний прийом, огляд, консультація лікаря-дерматолога, дерматовенеролога 650
  • Повторна консультація лікаря-дерматолога, дерматовенеролога 560
  • Дерматоскопія 1 невуса 200
  • Кріодеструкція множинних папілом, молюсків та кератом від 10 до 20 штук 2 000
  • Видалення множинних папілом, молюсків, кератом радіохвильовим методом (від 10 до 20 штук) 3 000
  • Видалення новоутворень шкіри радіохвильовим методом (1 шт до 5 мм) 600
  • Консультація цефалголога первинна 1 800
  • Повторна консультація лікаря-невропатолога 560
  • Повторна консультація лікаря-психоневролога 1 500
  • Повторна консультація цефалголога 1 300
  • Блокада (епідуральна, паравертебральна, провідникова (без лікарських засобів) 480
  • Електроенцефалографія 900
  • Редресація суглоба 3 категорії 4 000
  • Первинний прийом, огляд, консультація лікаря-отоларинголога 650
  • Повторна консультація лікаря-отоларинголога 560
  • Увулопалатопластика (з післяопераційними оглядами протягом 1 міс) 13 500
  • Блокада нижніх носових раковин з введенням лікарських засобів (1 процедура) 420
  • Масаж піднебінних мигдалин 130
  • Первинна консультація лікаря-офтальмолога 650
  • Консультація лікаря-офтальмолога (з дослідженням гостроти зору) 650
  • Консультація лікаря-офтальмолога (з оглядом очного дна) 650
  • Консультація лікаря-офтальмолога дитячого (з дослідженням гостроти зору) 650
  • Комплексна діагностика лікаря-офтальмолога (діти): первинний огляд, перевірка гостроти зору і визначення рефракції 700
  • Комплексна діагностика лікаря-офтальмолога (дорослі): первинний огляд, перевірка гостроти зору, вимірювання внутрішньоочного тиску, біомікроскопія, огляд очного дна 770
  • Повторна консультація лікаря-офтальмолога 560
  • Лазерне видалення гострокінцевих кондилом (1 од.) 950
  • Транскон'юнктивальна блефаропластика (одного ока) 12 500
  • Верхня блефаропластика (одного ока) 13 000
  • Нижня блефаропластика (одного ока) 26 000
  • Видалення новоутворення повік (кіста, атерома, ксантелазма) (одного ока) 2 700
  • Видалення новоутворення повік з пластикою аутотканямі (одного ока) 20 000
  • Видалення новоутворення повік з пластикою місцевими тканинами (одного ока) 10 000
  • Усунення вивороту повік (одного ока) 11 000
  • Лазерне відбілювання інтимної зони 3 500
  • Первинний прийом, огляд, консультація лікаря-проктолога 650
  • Первинний прийом, огляд, консультація лікаря-проктолога з пальцевим оглядом 700
  • Повторна консультація лікаря-проктолога 560
  • Первинний прийом, осмотр, консультація сімейного лікаря 650
  • Виїзд лікаря до офісу (1 год) 750
  • Повторна консультація сімейного лікаря 560
  • Первинний прийом, огляд, консультація лікаря-терапевта 650
  • Консультація лікаря зі ступенем кандидата медичних наук, провідного спеціаліста 870
  • Консультація терапевта перед вакцінацієй 450
  • Повторна консультація лікаря-терапевта 560
  • Повторна консультація лікаря зі ступенем кандидата медичних наук, провідного спеціаліста 770
  • Коригування лікування 350
  • Інтерпретація аналізів 350
  • Консультація лікаря онлайн 550
  • Консультація провідного лікаря онлайн 700
  • Ще...
