Тимофєєва Наталія Олегівна

Акушер-гінеколог
Головний лікар
Лікар вищої категорії
Лікар-гінеколог має вищу кваліфікаційну категорію, займається проблемами планування сім'ї, лікує різні форми безпліддя. Володіє методами сучасної діагностики розладів репродуктивної функції у жінок, застосовує клінічну діагностику, призначає методи лікування. Веде прийом пацієнтів, супровід вагітності.

Анастасия
Хотелось бы оставить отзыв об Тимофеевой Наталии. Замечательный врач, профессионал своего дела. Очень приятная, отзывчивая, если что-то непонятно и есть какие-то вопросы, обязательно все расскажет и покажет. Ещё хотелось бы добавить, что Наталия очень аккуратная, в кабинете чисто и уютно, а это, во всяком случае для меня, очень важно для комфортного обследования.
Инга
Шикарный врач! Руки просто золотые.
Дарина
Всю беременность прошли вместе с ней. Сроднились))))) Рекомендую!
Хочу выразить свою благодарность Наталье Олеговне! Очень хороший врач гинеколог! Советую.

• 1990 р. — Кримський державний медичний університет ім. С. І. Георгієвського, спеціальність "Лікувальна справа", м. Сімферополь;
  • 1991 р. — Інтернатура за фахом "Акушерство та гінекологія".

• Регулярно курси з планування сім'ї, контрацепції, курси по УЗД, курси по кольпоскопії;
  • 2013 р. — присвоєно вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю "Акушерство і гінекологія".
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Маммолог, УЗД-фахівець, Сімейний лікар