Сторінка 16. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог
У професію Оксана Вікторівна прийшла майже 30 років тому. Вміє знайти підхід до кожної пацієнтки, досконало володіє діагностичним обладнанням, фахово проводить усі гінекологічні маніпуляції. Серед пріоритетних напрямів роботи – профілактичні огляди, оперативна гінекологія, гістероскопія, ведення вагітності.
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Акушер-гінеколог вищої категорії, лікар УЗД, займається виявленням, профілактикою і лікуванням гінекологічних патологій. Виконує УЗД органів малого таза, кольпоскопію і гістероскопію. Лікує захворювання шийки матки, порушення менструального циклу і порушення менопаузи. В роботі використовує сучасні методики.
Акушер-гінеколог
Лікування гінекологічних захворювань. Неодноразовий учасник і доповідач на конференціях, в тому числі з міжнародним участіем.Работает над написанням кандидатської дисертації. Автор 10 наукових робіт, 4 з яких цитуються в міжнародних фахових виданнях.
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Акушер-гінеколог першої категорії, УЗД-фахівець другої категорії занимается оказанием медуслуг в области лечения, диагностики и профилактики заболеваний мочевыделительной и половой системы женщины. Выполняет общие осмотры, кольпоскопию и исследования при помощи УЗ-технологий. Также владеет техникой выполнения раздельного диагностического выскабливания. Консервативными методами лечит инфекции и воспаления. Осуществляет радиоволновое лечении эрозии шейки матки. Ведет консультативный прием, проводит профилактику заболеваний, передающихся половым путем. Подбирает индивидуальные средства контрацепции, выполняет установку и удаление внутриматочной спирали, оказывает услуги консультирования по вопросам планирования зачатия.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар репродуктолог, акушер-гінеколог вищої категорії. Надає послуги з лікування жіночого безпліддя, передчасного статевого розвитку, затримки статевого розвитку, хронічних запальних захворюваннях статевих органів та ін. Закінчив Вінницький державний медичний інститут ім. Н. І. Пирогова.
Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог, спеціалізується на патології ендокринної гінекології, патологіях шийки матки, веденні вагітних, лікуванні запальних захворювань органів малого таза (в тому числі ІПСШ). Володіє класичними і малоінвазивними методиками хірургічного лікування органів малого таза, УЗД в гінекології, кольпоскопією. Бере активну участь в міжнародних конференціях і симпозіумах з актуальних питань в акушерстві та гінекології.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Cексолог, репродуктолог, пластичний хірург, гінеколог
Доктор Ганущак Андрій Васильович надає послуги з діагностики та терапії патологій репродуктивної системи людини. Вивчає фактори, що ведуть до безпліддя в сім'ях, займається їх усуненням. Проводить лікувальні процедури з метою корекції порушень шийки матки та інших внутрішніх статевих органів жінки, виконує кольпоскопію і огляд на предмет прохідності маткових труб. Володіє техніками радіохвильової коагуляції і кріодеструкції. У діагностичних цілях проводить біопсію, аналізи на ЗПСШ. Здійснює інтимну пластику.
Київ вул. Андрія Верхогляда 4-Б р.Печерський
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на діагностиці захворювань, пов'язаних з порушеннями гормонального фону. За допомогою УЗД виявляє причини дисфункції менструального циклу, маткові патології та інші аномалії розвитку сечостатевої системи жінки. Лікує жіноче безпліддя, займається питаннями планування сім'ї, веде вагітних. Крім того, надає послуги лікування ерозії матки, вагініту, передменструального синдрому.
Київ вул. Ярослава Івашкевича, 6/8 А м.Оболонь459м.Мінська4710
Акушер-гінеколог
Доктор Ауріка Альбертівна - акушер-гінеколог, доктор медичних наук, професор, має вищу категорію. Спеціаліст з лікування всіх гінекологічних патологій консервативним і хірургічним методом, за винятком дитячої гінекології. Проводить лапароскопічні і гістероскопічні операції, спеціалізується з питань лікування опущення і випадання матки і лікування патологій шийки матки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.8
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д м.Оболонь142м.Мінська203
Гінеколог
Доктор займається діагностикою та лікуванням гінекологічних патологій. В роботі використовує сучасні та традиційні методики. Проводить пластичні операції на піхві. Лікує кісти, фіброміоми, патології маткових труб і ендометріоз.
Консультація от 580 грн.