  • Усунення вивиху в суглобі (1 категорії складності)(пальці ступні та кисті) 400
  • Накладення скотчкаст / софткаст пов'язки 2 категорії (ліктьові, гомілковостопні суглоби) 750
  • Закрита репозиція уламків дрібних кісток 1 700
  • Урологічні процедури 150
  • Інстиляція сечового міхура 450
  • Первинний прийом, огляд, консультація судинного хірурга 650
  • Повторна консультація судинного хірурга 560
  • Ендовенозна лазерна коагуляція + мініфлебектомія 1 категорії складності 16 900
  • Ендовенозна лазерна коагуляція + мініфлебектомія 2 категорії складності 18 600
  • Ендовенозна лазерна коагуляція + мініфлебектомія 3 категорії складності 23 900
  • Ендовенозна лазерна коагуляція - 1 категорія складності 8 900
  • Герніопластика повіки (верхньої або нижньої) (одного ока) 9 400
  • Накладення косметичного шва 450
  • Накладення швів 320
  • Обробка та накладання асептичної пов'язки 150
  • Первинна хірургічна обробка рани 1 категорія складності (до 5 см завдовжки, 0,5 см глибиною): санація, некректомія і накладення пов'язки 1 300
  • Первинна хірургічна обробка рани 2 категорія складності (5-10 см завдовжки, 0,5-1,5 см глибиною): санація, некректомія і накладення пов'язки 2 200
  • Первинний прийом, огляд, консультація гінеколога-ендокринолога 700
  • Первинний прийом, огляд, консультація лікаря-ендокринолога 650
  • Повторна консультація лікаря-ендокринолога 560

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Eduard Evtushenko
Бесконечно благодарен Андрею Петровичу за профессионализм в своем деле, почечный камень настиг внезапно и причинял массу неудобств, был составлен четкий план по ликвидации симптомов и лечению. "Рождение" камушка заняло 1.5 недели, все это время Андрей Петрович был на связи и вносил корректировки в лечение в зависимости от симптоматики. Так же было предложено несколько путей лечения моей проблемы. Вообщем спасибо еще раз)
Сергей
Хочу виказати слова величезної подяки Лікарю Андрію Петровичу Кондратенко! Він у прямому сенсі врятував мені життя! Звернувся я до лікаря з проблемою геморою, яким страждав 15 !!! років. Звичайно, я ж мужик, і сказати комусь, що маю ТАКУ!!! проблему – ні, ні і ще раз ні! Перші десять років з гемороєм ми жили, в принципі, дружно. При загостренні допомагали свічки. І то, загострення бувало не дуже часто. А от останні п’ять років – це був квест. Загострення відбувалось частіше і частіше. І в такі моменти кожен ранок і кожен вечір проходили по одному сценарію: з одного боку я впихав в себе пригорщі таблеток, а з іншого – свічки та мазі. А періоди без медикаментів були все коротші і коротші. Дружина вмовляла піти до лікаря. Але я був непохитний. В душі розумів, що треба. Але не зараз, колись, пізніше, після нового року (але не казав після якого). Мабуть, якби геморой у мене викликав болісні відчуття, то цей час прийшов би раніше, але в мене геморой був внутрішній і окрім кровотеч, при кожному відвідуванні туалету, ніякого дискомфорту не було. А кровотечі знижували мій гемоглобін, що могло закінчитися дуже погано. І от настав той момент, коли від низького рівня гемоглобіну у мене почалася задишка, кровотеча перестала спинятися від свічок і таблеток і я, після довгих умовлянь погодився піти до лікаря. Щодня дякую долі, що вона привела мене саме до Андрія Петровича. Це надзвичайно тактовний лікар. Після первинного огляду він розказав все про мою проблему, про операцію. І це все доступними для розуміння словами. Навіть я, далека від медицини людина, все зрозумів. І перестав боятися. Сама операція видалення вузлів за допомогою лазера тривала від сили 40 хвилин. Через 3 години у денному стаціонарі я їхав додому. А ще через два!!! дні я був на роботі. Багато колег дивувалося, що після операції на третій день я вже працював. А коли дізнавались, що за операція була- зізнавалися, що і самі мають таку проблему, але через забобони, як і я колись, бояться комусь про це сказати. І тепер я говорю всім : Не бійтеся звертатися до лікаря! І з радістю ділюся контактами чудового лікаря зі своїми знайомими. Дуже Вам дякую, Андріє Петровичу!
Тамила
Былa на приеме y дeрматолога, визитом oсталась довольна, и нaзначенное лечение пoмогло, cпасибo!
