Сторінка 5. УЗД для вагітних в Києві в суботу

Знайдено 186 клінік

Сб Нед Цілодобово
Вікторія
Не так давно ми з сім'єю переїхали до Києва. Лікар до якого я постійно зверталася залишилася на старому місці проживання. Довелося шукати нового спеціаліста. За порадою знайомих, вирішили записатися на консультацію до Наталії Олександрівни. Залишилися задоволені кваліфікацією лікаря. Дуже уважно поставилася до моєї проблеми, вичерпно відповіла на поставленні запитання, та призначила лікування. Дякую!
Анжела
Я сама за спеціальністю лікар. Уже тривалий час, ми з чоловіком плануємо вагітність. Так як я медик за освітою, я підходжу до цього питання з усією серйозністю та відповідальністю. Ми вирішили звернутися за консультацією до генетика. Колеги порадили Олену В'ячеславівну. Висококваліфікований спеціаліст та знавець своєї справи. Дуже вдячні Вам за надану консультацію! Ви розвіяли усі мої переживання.
Григорій
Ставлення лікаря уважне, доброзичливе, залишає приємні враження , висококваліфікований професіонал. Все пояснює вичерпно, вдумливо, без зайвих висловлювань. Мені все дуже сподобалося! Після курсу призначеного лікування, почуваю себе дуже добре! Жодного разу не пошкодував що звернувся саме до нього. Рекомендую!
Богдана
Безмежно вдячні лікарю-анестезіологу за покликанням, та професіоналу з великої літери Максиму Михайловичу. Цей лікар допоміг нашій сім'ї на складному етапі життя. Бажаємо Вам наснаги та витримки у всіх Ваших починаннях! Будемо рекомендувати Вас усім своїм знайомим та близьким!
Катерина
Не так давно довелося побувати на приймі у лікаря-уролога Потапчука Сергія Володимировича. Дуже сподобався цей кваліфікований та відповідальний спеціаліст. дуже уважний, добрий та ввічливий. Вирізняється з поміж інших самозакоханих та хамовитих лікарів. Щиро вдячні за допомогу у вирішенні нашої проблеми. Рекомендую цього висококваліфікованого спеціаліста.
Ірина
Тривалий час лікуюся у лікаря-терапевта Вікторії Вікторівни, яка працює у медичному центрі "Мати та дитина". Інших спеціалістів не розглядаю навіть як запасний варіант. Цілком і повністю задоволена роботою свого лікаря. Вікторія Вікторівна лікар від Бога! Завдячую їй своїм здоров'ям. Наснаги Вам та терпіння у Вашій нелегкій праці.Так тримати!!!
Київ вул. Велика Васильківська, 92
м.Олімпійська6 2 м.Палац Україна12 5 м.Печерська32 *
Медичний центр "Герц" проводить діагностування різних патологій на самих ранніх стадіях їх розвитку. Клініка обладнана хорошими діагностичними апаратами, прийом ведуть досвідчені фахівці.
  • Узд при вагітності до 11 тижнів 650
Працює з
Вт: 09:30-17:00 Ср: 09:30-17:00 Чт: 09:30-17:00 Пт: 09:30-17:00 Сб: 09:30-14:00
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Акції
Київ вул. Макіївська, 8
м.Мінська47 15 м.Оболонь49 12
Медичний центр "Мати та дитина" — це спеціалізована клініка, яка займається репродуктивним здоров'ям. Пріоритетний напрям установи - допоміжні репродуктивні технології.
