Сторінка 19. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог
Акушер-гінеколог вищої лікарської категорії проводить діагностику хвороб жіночої сечостатевої системи, спеціалізується на лікуванні онкологічних недуг і репродуктивної дисфункції. Доктор медичних наук, в роботі використовує медикаментозну і хірургічну терапію. Консультує як гінеколога-ендокринолога, для лікування за показаннями застосовує замісну гормональну терапію. Лікує інфекції статевої системи, клімактеричні розлади, полікістоз яєчників, міому матки, жіноче безпліддя.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-діагност, Генетик
Доктор Марущак Олена Василівна спеціалізується в області гінекології, репрудоктологіі, генетики. Надає послуги з ведення вагітності, фолікулометрія моніторингу дозрівання фолікула, проведення біопсії шийки матки, лікування ерозії шийки матки.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар першої кваліфікаційної категорії. Веде консультативний прийом гінеколога-репродуктолога. Займається діагностикою, лікуванням і профілактикою запальних захворювань, у тому числі захворювань шийки матки. Проводить гістероскопію і лапароскопічні операції гінекологічного профілю.
Акушер-гинеколог, Главный врач медицинского центра
21 рік досвіду
Лікар вищої кваліфікаційної категорії, акушер-гінеколог. Має ступінь кандидата медичних наук. Проводить консультаційні прийоми. Досконало володіє технікою проведення малоінвазивних гінекологічних процедур, зокрема діагностичної та терапевтичної гистероскопии, а також лапароскопічних операцій.
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог
Лікар акушер-гінеколог, член асоціації гінекологів-ендокринологів України. Займається діагностикою та лікуванням захворювань жіночої репродуктивної системи: запальних захворювань, інфекцій, що передаються статевим шляхом, патології шийки матки, порушення менструального циклу, пре- і менопаузальних порушень. Також лікар консультує з питань контрацепції, планування вагітності, здійснює первинну консультацію пар з питань ненастання вагітності. Проводить кольпоскопію, УЗД органів малого тазу і вагітності малого терміну, а також володіє радіохвильовим методом лікування захворювань шийки матки та видалення генітальних кондилом.
Акушер-гінеколог
Анна Олександрівна проводить діагностику і лікування захворювань в області гінекології. Лікар досконало володіє всіма сучасними методиками гінекологічних досліджень, має спеціалізацію з ультразвукової діагностики, проводить успішне лікування ендокринної гінекологічної патології.
Київ вул. Регенераторна, 4 (корп. 8/2) м.Дарниця4210м.Лівобережна318
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар надає комплексні послуги з лікування чоловічого і жіночого безпліддя. Працює за індивідуальними методиками. Розробляє схеми по відновленню циклу, лікує супутні запальні та інфекційні процеси. Веде облік вагітних, приймає пологи, надає підтримку в післяпологовий період.
Акушер-гінеколог, онкогінеколог, УЗД-фахівець
21 рік досвіду
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, спеціалізується в області онкогінекології. Надає послуги з усіх видів порожнинних гінекологічних операцій; володіє методикою гінекологічного УЗД, методами діагностики та лікування патології шийки матки, лікування ЗПСШ, гормональних порушень, гіперпластичних процесів ендометрія, міом матки, функціональних кіст. Закінчила лікувальний факультет Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця.
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на лікуванні бактеріальних і вірусних захворювань жіночої статевої системи. Проводить ультразвукову діагностику органів малого таза. Допомагає при хворобливих місячних і патологічному клімаксі. У своїй практиці використовує передові технології та постійно підвищує свій професійний рівень – приймає участь в різних асоціаціях та конференціях. Має персоналізований підхід до кожного пацієнта.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог, фахівець УЗД-діагностики, спеціалізується на виявленні патологій розвитку репродуктивної системи у дітей та підлітків, здійснює УЗД органів малого таза, усуває запальні процеси, які в подальшому можуть призвести до безпліддя. Звертатися до фахівця потрібно, якщо не настає менструація до 14-15 років або починається раніше 11 років, занадто хвороблива менструація, занадто раннє або запізніле поява первинних статевих ознак, синехії статевих губ і інші патології.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-09-21