Трифонова Олена Олександрівна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар першої категорії
Лікар спеціалізується в області акушерства та гінекології, виконує УЗД молочних залоз, щитовидної залози, сечового міхура і слинних залоз. Лікує ерозію шийки матки, ендометріоз і клімакс. Проводить діагностичне вишкрібання, поліпекомію і Лабіопластика.

Дайнека Кристина
Очень долго не могла найти хорошего гинеколога, кажется, уже у всех была. И тут мне повезло познакомиться с Трифоновой Еленой Александровной. Она высококлассный специалист, смотрит на проблемы комплексно, ровно как и лечит их
Анастасия
Була в клініці на Троєщині у гінеколога Трифонової О.О. Довгий час мучилася з однією проблемою, але Олена Олександрівна виявила швидко її причину, хоча я думала, що проблема інша. Вона призначила мені лікування, і тепер все відмінно) Чудовий лікар, дуже уважний! Нарешті і в нашому мікрорайоні з'явилися гідні фахівці. Дякую та рекомендую!
Карина
Пришла к Елене Александровне на очередной профилактический осмотр и только благодаря ее многолетнему опыту смогли предотвратить ужасное. Доктор вовремя диагностировала заболевание на ранней стадии, и назначила лечение. Отличный специалист УЗИ.

• 1991-1996р Донецький державний медичний університет ім. М. Горького, спеціальність «Лікувальна справа»
  • 2019 р Харківська державна академія післядипломної освіти, спеціальність «Лiкар УЗД»

• 2008р Донецький нац. мед . університет ім. М.Горького
  • ТУ «Захворювання шийки матки»
  • 2009р The Society of Obstetricians and Gynecologists of Canada
  • Міжнародна програма ALARM по зниженню материнської та неонатальної захворюваності і смертності
  • 2011р The Society of Obstetricians and Gynecologists of Canada
  • 2019р НМАПО ім.П.Л.Шупика
  • Атестація за спеціальністю – Акушерство та гінекологія
  • 2019 р.Українська асоціація фахівців ультразвукової діагностики
  • Тематичне навчання «Ультразвукова діагностика захворювань артерій та вен нижніх кінцівок»

• член Асоціації акушерів-гінекологів України.

Лікар акушер-гінеколог, лікар з ультразвукової діагностики надає послуги

• Лікування запальних захворювань органів малого тазу, статевих інфекцій, порушень менструального циклу, аномальних маткових кровотеч, ендометріозу, поліпів ендометрію, шийки матки, гіперплазії ендометрію, підбір контрацепції, планування вагітності, менеджмент менопаузи, лікування клімактеричних розладів
  • кольпоскопія
  • поліпектомія
  • діагностичне вишкрібання цервікального каналу, порожнини матки, біопсія шийки матки, лікування захворювань шийки матки радіохвильовим методом, введення, видалення внутрішньоматкових контрацептивів
  • УЗД органів малого тазу, черевної порожнини, нирок, передміхурової залози, органів калитки, молочної залози, щитоподібної залози, суглобів, плевральних синусів, доплерографія артерій i вен нижніх кінцівок