Пульмонологи в Вінниці

Спасибо за назначенный курс лечения.
10 травня '16 г.
Максим
Не дарма до Якименко багато направляють в складних випадках. Вона досвідчений лікар, наймудріша жінка. Мені здорово допомогла, вилікувала без ускладнень.
06 липня '16 г.
Юрий
Очень приятная женщина,прекрасный доктор. Дай Боже чтобы в Украине все доктора были такими как Анна Вячеславовна.
27 листопада '17 г.
Михаил
Отличный пульмонолог, знает свое дело.
16 жовтня '16 г.
Константин
Андрій Анатолійович - досвідчений і талановитий лікар. Велике спасибі за уважне ставлення і професійне лікування! Рекомендую - будете задоволені лікуванням у цього фахівця.
05 жовтня '16 г.
Сергей
Наша семья очень благодарна Андрею Анатольевичу. Мало того, что он нас принял в выходной день (т.к мы иногородние). Внимательно изучил наши мед. документы с большой историей. Очень понятно, грамотно, доступно рассказал и показал нам нашу проблему, назначил хорошее лечение.
11 лютого '17 г.
Дитячий пульмонолог
Записатися на прийом18 онлайн записів
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Вінниця проспект Юності 16 Б
Пульмонолог, Кардіолог
Лікар Якименко Ганна В’ячеславівна, спеціалізується в галузі пульмонології та кардіології. Займається діагностикою та лікуванням захворювань дихальної та серцево-судинної системи. Здійсню лікування хропіння та атопічної бронхіальної астми. Проводить пункційну біопсію легенів та інгаляційну терапію.
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Пульмонолог
Пульмонолог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Надає консультаційні послуги з питань лікування патологій дихальної системи. Проводить торакоскопію, спірометрію,медіастіноскопію, пікфлоуметрію, медіастинотомію, бронхографію та інші види діагностики. Займається лікуванням різноманітних захворювань дихальної системи.
Терапевт, Пульмонолог
Лікар Сідоров Андрій Анатолійович, терапевт, пульмонолог. Спеціалізується в галузі діагностування та лікування атопічної бронхіальної астми, вегето-судинної дистонії та вродженого пороку серця. Проводить сегментектомію легенів.
Вінниця вул. Тімірязєва, 34