Сторінка 15. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог
Лікар займається виявленням та лікуванням гінекологічних захворювань. Проводить профілактичні огляди, консультує з приводу підбору контрацепції. Виконує інтимну контурну пластику. Лікує ерозію шийки матки, ендометріоз, безпліддя, ендометрит, клімакс і захворювання, що передаються статевим шляхом.
Київ с. Софиївска Борщагівка, ул. Павла Чубинського, 8 А
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар-акушер-гінеколог першої категорії, фахівець з ультразвукового дослідження. Займається проблемами порушень циклу менструальних виділень, виявленням та лікуванням безпліддя, ПМС, супроводом під час вагітності. Приймає і консультує пацієнтів на предмет планування сім'ї, підготовки до вагітності та пологів. Призначає лікування при виявленні гінекологічних патологій. Виконує кольпоскопію, біопсію, лапароскопію, радіохвильової терапію, гістероскопію.
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог другої лікарської категорії спеціалізується на лікуванні гормональних збоїв і запальних недуг репродуктивної системи жінки. Приймає пацієнток з симптоматикою клімаксу і менопаузи. Виконує такі процедури, як інтимна контурна пластика, установка і видалення внутрішньоматкової спіралі, хімічна деструкція шийки матки, біоревіталізація статевої сфери. Лікує інфекційні захворювання, патологічні утворення і структурні зміни, викидень.
Викликати лікаря додому
Виконує широкий спектр лікувально-діагностичних гінекологічних процедур.
21 рік досвіду
Лікар займається діагностикою та терапією гінекологічних захворювань. Лікує аномальні маткові кровотечі, патології шийки матки, гіперпластичні процеси ендометрія, ускладнення в I, II, III триместрах. Виконує кольпоскопію. Проводить установку і видалення внутрішньоматкової спіралі, Лабіопластика, операції на придатках матки, консервативну міомектомія.
Акушер-гінеколог
Доктор Меняйленко Віра Мойсеївна спеціалізується на питаннях репродуктивного здоров'я жінки. Надає послуги консультації, медичних оглядів, ряду діагностичних досліджень, включаючи кольпоскопію і біопсію. Лікує захворювання шийки матки, гормональні порушення, хвороби, що передаються статевим шляхом. Також проводить профілактику венеричних недуг. Підбирає засоби контрацепції, в тому числі займається установкою і видаленням внутрішньоматкової спіралі. Спостерігає вагітних пацієнток, включаючи жінок з патологічним перебігом вагітності.
Акушер-гінеколог
Доктор Проценко Надія Захарівна має першу лікарську категорію в областях акушерства і гінекології. Консультує, лікує хвороби репродуктивної системи жінки медикаментозним і оперативним шляхом. Надає медичну допомогу при запальних і інфекційних недугах, патологічних утвореннях органів малого таза, порушення менструального циклу і відсутності менструацій. В якості діагностичних методів досліджень використовує кольпоскопію і біопсію. Приймає вагітних пацієнток і здійснює спостереження аж до пологів. Проводить оперативні втручання з метою видалення кіст та інших новоутворень.
Акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, хірург
Виконує лапароскопічні (порожнинні і ендоскопічні) оперативні втручання при лікуванні гінекологічних захворювань.
Акушер-гінеколог, пренатальний діагност
Доктор Таран Олександра Іванівна спеціалізується в області гінекології, діагностики. Займається лікуванням молочниці, гарднереллеза. Консультує, проводить кольпоскопію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Київ вул. Авіаконструктора Антонова, 2б (житловий комплекс "Шервуд") м.Університет4728м.Вокзальна3216
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії спеціалізується на лікуванні захворювань матки, а також запальних недуг жіночої сечостатевої системи. Займається консультативним прийомом пацієнтів, проведенням профілактичних оглядів, виконанням ряду діагностичних процедур, включаючи кольпоскопію і біопсію шийки матки.