Валерия
Андрій Петрович поєднує в собі якості, які характеризують справжнього лікаря-професіонала. Він прекрасний фахівець, і разом з тим, дуже уважно ставиться до пацієнта. Комплексно підходить до діагностики і вибору лікування. Андрію Петровичу, дуже вдячна Вам за проведення тонкої хірургічної маніпуляції із видалення уламку скла з мого передпліччя. Операція пройшла безболісно, швидко і що дуже приємно - не залишилося шрамів. Окремо дякую за Ваше чуйне ставлення і подальший контроль процесу загоєння рани. Очевидно, що Ви не зупиняєтеся на досягнутому і постійно вдосконалюєте Ваші вміння. Ще раз дуже Вам дякую!
Поліна Тонконог
Була на консультації у терапевта Кирченкова. Хочеться відмітити професіоналізм лікаря! Було проведено якісну консультацію та призначив лікування з детальним поясненням та відповідями на всі питання. Також хочеться відмітити сам медичний центр. Дуже приємний інтер’єр, чисто та затишно. Всередині все надягають бахіли, які можна взяти при вході. Крім того, прибиральниці постійно підтримують чистоту та регулярно проводять вологе прибирання. Всередині використано світлі кольори, є м‘які крісла для очікування є кулем з водою та грає приємна музика. На рецепції працюють привітні дівчата, мене зареєстрували без черги, дізнавшись особисті дані, але не просячи документ, що засвідчує особу. Біля рецепції знаходиться гардероб (шафа) куди люди самостійно на вішають свій верхній одяг.
Максим Кияница
Я впервые узнал о том, что такое «папиллома» лишь тогда, когда она у меня появилась. Будучи неуверенным злокачественная ли она, я решил обратиться к дерматологу. Мне провела консультацию специалист Гаркавенко Юлия. Доктор она очень компетентный и грамотный. Удалили новообразование. Все прошло безболезненно и качественно, о чем можно судить по следам на моей коже. Хочу поблагодарить клинику и лечащего врача Гаркавенко Юлию за оказанные услуги! Спасибо и рекомендую!
Анастасия Сидорова
Была в центре у эндокринолога Федоровой. Тут же сделала УЗИ щитовидки (доктор Лобас просто СУПЕР!!!!) и сдала анализы. Быстро, и недорого! Рекомендую!
Славик Мороз
Врач опытный, внимательный, приятный в общении. На консультации всё обьясняет, качественное оперативное вмешательство. Послеоперационное сопровождение на высоком уровне.
Пациент
Это тот случай, когда действительно человек находится на своем месте! К Андрею Петровичу я попал с проблемой по проктологии, а именно с тем что мешает нормально жить и чувствовать себя комфортно –геморрой!(((. Это очень квалифицированный, внимательный хирург: провел осмотр, поставил диагноз, предложил методы и варианты лечения,(в моем случаи прооперировал) и самое главное обеспечил своей поддержкой в период послеоперационного восстановления! Всегда был на связи, отвечал на Все мои вопросы, давал рекомендации. Я смело могу сказать, что это один из лучших докторов в своем направлении! Всем кто решил покончить с такойже проблемой которая возникла у меня, Я рекомендую доктора Кондратенко! Всем удачи, не болейте! а Андрею Петровичу огромное спасибо.)))
Дмитрий
Кондратенко Андрей Петрович -- однозначно, один из лучших и компетентнейших врачей, что я встречал. Сразу видно, что человек горит своим делом. Операция и послеоперационный период прошли замечательно, Андрей Петрович постоянно держал меня в курсе происходящего, отвечал на все вопросы и давал рекомендации. Ничего лишнего прописано не было, цена процедур была прозрачно озвучена сразу, без "подводных камней". Все приёмы происходили вовремя. Также, Андрей Петрович -- очень вежливый и приятный в общении человек, я получил удовольствие от общения. Настоятельно рекомендую данного специалиста и обязательно обращусь ещё при необходимости! Огромное спасибо!
Ігор Олексійович
Выражаю огромную благодарность гинекологу Горловой Владиславе. Получила подробные ответы и разъяснения по всем интересующим вопросам. От общения с доктором остались только положительные эмоции. Рада что наконец-то и у нас на Троещине есть хорошая клиника с хорошими специалистами.
