Пекельна Оксана Миколаївна

Акушер-гінеколог
Лікар першої категорії
Лікар першої кваліфікаційної категорії, спеціалізується в області гінекології. Проводить консультативний прийом акушера-гінеколога і гінекологічні консультації для жінок репродуктивного віку. Надає послуги з діагностики та лікування інфекційних і запальних захворювань жіночої статевої системи.

Екатерина
Попала к Пекельной с воспалительным процессом в придатках. Боли были сильные в нижней части живота и даже пояснице. Оксана Николаевна диагноз поставила очень быстро и точно. Не все препараты мой организм принимает адекватно. Поэтому ей пришлось потрудиться и подобрать такой препарат, который мне не навредит и справиться с болезнью.Огромное ей спасибо!
Вероника Коновалова
Я очень долго не могла забеременеть. А тут долгожданная задержка. Первым делом отправилась к Оксане Николаевне, за подтверждением своих предположений. Мне деловой подход врача очень понравился. Она не стала меня ни обнадеживать, ни разочаровывать, пока не провела комплексную диагностику.Тогда оглашая мне счастливый диагноз, радовалась вместе со мной.
Катерина
Стою на обліку вагітності у Оксани Миколаївни в клініці "Адоніс". Задоволена її професіоналізмом та індивідуальним підходом до клієнта. Рекомендую!
Пекельная Оксана Николаевна очень хороший и внимательный врач. Рекомендую всем!

• 2002 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, спеціальність «лікувальна справа»;
  • інтернатура за спеціальністю «Лікар акушер-гінеколог».

• Спеціалізація з ендокринної гінекології.