  • УЗД при вагітності до 10-го тижня (із записом на флеш-носій) 810
  • УЗД при багатоплідній вагітності до 10-го тижня (із записом на флеш-носій) 990
  • УЗД при вагітності у терміні 11-19 тижні (із записом на флеш-носій) 1 100
  • УЗД при багатоплідній вагітності у терміні 11-19 тижні (із записом на флеш-носій) 1 550
  • УЗД при вагітності після 19-ого тижня (із записом на флеш-носій) 1 180
  • УЗД при багатоплідній вагітності після 19-ого тижня (із записом на флеш-носій) 1 550
  • Пакет "Інвазійна пренатальна діагностика в I триместрі" (біопсія ворсин хоріона) 9 750
Працює з
Пн: 09:00-16:00 Ср: 09:00-16:00 Чт: 09:00-16:00 Пт: 09:00-16:00 Сб: 09:00-16:00
Київ, вул. Юрія Литвинського (Російська), 54/15
м.Бориспільська 42 8 м.Чернігівська 13
Київ вул. Цитадельна, 7
м.Печерська15 11 м.Арсенальна22 7
Багатопрофільний медичний центр "Амедіа" на вул. Цитадельній відноситься до мережі медустанов міста, надає повний комплекс лікувально-діагностичних послуг і профілактики різних захворювань.
Київ вул. Златоустівська, 16
м.Вокзальна17 8 м.Університет18 10
Багатопрофільна клініка "Амедіа" на Златоустівській надає всебічну медичну допомогу для всієї родини, входить в мережу медичних закладів. У клініці працюють два основних відділення - дитяче та доросле. Більшість лікарів медзакладу мають вищу, першу або другу кваліфікаційну категорію, серед них кандидати наук в галузі медицини.
Андроцентры Киева
Київ вул. Голосіївська, 13 А
м.Голосіївська11 4 м.Деміївська12 8 м.Видубичі44 22
Медичний центр "Андроцентр в Києві" спеціалізується на діагностиці та лікуванні патологій сечостатевої системи.
  • УЗД для вагітних (11-14 тижнів), багатоплідна вагітність 1 400
  • УЗД для вагітних (15-40 тижнів), багатоплідна вагітність 1 500
  • УЗД плоду (11-14 тижнів вагітності) 850
  • УЗД плоду (15-40 тижнів вагітності) 900
Київ, м. Обухів, вул. Каштанова, 13
Київ вул. Воздвиженська 3
м.Оболонь55 11 м.Сирець44 15
Медичний центр "UBL clinic" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг в області сімейної медицини, гінекології, гастроентерології, кардіології, оториноларингології, неврології, терапії та урології.
  • УЗД для вагітних I триместр 700
  • УЗД скринінг 2-й триместр 750
  • УЗД вагітність малих термінів 600
Київ пр. Петра Григоренка, 3 Б
м.Харківська м.Осокорки м.Позняки
Сімейний центр здоров’я "Ольвиця" пропонує: Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Сучасне обладнання експертного класу. Широкий спектр послуг: консультації лікарів, діагностика, лікування, профілактичні огляди та вакцинація. Прозоре ціноутворення та комфортна атмосфера. Ваше здоров'я – наш пріоритет!
  • УЗД для вагітних 600
4,0
Київ с. Софіївська Борщагівка, ул. Петровская, 1 (ЖК Барселона)
Багатопрофільна клініка "Амедіа" в ЖК Барселона відноситься до мережі сімейних клінік Києва, забезпечує якісну медичну допомогу на рівні міжнародних стандартів для дітей і дорослих. У штаті клініки лікарі вищої кваліфікаційної категорії, що забезпечують діагностику і лікування різних захворювань.
Сеть клиник "Медбуд"
7,2
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) , Олександрівська Слобідка
м.Вокзальна39 14 м.Деміївська56 18 м.Олімпійська59 21
Багатофункціональний медичний комплекс "Медбуд" починає свою історію в 1979 році. Установа була побудована для надання медичної допомоги співробітникам "Київміськбуду". Постійне вдосконалення матеріально-технічної та лікувально-діагностичної бази і приплив кваліфікованих кадрів допоміг стати центру одним з лідерів по наданню своєчасної медичної допомоги.
  • УЗД менструального циклу(комплекс: 5-7 день, 13-14 день, 21-24 день) 1 200
  • УЗД ранніх термінів вагітності (підтвердження факту вагітності) 500
7,2
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5
м.Театральна12 15 м.Хрещатик11 4
Поліклініка широкого профілю "Здорова сім'я" працює більше 15 років. Лікарі вищої категорії і весь персонал клініки налічує 24 фахівця, всі мають за плечима багаторічний досвід у лікуванні різних захворювань.
  • УЗД для вагітних (до 12 тижнів) 700