Карина Барабаш
Невралгия вообще невеселая штука, а если у тебя работа подвижная то тем более. Невролог Канивец отменный специалист, избавил меня от боли крайне быстро.
Сергей
Хочу выразить благодарность неврологу, Чудиевич Людмиле Андреевне. Отличный специалист, профессионал своего дела. Добрая, внимательная. С уважением, Шушкевич Сергей Анатольевич.
Эдуард
Ирина Новикова
Хочу выразить благодарность доктору отоларингологу Цымбал Каролине Григорьевне и всем сотрудникам Вита Медикал. Имея негативный опыт после приема лора в государственной поликлинике, я уже отчаялась и визит в Вита Медикал был последней надеждой перед операцией. Спасибо, что есть такие врачи, как Каролина Григорьевна: уже на второй день, назначенного лечения почувствовала значительное улучшение. Уверена, что удастся избежать операции. Мои наилучшие рекомендации!
Пациент
Наблюдаюсь у невролога Чудиевич Людмилы Андреевны по причине болей в спине. Прошла уже подробную диагностику, лечение мне тоже уже назначили и восстановительные процедуры. Очень довольна, что лечение комплексное, со всех фронтов. Уже чувствую себя значительно лучше. Верю в полное излечение в скором времени.
Також хочу висловити окрему вдячність лікарю ,Чудійович Людмилі Андріївні!Звертаюся до неї уже не перший рік.Все лікування і огляд проводиться професійно, чітко, Рекомендую лікаря і просто чудову людину,Чудійович Людмилу Андріївну.Професіонал своєї справи.роз’яснює все,відповідає на мої запитання по лікуванню, завжди на зв'язку.Вдячна лікарю за кваліфіковано надану допомогу.
Викуля Туманян
Не так давно так жестоко отравилась, а тут еще и карантин кругом. Елена Георгиевна меня быстро поставила на ноги, и я смогла вернуться на работу. Спасибо!
Борис Мирзоян
Уже несколько лет прохожу лечение у гастроэнтеролога Лобас Екатерини Владимировны. Очень хороший не только специалист, но и человек.
Roman Nesterenko
Я долго оттягивал поход к урологу, всегда думал о подобных проблемах, как о чемто постыдном. Оказалось не все так страшно, Цымбала Тарас Мирославович крайне деликатно относится к своим пациентам и находит нужные слова. Рекомендую обращаться только к нему
Evgen Kylik
Лечился у Цымбал Т.М. Доктор он бесподобный, не делает глупых назначений, а только необходимое и действенное. Спасибо вашей клинике, за таких спецов!
Анастасия Сидорова
Татьяна Кривошапка
Огромная благодарность доктору гинекологу-эндокринологу Горловой Владиславе Евгеньевне за профессионализм, человечность, поддержку, внимательный и доброжелательный подход! Записала дочь подростка на профосмотр. Помогла справиться с волнением и осмотр прошёл комфортно. Лучший опытный и грамотный специалист! Владислава Евгеньевна, оставайтесь таким же прекрасным человеком и замечательным врачом, который поможет далеко не одному поколению пациентов. Рекомендую всем, кому нужна консультация гинеколога-эндокринолога.
Сергей Бойко
Цымбал Тарас Мирославич, помог мне справиться с мочекаменной болезнью. Уверенно рекомендую это медицинское учреждение и этого специалиста.
Дайнека Кристина
Очень долго не могла найти хорошего гинеколога, кажется, уже у всех была. И тут мне повезло познакомиться с Трифоновой Еленой Александровной. Она высококлассный специалист, смотрит на проблемы комплексно, ровно как и лечит их
Ігнатенко Анастасія
Робила тут УЗД. Лікар - Катерина Володимирівна - приголомшлива людина. Відкрита і товариська, докладно розповідала про все, що бачила на екрані, пояснила, де і які у мене проблеми, дала рекомендації щодо подальшого обстеження. Персонал привітний, чемний. Допомогли обрати час для наступного прийому, швидко записали.
Хочу поблагодарить хирурга Андрея Петровича Кондратенко за профессионализм в своем деле. Попала по страховой и очень осталась довольна. Я загнала осколок в пятку на ноге, он провел операцию, рассказывал каждый этап, сделал всё очень окуратно, быстро и безболезненно, затем назначил перевязки.Очень внимательный и самое главное с грамотным подходом к своему делу! Я осталась довольна, всё было на высшем уровне. Буду рекомендовать однозначно, спасибо Вам огромное!
Юля
Овчинникова Наталья Владимировна в мц Вита Медикал лечила мне воспаление яичников. Я быстро поправилась и с тех пор наблюдаюсь только у этого гинеколога
Anastasiia Mordiuk
Неодноразово читала чи чула відгуки про Федорову Л. М. Перевірила на власному прикладі і можу сказати, що це чудовий лікар. Все по часу, отримала вичерпні відповіді на свої питання. Тепер можу сміливо рекомендувати Людмилу Миколаївну.
Антон
Попросил страховую найти мне врача с лучшими отзывами в Киеве. Попал к Кондратенко Андрею Петровичу и был приятно удивлен. Врач на первичной консультации верно поставил диагноз и направил на УЗИ + анализы для подтверждения и планирования дальнейших действий. Он же меня оперировал и консультировал послеоперационное время, огромный плюс что можно связаться посредством мессенджера с, как сказал Андрей Петрович: "любыми вопросами". В общем, не откладывайте свои вопросы со здоровьем, а смело идите на приём!
Kursenko A.
Был на приеме у Канивец Руслана Васильевича, он мне очень помог, единственное пожалел, что не сразу к нему пришел, а сначала лечился в другом месте.
Kandis B marishka
В медицинском центре Вита медикал я уже довольно давно наблюдаюсь у Кирченкова Николая Владимировича. Это первоклассный специалист. Он лечил мне обструктивный бронхит, левостороннюю пневмонию и еще несколько заболеваний. Назначения врача всегда эффективные и без лишних препаратов.
Анастасия
Була в клініці на Троєщині у гінеколога Трифонової О.О. Довгий час мучилася з однією проблемою, але Олена Олександрівна виявила швидко її причину, хоча я думала, що проблема інша. Вона призначила мені лікування, і тепер все відмінно) Чудовий лікар, дуже уважний! Нарешті і в нашому мікрорайоні з'явилися гідні фахівці. Дякую та рекомендую!
Зверніть увагу на інші клініки:
Київ вул. Ващенка,5 м.Осокорки15 14 м.Позняки22 40 м.Славутич25 21
Кабінет Dr.Nadin надає комплексні послуги з косметології. У процесі роботи використовуються сертифіковані препарати та сучасне технічне оснащення. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта спрямований на створення максимально безпечних та комфортних умов. Кожна процедура підбирається з урахуванням загального стану шкірних покривів. Спеціаліст приватного кабінету працює з пацієнтами за індивідуальним графіком. Кількість сеансів, ступінь впливу та препарати підбираються персонально
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-20:00 Н: 10:00-20:00
Український лікувально-діагностичний центр — це медична лабораторія на вулиці Йорданської. Відмінною рисою мережі клінік виступає розширений спектр послуг в поєднанні з доступною ціновою політикою. Скористатися пропозиціями центру можуть усі жителі України, без обмежень. Для студентів та пенсіонерів часто діють знижки, а на пакетні пропозиції завжди знижені ціни. Лояльне ставлення до пацієнтів, якісне обслуговування та індивідуальний підхід — це основа, на якій базується робота всіх клініки.
Пн — Пт: 08:00-16:00
Центр лікування та профілактики залежності є спеціалізованим медичним закладом, робота якого полягає в наданні кваліфікованої допомоги пацієнтам, що страждають від патологічного потягу до спиртних напоїв, наркотичних речовин.
Пн — Пт: 09:00-17:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-17:00
Пункт забору ПЛР-тестів в Києві на Марії Приймаченко — один з численних філій крупної мережі лабораторій Меділабс, відкритої ще в 2013 році. Команда професіоналів надає кваліфіковані послуги з проведення лабораторної діагностики з отриманням точних результатів в максимально короткий термін. Ціновий діапазон на аналізи практично не відрізняється від вартості досліджень в державних закладах.
Пн — Пт: 08:00-16:00